Skocz do zawartości

Sklepy internetowe. Opinie.


Recommended Posts

cooling.pl

wentyl

Wszystko odbyło się bez problemów.

 

morele.pl

Mobo+pamięć+zasiłka

Wszystko zostało umieszczone w jednym większym kartonie, w którym roiło się od woreczków wypełnionych powietrzem. Całość owinięta czarną folią.

Zamówienie złożone o 09:08 dnia 16.05.2011 a przesyłka za pośrednictwem kuriera dotarła 18.05 między 9:30 - 10:00.

Śmiało polecam!

 

saturion.pl

GPU, obudowa

 

Karton obudowy został owinięty czarną folią. Zamówienie złożone o 9:46 dnia 09.05.2011 a za pośrednictwem kuriera dotarła 10.05.2011 koło godziny 9:00!! Jeszcze w życiu tak szybko przesyłki nie dostałem :D

 

Opakowanie GPU również zostało tylko owinięte w czarną folię. Zamówienie złożone 18:40 dnia 16.06.2011 a dotarła też za pośrednictwem kuriera 18.06.2011 koło godziny 10:00.

Śmiało polecam!

 

x-kom.pl

monitor

 

Tak jak wszędzie, opakowanie owinięte czarną folią. Zamówienie złożone o 18:28 dnia 16.06.2011 a przesyłka dotarła 20.06.2011 gdzieś koło 15:00. (Kurier dał ciała, zamiast w piątek przejechać się parę km i dostarczyć przesyłkę, dostarczył mi dopiero w poniedziałek). Miła obsługa.

Polecam!

 

komputronik

Cooler, CPU, DVD-RW, HDD, Klawiatura, Kontroler, Myszka

 

Zamówienia składane w punkcie komputronika w różnych okresach czasowych. Jednego dnia zamawiam, a kolejnego koło godziny 14stej sprzęt jest już do odbioru. Miła obsługa, właściwie wszystko jest ok. Tylko raz coś długo trwała reklamacja hdd.

Śmiało polecam!

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

bitkomputer.com- dobre ceny i idealna obsługa bez problemu można spytać się o dane towary i otrzymać odpowiedź bardzo polecam ;p

denikomp.pl- wystawiają produkty których nie mają na aukcjach a jak się zamówi coś to podają inne ceny, nie można się nawet do nich dodzwonić a co do kontakty internetowego jest gorzej.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli chodzi o sklep komputerowy i ze sprzętem AGD RTV to oprócz Komputronika polecam www.openserwis.pl. Sklep trudno obecnie jest znaleźć w wyszukiwarce google, jeżeli się go osobiście nie zna, bo od niedawna prowadzą sprzedaż przez internet. Do tej pory funkcjonowali jako sklep w Inowrocławiu. Ale sklep godny polecenia - choć wysyłka nie jest mega szybka, to jednak obsługa jest na najwyższym poziomie (przede wszystkim kompetentna). Po drugie mają świetny serwis ! Laptop po moim nieszczęsnym zalaniu, chodzi jak nowy i to za niską cenę ;) Duży wybór sprzętu. Najbardziej podoba mi się, że nazyczenie mogą sprowadzić co mi się podoba. Od roku tam się zaopatruje m.in w tonery do drukarki

Link to post
Share on other sites
Cooling.pl - zamawiałem wentylatory 120 mm, przyszły po 2 dniach o zamówienia. Otrzymałem również po zapytaniu numer listu przewozowego, dzięki czemu mogłem monitorować swoją przesyłkę. Polecam każdemu, kto szuka taniego sklepu z częściami komputerowymi.
Link to post
Share on other sites

Yooki.pl - świetny sklep, szybka realizacja zamówienia. Zamawiałem u nich G700, Razer BlackWidow i Roccat Sota

Cooling.pl - dobre ceny, szybka realizacja zamówienia, kupowałem Anteca HCP 850W

DDR2.pl - właściciel spoko gość, można się dogadać. Szybka realizacja zamówienia i w miarę dostępny sprzęt wiodących producentów. Narazie kupowałem tylko mobo ale to jeszcze nie koniec zakupów w tym sklepie.

Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites
Neo24 - polecam. Świetny sklep. Z cenami jest różnie - pewne rzeczy tańsze, drugi droższe. Obsługa fachowa, przysyłają towar bardzo szybko, ładnie zabezpieczony. Wiosną zamawiałem GTX460 i Corsaira TX650W - żadnych problemów. Ostatnio Patriota 16GB - bezproblemowo.
Link to post
Share on other sites

Co prawda są to firmy działające przez AlleDrogo, ale myślę że warto podzielić się informacją z innymi...

 

OWMAN Szczecin (Allegro: penszcz) - pchają wirtualny towar, zapominają o fakturach VAT, potem się doprosić nie można. Jednym słowem dobrzy póki im kasy nie przelejesz.

 

COMPARTS (Allegro: tak samo) - skupuje sprzęt oznaczony jako NIESPRAWDZONY a czasem nawet USZKODZONY. Potem próbuje go oddawać pod pretekstem iż źle zdiagnozował potencjalną usterkę.

Link to post
Share on other sites

Morele.net- Zamawiałem tam cały komputer (wraz ze złożeniem). Zamówiłem w czwartek, a we wtorek był u mnie. Wszystko dobrze zmontowane, nawet kable poukładane. Łatwo jest się z nimi skontaktować szybko i treściwie odpowiadają na wszelkie pytania. Mają bardzo dobre ceny.

 

InTheBox - Zamawiałem tam słuchawki (było napisane, że są niedostępne), czekałem dwa tygodnie i jeszcze dostałem podkładkę pod mysz w prezencie (nowa kosztowała wtedy 60 zł).

Edytowane przez ethreivis
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
cooling.pl - mega minus za obsługę serwisową. 22 sierpnia br. otrzymali ode mnie kontroler wentylatorów, do dzisiaj go nie mam u siebie z powrotem. Po dzisiejszym telefonie z OPR i grożeniem wszystkimi możliwymi kontrolami, ochronami konsumentów etc. pan z serwisu zobowiązał się do wysyłki towaru dzisiaj. ŻAL, żal i jeszcze raz żal.
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

www.chytrus.com - wszystko ok, zamówiłem chłodzenie dla GTX260 'Zalman VF3000N' o postępach byłem na bieżąco informowany, cena zestawu na caneo.pl była prawie najniższa, czas realizacji zamówienia przeciętny (4 dni.)

www.esc.pl - wszystko w porządku, kupione 2x dyski Samsung F3, dobry kontakt, szybka wysyłka
2-3 dni, cena wtedy była super 130 zł za 500GB.

www.terra.com.pl - również wszystko jak w najlepszym porządku, kupiony zasilacz OCZ Fatal1ty 550W,
dobrze zapakowany towar.


Ostatnio rozważam zakupy w sklepie

www.net-s.pl

jeśli ktoś ma jakiekolwiek doświadczenie z tym sklepem^,

prosił bym o napisanie opinii. :)

Edytowane przez mutissj
Link to post
Share on other sites

Ostatnio rozważam zakupy w sklepie www.net-s.pl jeśli ktoś ma jakiekolwiek doświadczenie z tym sklepem^, prosił bym o napisanie opinii.

Kupowałem tam płytę główną i wentylator.

Wszystko bez najmniejszych kłopotów. Cena za przesyłkę też jest niska - 22zł kurier za pobraniem. Przesyłka szła tylko dzień dłużej niż z agito.

Przesyłka była dobrze zabezpieczona, a kurier nie robił problemów jeśli chodzi o sprawdzanie przy nim towaru.

 

W skrócie - POLECAM.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Cooling.pl - ten sklep to po prostu złoto. Panowie odpowiadają na każde najmniejsze zapytanie - kontakt jest świetny i błyskawicznie dostaje się odpowiedź na każde pytanie. Przesyłka bardzo ładnie zabezpieczona, doszła w tempie ekspresowym - szybko i tanio. Polecam przede wszystkim ze względu na świetny kontakt, Panowie poradzą w każdej kwestii.

 

agito.pl - jak wyżej. Towar doszedł bardzo szybko, dobrze zabezpieczony, bez żadnych problemów.

Edytowane przez mst1622
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Stanowczo odradzam www.taninotebook.pl, czyli po prostu net-s.pl pod inną nazwą. Czekam już ponad tydzień na "dostępne" pamięci, pieniądze dawno wpłacone. Nie można się dodzwonić, nie odpowiadają na maile, a podane numery gg mają ustawione na "nie pokazuj wiadomości od nieznajomych". Zero kontaktu, zwyczajne cwaniaczki.

Link to post
Share on other sites

czyli po prostu net-s.pl

Właśnie sprawdziłem status tego sklepu na stronie CENEO.pl , za ten miesiąc (listopad) mają już 8 negatywnych opinii , :/

 

a dodam jeszcze że tydzień temu kolega chciał kupić komputer na raty w trakcie realizacji, dogadali się, super. :right:

Następnie firma miała oddzwonić i poinformować o następujących krokach przebiegu systemu ratalnego, do poniedziałku ~ a już zaraz mamy czwartek, wygląda na to że sklep stoi w miejscu...

 

A już również ja napaliłem się na zmianę platformy na sandy bridge, :D dlatego że mają w niskich cenach moba, cpu i KHX'y,

płatność przy odbierze to dobry pomysł, chyba rozważę, mam nadzieje że to jakaś tymczasowa gorączka przed świąteczna...

Edytowane przez mutissj
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...