Skocz do zawartości

Battlefield 3


Recommended Posts

Witam...

 

Zapewne nie jedna osoba już czeka na BF3 i pewnie znajdzie się kilka osób tak jak ja które właśnie pod tą grę składają pudło...

Jak sądzicie jakim sprzętem będzie trzeba dysponować by zobaczyć tą grę w całej okazałości.

 

Póki co mi kasa pozwala na kartę z półki 6950/560ti no może jakoś dozbieram do 6970/570

 

Sądzicie że na takim 560ti zagram na full detalach w rozdzielczości HD ??? a czy są jakieś szanse żeby też na full odpalić to w fullHD ??

Link to post
Share on other sites

Patrząc na to jak wygląda singleplayer można by wnioskować że Frostbite 2 będzie potrafił "zajechać" nawet i GTX580 i HD6970. Natomiast z tego co widziałem w multi to i obecne karty pokroju HD5870 powinny podołać tej grze z ustawieniami na maxa.

 

Jeżeli twórcy nie przerzucą obliczeń związanych z fizyką i interakcją choćby w części na GPU to ja bym się bardziej martwił o wydajność procesora.

Link to post
Share on other sites

Poczekaj na nowe procki od AMD, dla mnie teraz pchanie się w stare 955 to bez sensu, lepiej kupić sandy bridge jakiegoś jak już teraz bym kupował kompa. Co do grafiki lepiej poczekać do wyjścia gry i obczaić testy by nie żałować potem.

Link to post
Share on other sites

Mam Alphe Battlefield 3. Kartę jaką posiadam w swoim komputerze to Radeon HD 5870 (podkręcony z 850 do 900 oraz z 1200 do 1300) i gra śmiga mi na HIGH (w alphie to max, co można wybrać) w 1920x1080 i najmniej klatek miałem coś około 50. Więc jak na chwilę obecną jest moim zdaniem bardzo dobrze. Muszą wydać jeszcze tylko stery i będzie gicior moim zdaniem.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Procesor jaki mam to i7 860 (2,8ghz z TURBO BOOST mi do 3,3ghz podchodzi), ramu mam 6GB 1333mhz.

 

Gra wygląda ładnie, ale nie jest to co ten filmik z czołgiem. Ponieważ, tam za pewne były dobrze z optymalizowane sterowniki, gdzie karta mogła pokazać swoja pazury. Tutaj, to wygląda hmmm. Na pewno nie na grę nowej generacji (jeszcze). Pewnie z single player grafika będzie lepsza (tak wnioskuję po filmikach, które widziałem w prawdziwym 1080p ściągniętych a nie na YouTube (przekłamane 1080p). I tam ten filmik z czołgiem, zamiatał graficznie, multi zaś jest OK, ale nie rewelacja. Widać, że gra potrzebuje sterowników, bo po prostu czasami dostaje downa. Takie dziwne przeskoki grafiki na niebie, itp ;).

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Procesor jaki mam to i7 860 (2,8ghz z TURBO BOOST mi do 3,3ghz podchodzi), ramu mam 6GB 1333mhz.

 

Uff, to może jednak pogram na najwyższych bez AA na 6870 w 1024*768 :wariat:

 

Właśnie szukam stronki gdzie mogę pobrać ten filmik z czołgiem i "Fault Line" w 1080p :D Chcę nacieszyć oczy, bo za oknem ponuro i kropi :(

 

EDIT: niecałe 2GB ^^ leci 1mb/sec za 25 minut będzie na dysku :D

 

EDIT 2: Już nacieszyłem oczy. Wygląda Za-je-biś-cie :pajac:

 

EDIT 3: Wiecie do kiedy można składać zamówienia na pre-order'y do Battlefield 3 ponieważ chcę takie zamówienie złożyć ale dopiero po becie, kiedy będę wiedział na 100%, że chcę tą grę?

 

Pozdrawiam! I sorki za takie długie zdanie

Edytowane przez Pitrek7
Link to post
Share on other sites

Jeżeli chcesz się dostać do bety BF3, to złóż pre-order na Origin. Ściągnij tą aplikację, zainstaluj, zaloguj się na konto EA, najlepiej PL i złóż pre-ordera, wtedy dostaniesz się do bety BF3. Bądź na www.gram.pl możesz złożyć też pre-order.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

A to bez pre-order'a do bety się nie dostanę ? jak co to na gram.pl bym zamówił wersję pudełkową.

 

Ponieważ nie wiem, czy mi się na 100% spodoba i czy będzie łądnie chodzić na moim sprzęcie.

Edytowane przez Pitrek7
Link to post
Share on other sites

Jeżeli nie zamówisz pre-ordera poprzez Origin, to się do bety nie dostaniesz. Przykro mi. Chyba, że kupisz jakoś szybko sobie MoHa wersje tą lepsza, z dostępem do bety BF3. Ja zamówiłem na gram.pl, z tego względu, że oni często mają kody do różnego typu bet i liczę na to, że do BF3 też będą rozdawać, dla tych co zamówili u nich pre-ordera ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

miało możesz zamawiać na gram.pl. Z Wiedźminem 2 EK się spisali wyśmienicie, rano wysłali na południe gra była u mnie :jupi:

 

Ja tam kupiłem ze 30 razy i nigdy nie było problemów. Raz nawet jak pomyliłem płatność, to wystarczył mail i zmienili. gram.pl jak najbardziej polecam.

 

(tak wnioskuję po filmikach, które widziałem w prawdziwym 1080p ściągniętych a nie na YouTube (przekłamane 1080p)

 

Sądzicie że na takim 560ti zagram na full detalach w rozdzielczości HD ???

 

Co wy tak z tym Full HD? A jak trzeba będzie zmniejszyć rozdzielczość, to gry nie kupicie ;)? Powiedzcie, tylko tak szczerze, widzicie różnicę w grach pomiędzy 1680x1050 a 1920x1080? Bo ja żadnej, no dobra prawie żadnej, w tej drugiej rozdzielczości Wiedźmin 2 chodził mi lepiej :P

 

Wymagania zalecane BF 3 wcale nie są takie duże. Zalecany jest GTX 460 1 GB. Na początku się trochę zdziwiłem, ale później zrozumiałem, że nie ma czym. Przecież to oczywiste, że gra nie będzie wyglądała tak jak na trailerach.

Link to post
Share on other sites

Co wy tak z tym Full HD? A jak trzeba będzie zmniejszyć rozdzielczość, to gry nie kupicie ;)? Powiedzcie, tylko tak szczerze, widzicie różnicę w grach pomiędzy 1680x1050 a 1920x1080? Bo ja żadnej, no dobra prawie żadnej, w tej drugiej rozdzielczości Wiedźmin 2 chodził mi lepiej :P

 

Na lcdku, najlepiej używać natywnej rozdzielczości monitora, obraz jest wtedy najostrzejszy.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli posiadam monitor o rozdzielczości FullHD, to jak mogę z niej nie korzystać? Po to mam taki, by grać w takiej rozdzielczości. Nie wyobrażam sobie teraz, grać na mniejszej niż 1920x1080.

 

To zależy, jaki masz monitor. Jak 22", to zniżenie do 1680x1050 to żadna tragedia, IMO różnica niezauważalna. Ale przy większym monitorze jestem w stanie zrozumieć, jeśli komuś szkoda zmniejszyć rozdzielczość. Obraz faktycznie jest wtedy mniej ostry.
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...