Skocz do zawartości

Battlefield 3


Recommended Posts

http://gaming.icrontic.com/news/battlefield-3-alpha-benchmarked-translation/

z teogo co widac (choc to moze kwestia sterownikow w czesci) to karty amd radza sobie lepiej, mam hd5870 i nie spodziewalem sie az tak dobrego wyniku, jesli chodzi o cpu mam athlona ii x4 620 dokladnie takiego jak w tescie, jesli nic sie nie zmieni to czeka mnie niemal konieczna wymiana na bulldozera...

 

jesli chodzi o cpu to widac ze conajmniej phenom ii x4 3ghz jest potrzebny, kazdy 2-rdzeniowy pada, mysle ze w praktyce przy 64 graczach zeby nie ograniczal plynnosci treba bedzie phenoma iix4@4ghz albo i5

 

btw jesli chodzi o preorder to gdzie mozna kupic najtaniej? interesuje mnie wersja do pobrania z sieci, nie na dvd

Edytowane przez b4rt3k
Link to post
Share on other sites

Witam. Mam pewien dylemat, mianowicie nie wiem czy mam zbierać na battlefielda 3 bo nie jestem pewien czy mi odpali na takim sprzęcie. Posiadam 2 komputery o parametrach: core 2 duo 2.13; 2.24, 2gb ram, Gigabyte Gt 240 1 Gb ddr3. Drugi zaś to Intel i5400 2,7x2, 2 gb ram, GT 240 1 Gb ddr5 golden sample gdzie taktowanie pamięci wynosi chyba cos 3600 nie pamiętam dokładnie. Jak mysliscie? Mam możliwość dokupienia pamięci ram do 4 GB w każdym zestawie.

Link to post
Share on other sites

Święta się zbliżają więc... ;)

ps.szkoda by mi było grać w BF3 na średnich detalach lub w HD na dużo większym monitorze. taka gra (chyba) będzie warta ewentualnej modernizacji sprzętu.

Link to post
Share on other sites

Windows 7 64bit

 

I ja na Twoim miejscu zbierałbym na drugą kość ram i lepszą kartę graficzną.

 

Tak jak powiedział torture ta gra jeszcze nie wyszła. Są tylko jakieś testy z ALPHA wersji, ale to dużo nie daje. Nie ma co oceniać.

 

Ale i tak na moje oko ten GT240 będzie za słaby. Według mnie tylko minimalne, i nawet z tą kartą o takie ustawienia się boję :o:):D^^ 8)

Link to post
Share on other sites

Bardzo bym się zdziwił gdyby dało się w miarę komfortowo pograć nawet na średnich detalach w rozdzielczości 1366x 768 lub niższej na karcie pokroju gts240 , Nie wiem po co ludzie kupują tak słabe karty do gier wolał bym mieć Integrę i 240 zł w kieszeni a jeszcze 2 takie kupić no to trzeba być naprawdę ...

Link to post
Share on other sites

Będzie kiepsko? :( :( :( :( :( A na średnich będzie działać? Ps. Co było by dla mnie lepsze windows 7 32 bity czy 64?

 

Twórcy już zapowiedzieli że BF3 będzie śmigał tylko na 64 bitowych OS'ach Vista i Win7. Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

gtx 260 ceny ok 300zł plus 2gb ram ok100 zł i na tym śmiało odpalisz bf3 na średnich detalach a może nawet wyższych

 

Po co mydlisz człowiekowi oczy ?

GTX 260 w zaledwie AAx4 i ANIZOx8 ledwo ciągnie Bad Company 2 w 31 fps a Ty mu grę o wiele bardziej już na oko lepiej wyglądającą, każesz grać na tej karcie. Zastanów się...

Moim nieskromnym zdaniem GTX 460 (mocny GTX 460) to absolutne minimum to tego aby ta gra zbyt mocno nie raziła po gałach niską rozdziałką, kiepskimi detalami i zbyt słabym fps...

 

Oczywiście jak dla mnie to i tak profanacja, ale ja mam swój świat... :P

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Po co mydlisz człowiekowi oczy ?

GTX 260 w zaledwie AAx4 i ANIZOx8 ledwo ciągnie Bad Company 2 w 31 fps a Ty mu grę o wiele bardziej już na oko lepiej wyglądającą, każesz grać na tej karcie. Zastanów się...

Moim nieskromnym zdaniem GTX 460 (mocny GTX 460) to absolutne minimum to tego aby ta gra zbyt mocno nie raziła po gałach niską rozdziałką, kiepskimi detalami i zbyt słabym fps...

 

Oczywiście jak dla mnie to i tak profanacja, ale ja mam swój świat... :P

 

No to chyba u Ciebie tak chodzi , u mnie chodzi bez zająknięcia na najwyższych ustawieniach jakie moge dać - tu do gry Single

Multi mnie nie obchodzi bo przy moim necie 512kb by był koszmar grać

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...