Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

 

 

nie bałeś się kupować z takim przebiegiem?

 

W przypadku takich aut przebieg jest zawsze do negocjacji ;) A tak jak pisze coc, nowy silnik kupi w cenie turbiny albo połowy dpf-a. 


Kokiewicz, fajne autko. Szerokości! Dbaj i nie rozbijaj ;)

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

383k na blacie? nie bałeś się kupować z takim przebiegiem? to nie diesel, że zrobi pół miliona :D

Jak już nadmienili koledzy. Raczej żadne auto jeżdżące po Polsce, które ma rocznik chociażby 2000-2004 rok nie ma mniej jak 300 tyś km przejechane, a może nawet dużo więcej. Silniki są raczej trwałe i grubo powyżej tej wartości, ale przebieg to kwestia mentalności ludzi widząc to chociaż po twojej wypowiedzi.

Edytowane przez CrisPell
Link to post
Share on other sites

Kokiewicz, fajne autko. Szerokości! Dbaj i nie rozbijaj ;)

 

http://www.euroncap.com/en/results/bmw/3-series/15459

 

Rzadko omawiany temat, ale kto rozbił to auto ten wie, szczególnie gdy poczuł to na własnym dupsku ;)

Duży nie zawsze oznacza, że bezpieczny, dlatego "nie rozbijaj"!

Edytowane przez d i l
Link to post
Share on other sites

 

 

Rzadko omawiany temat, ale kto rozbił auto ten wie, szczególnie gdy poczuł to na własnym dupsku
 

 

Mogę potwierdzić, że wyniki Mondeo MK2 mają w rzeczywistych warunkach mają (prawie) identyczne odwzorowanie jak w teście NCAP.

 

Różnica na moją korzyść była taka, że trafiłem całym przodem a nie tak jak oni stroną kierowcy a więc siła rozeszła się na obie podłużnice. Niemniej pedały w teście podniosły się o 25cm a u mnie 15. Jeszcze 5 więcej i dzisiaj tak łatwo bym nie skakał.

Podłoga na tunelu środkowym odkształciła się na wysokości hamulca ręcznego a więc daleko od przodu. Drzwi kierowcy skróciły się o jakieś 3 cm ale dało się je otworzyć i UWAGA zamknąć bez problemu kluczykiem pomimo tego, że szyba wyszła z ramki.

 

Niemniej nie polecam nikomu kontaktu z poduszką powietrzną i jak kupujecie samochód to szukajcie takiego z czterema poduszkami. Ewentualne kaszel i kichanie nie są takie bolesne po kontakcie żeber z boczkiem drzwi ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...