Skocz do zawartości

Sklepy internetowe. Opinie.


Recommended Posts

Nigdy nie kupowałem za granicą. A więc nie trzeba płacić?

Nie trzeba.

 

Art.25 TWE:

"Cła przywozowe i wywozowe lub opłaty o podobnym skutku równoważnym są zakazane między Państwami Członkowskimi , zakaz ten stosuje się również do ceł o charakterze fiskalnym."

Link to post
Share on other sites

Ja nie polecam http://www.procpu.pl Nie dość, że otrzymałem to co nie trzeba. Wysłali starszy model myszki, która wyglądała tak samo , ale nieco inne opakowanie było jakie powinno być. To w dodatku , beznadziejny kontakt i oczywiście z ich winy musiałem ponieś dodatkowe koszta z wysyłką nowej mychy . Ani przepraszam, ani nic, jakie to Polskie. :)

Link to post
Share on other sites

http://www.swiat-gier.com/

 

Nie polecam.

Skorzystalem z ich aukcji allegro dot. Dragon Age: Przebudzenie.

Od razu wyruszylem po zakupie w podroz do ich sklepu w Warszawie.

Po wejsciu zaznaczylem, ze przychodze w sprawie z Allegro, po podaniu nicku pierwsze pytanie padlo: "Czy potwierdzil Pan odbior osobisty telefonicznie?" Po co? Przeciez wyslalem formularz odnosnie sposobu odbioru. "Cholera, nie wzialem pieniedzy, czy potwierdzil Pan telefonicznie, ze napewno wezme pieniadze?" Idiotyzm kompletny.

Po krotkiej wymianie zdan dostalem produkt, jednak nie byl zafoliowany, co sklania mnie ku rezolucji, iz produkt nie byl nowy.

Zaznaczylem moje watpliwosci, proszac o drobna rekompensate cenowa (nie prosilem o duzo, 3 PLN znizki to chyba nie wiele?), na co otrzymalem odpowiedz iz zawarlismy umowe kupna sprzedazy, ktora jest wiazaca i ze ceny zmienic nie mozna.

Poinformowalem o zapiskach istniejacych w kodeksie cywilnym, po czym mimo wszystko zakupilem produkt, z koniecznosci (byl to prezent, potrzebny na dzien dzisiejszy).

 

W skrocie:

Oszusci sprzedajacy przedmioty, ktorych nie posiadaja, komentarze negatywne na allegro mowia same za siebie.

Link to post
Share on other sites

Ja nie polecam http://www.procpu.pl Nie dość, że otrzymałem to co nie trzeba. Wysłali starszy model myszki, która wyglądała tak samo , ale nieco inne opakowanie było jakie powinno być. To w dodatku , beznadziejny kontakt i oczywiście z ich winy musiałem ponieś dodatkowe koszta z wysyłką nowej mychy . Ani przepraszam, ani nic, jakie to Polskie. :]

 

Heh, a ja z ProCpu.pl nie mam żadnych problemów.

Świetny sklep, dobre ceny, a ponad to przywożą mi towar do domu osobiście za darmo! mniej więcej 4 godzinki po zadzwonieniu do nich.

Ale to dlatego że sklep ten jest od mojego miejsca zamieszkania oddalony o nie całe 10 km ^^

Link to post
Share on other sites

No tak ale tu była mowa o brytyjskim a nie amerykańskim :(

A przeliczając ceny na PLN dowiesz się że w stanach jest taniej

 

Chyba najlepiej będzie kupić u brytyjczykow

 

komputronik.pl - Bardzo solidny sklep robiłem zakupy przez internet. Przesyłka błyskawiczna solidnie zapakowana. Co do cen to wiadomo mogło by być taniej

 

proline.pl - Solidna firma ale opakowanie było w stanie przeciętnym (nie wiem co z tym robili) co mogło się źle skończyć ale na szczęście nic się nie uszkodziło

Link to post
Share on other sites

iCOMP.pl Zamówiłem RAM kasiora wpłacona zamówienie przyjęte po czym po trzech dniach okazuje się że jednak towaru nie ma więc wbijam na stronę towar jest już 50 zł droższy niby nie dostępny ale zaczekajmy jeszcze 2-3 dni...

 

Oczywiście miło a jakże "Wesołych świąt i w ogóle może zamówi pan coś innego ?"

NIE dziękuję i lać>

NIE POLECAM :)

 

KIRK PRODIMEX

http://www.kirk.pl/

Z tym sklepem akurat nie miałem problemów szybko, sprawnie i na temat. Reklamowałem również głośniki zakupione w ich sklepie i w odbyło się to tak jak powinno :menda:

Link to post
Share on other sites

angela.pl - Błyskawica

Ceny bardzo niskie (obudowa i zasilacz które wybrałem tu były najtańsze) darmowa wysyłka kurierem GLS rano wpłata zaksięgowana popołudniu dostałem info o wysłaniu paczki a dziś odebrałem z rąk kuriera :/ Świetny sklep ale co ciekawe paczka poza tym że bardzo solidna to była podklejona naklejką komputronika

POLECAM :]

Link to post
Share on other sites

iCOMP.pl Zamówiłem RAM kasiora wpłacona zamówienie przyjęte po czym po trzech dniach okazuje się że jednak towaru nie ma więc wbijam na stronę towar jest już 50 zł droższy niby nie dostępny ale zaczekajmy jeszcze 2-3 dni...

 

Oczywiście miło a jakże "Wesołych świąt i w ogóle może zamówi pan coś innego ?"

NIE dziękuję i lać>

NIE POLECAM :P

Dołożę jeszcze kilka słów, zwrot pieniędzy trwał 6 dni więc najlepiej to omijajcie ten sklep szerokim łukiem :D
Link to post
Share on other sites

Ram.net.pl

Jakby ktos nie wiedzial, to od pewnego czasu kontakt jest praktycznie niemozliwy, a wysylka strasznie opozniona. Polecam poczytanie opinii o tym sklepie i poczekanie az sie wszystko naprawi i wróci do normy, bo kiedyś było zupełnie inaczej...

dzieki bogu że nie zamówiłem tam sprzetu zrobilem to w proline

odpisali mi ze nie maja gtx 460 w magazynie ale juz wyslali i sprzet jest juz w wrocku

 

wtorek o 23:00 zamowiłem sroda napsianie ze nie ma gtx 460 czwartek wyslanie przetu do wrocka ;D

 

Wiec polecam proline

Link to post
Share on other sites

Techplanet.pl nigdy nie miałem problemu ile raz tam zamawiałem, kontakt GG troche marny, ale na e-mail czy telefony odpowiadają :P POLECAM!!

 

Proline.pl Akurat u nich nie zamawiałem ale kolega ostatnio składał kompa za 3200 zł, kontakt na e-mail ok, telefoniczny pozostawia trochę do życzenia trzeba dzwonić po kilka razy by ktoś odebrał, ale paczka bardzo dobrze zapakowana, kontakt miły i fachowy :D POLECAM!!

 

Komputronik.pl zamawiałem u nich procesor który miał wadę fabryczna, zawiozłem w środę w piątek dostałem nowy, ceny zwalają z nóg ale coś za coś, Serwis jest rzetelny i fachowy, nie bawią się w ściemnianie tylko od reki albo dają zastępcze podzespoły albo dosyłają. POLECAM!!

Link to post
Share on other sites

Proline.pl - kupowanie online jest w niezlej formie ale zalezy od szczescia mi nie odpisywali na zadnego maila paczka czekala n wysylke puki jednej czesci nie sprowadzili z innego oddzoalu wielki minus za regularne podnoszenie cen w okresie swiatecznym czego inne sklepy unikaly bo sledzilem sytuacje poza tym wszytsko wporzadku towar dobry gwarancji zrealizowac nie problem bo maja oddzialy w calej polsce sklep dobry ale za zakupy osobiste w lecie kiedy ceny są zwykle niższe niż gdziekolwiek indziej

yooki.pl - trzeba tutaj uważać i przed zakupem dopytać się o terminy termin 1-5 dni wyglada tak ze dzien po ostatecznym terminie pisza ze towar bedzie za tydzien dwa mimo ze dzien wczesniej odpisali mi na maila ze na "95% bedzie wyslany jutro" kontakt ok jakośc ceny też

cooling.pl - solidny sklep kontakt bezproblemowy i miły możla liczyć na rabaty i szczegółowe dogadanie się jest możliwość wysyłki kurierem za 1 gr ogolnie polecam ale co do kuriera za 1 gr ... wtedy wysyłają siódemką w moim przypadku siódemka zamiast tak jak się reklamują dostarczyć w 24h trzymają paczkę w centrali ... sam sklep oferuje kilka sposobów zapłaty same plusy !

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...