Skocz do zawartości

Battlefield 3

Recommended Posts

No to chyba u Ciebie tak chodzi , u mnie chodzi bez zająknięcia na najwyższych ustawieniach jakie moge dać - tu do gry Single

Multi mnie nie obchodzi bo przy moim necie 512kb by był koszmar grać

Nie nie nie effendi dobrze piszę, to u ciebie na piracie singiel zapewne dobrze działa :D

sprzedaj te 2 gts 240 jeśli ktoś to kupi i kup jedną kartę np radeona 4870 lub gtx 260 ceny ok 300zł plus 2gb ram ok100 zł i na tym śmiało odpalisz bf3 na średnich detalach a może nawet wyższych zobaczymy jak wyjdzie

Dobre bajki. Multiplayer na pewno będzie miał wysokie wymagania. 260 czy 4870 to stanowczo będzie za mało.

Edytowane przez adivxv5

Po co mydlisz człowiekowi oczy ?

GTX 260 w zaledwie AAx4 i ANIZOx8 ledwo ciągnie Bad Company 2 w 31 fps a Ty mu grę o wiele bardziej już na oko lepiej wyglądającą, każesz grać na tej karcie. Zastanów się...

Moim nieskromnym zdaniem GTX 460 (mocny GTX 460) to absolutne minimum to tego aby ta gra zbyt mocno nie raziła po gałach niską rozdziałką, kiepskimi detalami i zbyt słabym fps...

Oczywiście jak dla mnie to i tak profanacja, ale ja mam swój świat... :P

Nie zgodzę się z tobą bo ja mam GTX 260 GS z 1792 ram w BC 2 nie mam mniej niż 50fps. Pytanie jakie masz pozostałe podzespoły. Ja uważam że 300zł za gtx warto dać

Multiplayer na pewno będzie miał wysokie wymagania. 260 czy 4870 to stanowczo będzie za mało.

Jak już bawimy się w wróżenie z fusów (bo cały ten temat o tym jest) to ja raczej stawiam, że 260/4870 od biedy radzą radę.

Zresztą zobaczcie na BC2. Tam single można grać na relaksie na configu Athlon64 dual core i 4850, ale o multi zapomnij. Procesor wyraźnie nie wyrabia. Więc tu też bym stawiał na to ,że do komfortowego multi będzie potrzebny 4 rdzeniowiec. Athlony II/ Phenomy II brałbym jako rozsądne minimum. No ale czas pokaże.

Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...