Skocz do zawartości

Sklepy internetowe. Opinie.


Recommended Posts

agito wszystko w najlepszym porządku. Żadnych problemów z dostępnością, dostawa i oczekiwaniem na paczkę

 

ram.net.pl zamieszanie z dostępnością, rzecz na stronie pokazana jako dostępną lecz po zamówieniu dowiaduję się że trzeba zamówić, co chwila przesuwano wysyłkę z powodu braku towaru. Nie polecam.

Link to post
Share on other sites

Proline.pl - polecam, kupowałem u nich płytę główną i chłodzenie, wszystko szybko, sprawnie, bezproblemowo

Komputronik.pl - serwis moim zdaniem beznadziejny, często się nie da dogadać, a jak się już dogada, to trzeba czekać niewyobrażalnie długo np. na wymianę karty czekał kumpel 1,5 miesiąca, ja miałem trochę lepiej, bo prostu mojej nie produkowali i zajęło im zauważenie tego aż 3 tygodnie...

Link to post
Share on other sites

EDIT do mojej poprzedniej wypowiedzi.

 

Zamowienie bylo zrobione 10-02 a 14(czyli po weekendzie, w poniedzialek) byl telefon handlowca czy moga wyslac mi zamowienie bez jednego przedmiotu bo wogule nie maja go dostepnego na magazynach. Jak sie zgodzilem to przesylka byla u mnie na nastepny dzien (15-02).

 

Polecam ten sklep.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

I ja pare groszy do tematu dodam.

SUPER SKLEPY !!!!!:)

http://www.cooling.pl/

http://www.angela.pl/

http://www.yooki.pl/

http://www.ddr2.pl/index.html

http://www.agito.pl/

http://www.esc.pl/

http://www.maxfps.pl/

http://www.komputronik.pl/

http://midi.pl/k251-Karty-muzyczne.html-EXKLUZYWNE KARTY DŻWIĘKOWE

http://midi.pl/admin/pic/p6637_big.jpgSUPER TANIA JEDYNIE 3580 ZŁ ^^

Link to post
Share on other sites

Polecam Gral.pl naprawde super sklep, jak kupywalem kompa to w dwa dni bylo wszysto gotowe a na 3 dzien komp byl juz u mnie. Mega wielki pozytyw.

Komputronik niby ogolnie wszystko super, choc ostanio troche sie zwiodlem, zamawialem kosci ram, po rozmowie z panem M. na gg powiedzial ze nie bedzie problemu z zamowieniem status na stronie ze kosci sa. Po zamowieniu i przelaniu pieniedzy na ich konto kosci znikly... brak u producenta. Potem czekalem od 7-14dni na zwrto kasy. Zdazylo mi sie to pierwszy raz bo nigdy nie mialem problemu z tym sklepem.

Co do ram.net.pl tam tez robilem zakupy, oprucz bardzo dlugiego czasu realizaci zamowienie obsługa klienta na poziomie zerowym. Na maile nie odpisuja, infolinia nie dziala (pentla), jednynie czasem ktos na gg odpisze ale pisalem chyba po kilka razy dzien przez 2-3 tyg. naprawde NIE polecam tego sklepu ale to pewnie juz wszyscy wiedza.

Link to post
Share on other sites
saturion.pl ostatnio chwalilem ten sklep. Kupilem tam zasilacz po dobrej cenie. Przesylka rowniez szybka - za to plus. Zasilacz mi padl wiec oddalem go na gwarancje. Dostalem emala ze wymienia lub naprawia po 14 dniach dostalem ze nie maja go dostawcy i mam wybrac inny w zamian... wiec napisalem ze chce ten i ile mam doplacic bo byl drozszy..... od kilku dni zadnej odpowiedzi... Maja podane 3 telefony kontaktowe - w ktorym jeden stacjonarny jest caly czas zajety, a 2 komorki wylaczone. Czekam do jutra na odpowiedz i bedziemy inaczej gadac
Link to post
Share on other sites

cooling.pl

agito.pl

 

Dwie firmy z którymi mam dość często kontakt i brak jakichkolwiek zastrzeżeń, co tu dużo gadać, szybko sprawnie i bez zbędnych ceregieli. Kiedyś latałem do KT bo najbliżej ale mi przeszło z powodu tamtejszych cen. Oczywiście dalej korzystam ale tylko w kontaktach towarzyskich, dowcip polega na tym że pracownicy KT mają rabat a więc ja kupuje ale faktura na znajomego.

 

Link to post
Share on other sites

proline.pl - z racji tego że pracowałem w Katowickim oddziale, ale także dlatego że nie ma problemów z gwarancją. Jeżeli tylko nie ma uszkodzeń mechanicznych to wymieniają od łapy.

 

vobis.pl - z racji tego że pracowałem w oddziale w Katowicach na 3 stawach. Jednym słowem - PORAŻKA

 

komputronik.pl - ceny i obsługa w Silesii w Katowicach

Link to post
Share on other sites

Jak już pisałem ja wolę zapłacić kilka złotych więcej i mieć święty spokój jak się coś popsuje, niż szarpać się ze sprzedawcą. A co do dostępności to czego nie mają na stanie to w ciągu jednego dnia mogą ściągnąć do katowic, jeżeli tylko jest w centrali.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich:)

 

ja polecam sklep www.pconfig.pl firma nowa na rynku z tego co widzę ale bardzo ciekawa zrobiona strona i prostota, ogólnie można na niej konfigurować komputer z części dosyć znanych marek:) ale nie są takie drogie jak mi się wydawało:P

ja jeszcze nie kupowałem u nich ale mój brat zamawiał i dosyć szybko zmontowali bo po około 5 dniach dostał paczkę:) mój braciszek przed kupnem musi się 4 razy popytać pracowników danej firmy i zobaczyć czy się znają:P i tutaj nie było problemu mają gg email i bardzo miła obsługa:)

 

a ja ostatnio kupowałem w komputroniku grafikę i procka i wszystko okej bo mieli na stanie itp ale rzeczywiście ceny mają dosyć wysokie, chciałem jak najszybciej dostać te części bo stare podzespoły padły:(

 

PS.

Czemu nie polecacie Esc.pl? ja tylko słyszałem ze ogólnie dosyć dobry sklep.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

komputronik.pl - ceny i obsługa w Silesii w Katowicach

 

Czasem zdarzy mi się coś kupić w KT w Katowicach i obsługa moim zdaniem jest na dobrym poziomie. Dlaczego piszesz, że ekipa jest do niczego?

 

 

Komputronik.pl - polecam. Obsługa w stacjonarnym w Katowicach jest w porządku. Towar zamówiony szybko dociera (szkoda, że nie mają prawie nic na stanie). Towar na gwarancję przyjmowany "od ręki". Czasem trafi się coś taniej, ale ogólnie ceny bardzo wysokie. :(

 

Proline.pl - tutaj neutralnie. Ceny niby ok, ale zdarzyło mi się ze dwa razy kupić towar, który był ewidentnie dłuższy czas macany.

 

Cooling.pl - szybka wysyłka, dobra obsługa. Nic dodać, nic ująć.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

morele.net duży minus

 

uwaga na zapis w regulaminie

3. Jeżeli towar, u którego stwierdzono wadę fabryczną, objęty jest gwarancją producenta, sklep zobowiązuje się do wymiany na sprawny w ciągu 5 dni roboczych od dnia otrzymania towaru przez serwis Morele.net.

4. W przypadku niemożności stwierdzenia charakteru wady przez serwis sklepu, sprzęt wysyłany jest do autoryzowanego serwisu producenta. Bieg terminów przyśpieszonej procedury wymiany wadliwego sprzętu rozpoczyna się w momencie potwierdzenia wady przez serwis producenta.

 

Nie ma co liczyć na wymianę uszkodzonej części w 5 dni.

Sklep nie jest w stanie sam stwierdzić/potwierdzić wady fabrycznej i towar odsyła do serwisu producenta który już nie ma ograniczeń czasowych jeśli chodzi o odpowiedź, a dopiero po odpowiedzi/potwierdzeniu przez serwis fabryczny sklep stwierdza wadę fabryczną i ma 5 dni na wymianę

Link to post
Share on other sites
x-kom.pl - już kilka lapków kupowałem u nich dla siebie i innych, dostępność dla produktu opisana na stronie w pełni się pokrywa z tym co mają, jak czegoś nie mają to albo wyraźnie piszą albo zdejmują ze strony, nie ma ściemniania jak u niektórych; ceny laptopów chyba najtaniższe w Polsce, ceny pozostałego sprzętu znośne choć czasami się trafiają się naprawdę fajne okazje
Link to post
Share on other sites

angela.pl - Reklamowałem niesprawny kontroler 20 kwietnia 2011r. Mimo potwierdzonej usterki przez serwis(odesłany do producenta) do dnia dzisiejszego nie otrzymałem ani kontrolera ani pieniędzy. Miesiąc temu otrzymałem informacje że producent przesłał korektę na towar i zwrócą mi pieniądze. Do dzisiejszego dnia nie otrzymałem pieniędzy za zakupiony kontroler (lamptron) mimo kilkukrotnych zapewnień "że pieniądze zostały wysłane, będą dzisiaj albo jutro..." Kontroler kupiłem w innym sklepie (cooling.pl) Szybkość wysyłki , duży wybór i ceny in plus, serwis... szkoda gadać

 

cooling.pl, morele.net - POLECAM

Edytowane przez dante2kx
Link to post
Share on other sites

To może zacznę od gorszego sklepu..

 

ram.net.pl - zachęciły mnie bardzo niskie ceny. Nie miałem za dużo gotówki, więc postanowiłem kupić kilka rzeczy a dokładnie to procesor, RAM i zasilacz. Złożyłem zamówienie. Przewidywane dostarczenie było tydzień później od złożenia zamówienia, trochę długo. Był termin dowozu. Więc dzwonie, ciężko się tam dodzwonić. Niby że jesteś pierwszy w kolejce a połączenie nie następuje. Dodzwoniłem się i dowiedziałem się, że sprzęt dopiero został wysłany do firmy kurierskiej. W dodatku chciałem, żeby sprzęt przyjechał UPS'em a przyjechał innym.. Fatalna obsługa, długo się czeka na realizację. WIELKI -

 

proline.pl - tam zamawiałem płytę główną. Była akurat w bardzo niskiej cenie i skusiłem się na nią. Paczka przyjechała 2 dni po złożeniu zamówienia. Polecam !

 

saturion.pl - tu z kolei zamawiałem monitor. Złożyłem zamówienie i cieszyłem się nim już na drugi dzień. Niskie ceny, duża dostępność, polecam.

 

I to na razie wszystko : )

Link to post
Share on other sites

cooling.pl - Zamawiałem wentyl 120mm, przesyłka przyszła szybko , dobrze zapakowana ;]

ram.net.pl - kupowałem tam w sierpniu 2010 i bylo srednio..Juz wtedy bylo widac, ze srednio ogarniaja ten interes. Ciasno w tym ich pomieszczeniu. Zamawialem tam procka, pamiec ram, zasilacz, myszke i obudowe. Wszystko sprawne , tylko prawie mi dali zla plyte glowna. Dali mi Asusa m4a785-td-v a ja zamówilem wersje EVO , ktora ma dodatkowo karte na PCI-E z usb 3 i sata 3, dobrze, ze bylem czujny. Wszystko dziala do dzisiaj ale boje sie troche , bo mieszkam 300km od gdanska i akurat bylem tam na wakacjach i na pewno nie da rady nic zalatwic z gwarancja :/

morele.net - zamawialem sluchawki, mikrofon i pamiec ram. Wszystko super, szybko mozna bylo odebrac osobiscie.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...