Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

Stabilniej, ciszej i oszczędniej. Ważne tylko żeby kupić bagażnik tego typu 

 

http://i.imgur.com/wEooDnh.jpg?1

 

I jakiejś renomowanej firmy. Nie jest to tanie, ale mój Tato kupił Thule'a jak mówiłem 10 lat temu i do dzisiaj działa jak nówka :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Też mam najtańszego Thule na hak (nie pamiętam modelu, w domu mogę sprawdzić). Spisuje się stokroć lepiej niż ten na dach czy klapę. Jedno co żałuje, że kupiłem najtańszy model bez szybkiego odchylania platformy. Żeby dostać się do bagażnika trzeba niestety ściągać rowery albo męczyć się, siłując się z bagażnikiem i odkręcać mocowanie do kuli haka.

Do jazdy zdecydowanie lepsze - mniej hałasuje, mniej wpływa na jazdę, są uniwersalniejsze (w dzisiejszych czasach gdzie QR odchodzi w zapomnienie i co chwile wchodzą nowe rozmiary sztywnych osi jest to niebagatelna zaleta). Jedyna wada to, że rowery zdecydowanie szybciej się brudzą przy transporcie (szczególnie w deszczu).

W przypadku gdy masz karbonowe ramy lepiej wybierać wersje na paski niż uchwyty (karbon nie lubi być ściskany) - będzie trochę mniej sztywne ale bezpieczniejsze dla ramy roweru.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ktoś miał styczność z Lexusem IS200 1 generacji?  

Szukam drugiego auta do 20tys zł pod dłuższe trasy. Cokolwiek czym przyjemniej będzie się nabijało km niż pierdzącym Civiciem, którego chciałbym zacząć oszczędzać.  8-)  

Doszukałem się kiedyś, że niestety lecą progi od środka, poza tym ta 2 litrowa szóstka zupełnie mnie nie przekonuje tym 9,5 do setki, nie przy takim spalaniu. Jak chcesz coś koniecznie podobnego - rwd, klasa premium - to jednak e46 lepiej wypada.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Silnik 2.0 155km r6, to jest praktycznie to samo co w bmw - 2.0 150km. U mnie w e36 ciężko zejść poniżej 13L w mieście, kolega ma taki sam silnik w e39 i 12-12,5 osiąga. Silnik r6 musi spalić trochę więcej.

Akurat to 2.0 w bmw jest nieudane, zupełnie jak w tym Lexusie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...