Skocz do zawartości

REKLAMA, REKLAMA, REKLAMA, REKLAMA. Mimo blokera teraz musze 5x więcej krecić kólkiem myszki, zeby podyskutować!!!!!


Recommended Posts

Niestety, przykro mi to pisać, ale...

 

Przez lata, pomimo świadomości, że twory internetowe w tym forum benchmark utrzymują się praktycznie wyłącznie z reklam. W zamierzchłych czasach TheSpeeda mieliśmy tutaj jeden (!) baner reklamowy, w celu ustalenia jakiegoś zdrowego kompromisu pomiędzy "forum to community project" a "jesteśmy biznesem musimy zarabiać". Potem to się nieco rozszerzyło, bo niestety ale Ekipa nie ma takiego posłuchu i władzy jakiej można by się spodziewać i reklam było więcej, ale zrozumienie użytkowników przerosło oczekiwania (na pewno moje) i kto chciał ten z tym żył, kto nie chciał użył adblocka.

 

W tym momencie, po sprzedaży serwisu (a co za tym idzie właściciela forum) grupie WP, mamy to co widać. Coś, co mnie osobiście kojarzy się z najgorszym zbiorem praktyk i największym syfem widzialnym po jasnej stronie internetu, coś co mnie przyprawia o pogardę i sprawia, że nie mogę traktować takich witryn poważnie. Jest mi bardzo przykro i na tyle ile jest mi władne przepraszam cierpiących i choć nie zachęcam do porzucania naszego forumka (przynajmniej na chwilę obecną) to w pełni rozumiem frustracje tu wylane. 

Ja nie mam absolutnie żadnych informacji co do kierunku i zakresu dalszych poczynań, o ile z Redakcją bywała okazjonalnie namiastka dialogu tak teraz jestem ciemny. Na dobrą sprawę uwazam, że jeszcze nikt mnie nie wyrzucił ze stołka administracyjnego to tylko niedopatrzenie i któregoś ranka obudzę się razem z Wami na banerze użytnika - do tego tu doszło. 

 

Jest jak jest, inaczej nie będzie. Póki tu siedzimy, czyńmy sobie ziemie poddaną, czy jak to tam było i korzystajmy z tego co sami tu zbudowaliśmy przez ostatnią dekadę z ogonem, dopóki nam tego cegła po cegle nie rozbiorą (albo jednym klikiem). 

  • Lubię to 1
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Artok napisał:

@busziodkrył ciekawą sprawę, a mianowicie - po przełączeniu się na motyw Dark reklamy nie występują. Są obecne w jasnym i najciemniejszym, ale na tym szarym nie ma :D

 

dzięki, bo mnie już chu strzelał z tymi reklamami

Link to post
Share on other sites

Ja w tej chwili na Firefox mobile + ublock origin i nie ma tych idiotycznych reklam WP co trzy posty - ale też dodawanie reakcji trwa wieki, oraz żeby się zalogować trzeba włączyć JS.

Testuje zaraz opcje @Buszmena, tyle że ja o ile dobrze mamy dark mode always on

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...