Skocz do zawartości

FILMY - warte obejrzenia


Recommended Posts

http://www.imdb.com/title/tt1883367/

 

The Human Centipede III (Final Sequence)

 

Cztery lata po bardzo zabawnej i w moim odczuciu dobrej dwójce, dostajemy finałową część, która, niestety, nie dorasta poprzednim do pięt. To nie jest film "zły, ale śmieszny", to po prostu film zły. Stonogi w nim jak na lekarstwo, główne skrzypce gra zaś do porzygu przerysowany naczelnik więzienia, w którego wcielił się doktorek z części pierwszej. Fani i tak obejrzą, więc nie ma sensu od tego odwodzić, ale nie jest to coś, z czym należałoby się spieszyć. Smutny koniec jakby nie było legendy - wraz z odcinkiem South Park'u, Ludzka Stonoga na zawsze odcisnęła swoje piętno w popkulturze i z całą pewnością zasłużyła na lepszy koniec.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Skórozmienni - Skinwalker Ranch

Wydaje mi się że pozycja obowiązkowa dla fanów "Blair witch project" 'Paranormal Activity"

Nie rozumiem niskich ocen na filmwebie ale co zrobić - chyba nie mam gustu, albo mam niskie wymagania hehe

Nie oczekiwałem od filmu wodotrysków tylko chciałem zapoznać się z tą prawdziwą historią

Film wg mnie bez zbędnego gadania, patosu i nie pozostawia dla widza miejsca na domysły

Bez zbędnego przedłużania, rzeczowo i na temat, cały czas coś się dzieje dzięki temu 1h 20m bardzo szybko mija

http://www.filmweb.pl/film/Sk%C3%B3rozmienni-2013-696670

Link to post
Share on other sites

http://www.imdb.com/title/tt2802144/

 

Kingsman: The Secret Service

 

Mietek odpowiedzialny za Kick-Ass'a, dwie ostatnie części X-Men'ów, a także Layer Cake'a, popełnił film, który jest tym, czym byłaby kolejna część James'a Bond'a, gdyby jej stworzenie powierzono duetowi Tarantino-Rodriguez.

 

Sepleniący Samuel L. Jackson w roli komiksowo wręcz przerysowanego złoczyńcy, walcząca za pomocą protez nóg jego przydupaska, Luke Skywalker, pierdylion gadżetów, sporo slow-motion, wybuchające głowy, odcinane kończyny, litry krwi i na deser - Colin Firth urządzający masakrę podczas mszy, w kościele wzorowanym na Westboro Baptist Church, gdzie podczas kazania pada określenie "atheistic, science-loving evolution spouter" :D

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

Colin Firth urządzający masakrę podczas mszy

 

"I'm a Catholic whore, currently enjoying congress out of wedlock with my black Jewish boyfriend who works at a military abortion clinic. Hail Satan, and have a lovely afternoon madam."


Film rewelacyjny. Dawno się tak nie uśmiałem. 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

Kupiłeś z tego źródła?

 

Nie musiałem. Mam HBO go.  

 

Nikt nie "musi" być uczciwy. Rób sobie w domu co chcesz. Ale nie przychodź tu pytać jak coś zajumać. Od tego jest wystarczająco wiele innych miejsc w internecie. To nie jest jedno z nich.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Dawno się tak nie uśmiałem. 

 

Nie spodziewałem się po nim za wiele - byłem święcie przekonany, że będzie to kolejna typowa produkcja spod znaku "trenujemy mietka do zbawienia świata" - to drugie, owszem, się zgadza, ale z pewnością nie jest to film typowy dla gatunku :D

http://www.imdb.com/title/tt2918436/

 

The Lazarus Effect

 

Ćwierć wieku temu powstał film Flatliners ( http://www.imdb.com/title/tt0099582/ ), który jak do tej pory jest dla mnie niekwestionowanym liderem jeśli chodzi o produkcje luźno związane ze śmiercią kliniczną.

 

Na Lazarus Effect czaiłem się od dawna, licząc po cichu, że po 25 latach pojawi się godny następca. Nope. Nie tym razem. Olivia Wilde zawsze na propsie, zwłaszcza w roli zombie ze zdolnościami Jedi, ale poza nią nie ma w tym filmie niczego interesującego, a to niestety trochę za mało. Szkoda.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Yuma.

 

http://i.imgur.com/5CK8gmZ.jpg

 

Coś jak "Młode wilki", ale w wydaniu zdecydowanie bardziej ambitnym. Niektóre, krótkie sceny wywoływały u mnie myśl o Smarzowskim, który z filmem nic wspólnego nie miał, inne były przekoloryzowane. 

Kot i Figura trochę ratowali dramat, choć wśród niewielkiej części młodego narybku można było dostrzec talent i potencjał.

Nie nudziłem się - film na jeden raz.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Zazdroszczę Ci, że masz pozostałe 6 przed sobą. 


Ponieważ w przeciągu 11 dni plany lubią się czasem zmieniać, póki co jedynie zarezerwowaliśmy bilety na Jurassic World na 13.06.

 

Jurrasic Park to jeden z pierwszych filmów, na jakich byłem w kinie :D

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Obejrzałem pierwszy sezon Sons 7x, drugi i trzeci po 5x, czwarty 2x i resztę po razie.

Kurt Sutter jest geniuszem. Nawet jak w środku sezonu jest spadek ciekawości wątku to na koniec pie******e czymś takim ze mozg Ci się rozbryzguje na ścianie.

 

Muszę jeszcze raz wszystko jednym ciągiem obejrzeć bo odcinki 7 sezonu były emitowane w różnych odstępach czasowych i w ten sposób w międzyczasie wątki traciły sens.

 

Macie może jeszcze jakies inne warte polecenia seriale?

Oglądałem House'a, Breaking Bad, Dextera, How I Met Your Mother, Big Bang Theory, Suits, White Collar, Chuck, Gotowe na wszystko i jakos żaden z nowych seriali do mnie nie przemawia.

Link to post
Share on other sites

True Detective - 8 odcinków, bardzo dobry serial. Daredevil, Shameless, House of Cards - te osobiście Ci mogę polecić. 

 

Co do SOA, na początku się jarałem mocno, ale potem to było zbyt pokręcone. Nawiązanie do Hamleta bardzo mi się podobało w tym serialu. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...