Skocz do zawartości

REKLAMA, REKLAMA, REKLAMA, REKLAMA. Mimo blokera teraz musze 5x więcej krecić kólkiem myszki, zeby podyskutować!!!!!


Recommended Posts

Klikam na liście ostatnuch odwiedzin forim w ten wątek prawym, otworz w nowej zakłądce i dostałem wp*****l od WP :D chyba za blokowanie reklam :D 

 

 

Zrzut ekranu 2023-02-1 o 21.55.44.png

No po****** ich całkiem w tym WP!!!!!

 

To jak klikne w stronę 2 tego tematu

 

 

Zrzut ekranu 2023-02-1 o 21.59.01.png

Edytowane przez adivxv
Bez przekleństw
  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
10 godzin temu, Arnold napisał:

Klikam na liście ostatnuch odwiedzin forim w ten wątek prawym, otworz w nowej zakłądce i dostałem wp*****l od WP :D chyba za blokowanie reklam :D 

 

Bez blockerów taka reklama zapewne miałaby elementy interaktywne, jakiś pasek postępu, przycisk zamknij itp. A w połączeniu z niepełnym blokowaniem wygląda jak wygląda. A jak sobie z tym poradzić? No coż, wystarczy czytać odpowiedzi we własnym wątku. Problem z rozwiązuje skrypt wklejony przez walkera:

 

W dniu 1.02.2023 o 02:33, walker napisał:

To jeszcze oprócz powyższych taki duperel do pomocy

https://greasyfork.org/pl/scripts/459224-reload-przy-reklamie

Edytowane przez 40rozbojnik
Link to post
Share on other sites

tak jak pisałem wszystko działa z poprawnie skonfigurowanym uBlock , bez dodatkowych pierdół , zarówna głowna na benchmark jak i forum ...

Screenshot 2023-02-02 085702.png

Edytowane przez cyna76
Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, Arnold napisał:

No pięknie teraz ja bęcki zbieram, ze o tym pisze. Co za ludzie. Tak źle i tak nie dobrze. Masakra.

 

Proste wyjaśnienie co widzisz w przeglądarce i wskazanie odpowiedniego postu z Twojego wątku z remedium na problem to "bęcki"? Ja na Twoim miejscu podziękowałbym za radę i przetestował rozwiązanie, Ty jednak wolisz odwracać kota ogonem.

A ogółem te cholerne reklamy w wykonaniu WP to chyba jeden z gorszych raków polskiego internetu. Chyba nigdzie nie widziałem większej ilości chamskich, agresywnych reklam niż właśnie na WP jej satelitach. Nie spodziewałem się, że kiedykolwiek zobaczę ten szajs na benchmarku.

 

EDIT.

4 godziny temu, cyna76 napisał:

tak jak pisałem wszystko działa z poprawnie skonfigurowanym uBlock , bez dodatkowych pierdół , zarówna głowna na benchmark jak i forum ...

 


A nie wtryniają Ci się reklamy "full screen" przy nawigowaniu po stronach w obrębie danego wątku? Sam ublock ładnie mi blokuje wszystko poza tymi "fullami". Dzięki skryptowi od walkera po 1s strona jest przeładowywana i reklama znika, ale i tak jest to upierdliwe. Demonstracja jak to wygląda: https://streamable.com/0qo773

 

Edytowane przez 40rozbojnik
  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, Arnold napisał:

No pięknie teraz ja bęcki zbieram, ze o tym pisze. Co za ludzie. Tak źle i tak nie dobrze. Masakra.

Chłopie przeżywasz i przeżywasz - dostałeś w temacie skrypt który pieknie wszystko czyści. Dostałeś też odpowiedź w statusie tylko ją usunąłeś (notabene naspamowałes ich milion). Jęczysz jak stara baba... Czego jeszcze oczekujesz? :roll:

Edytowane przez joker5513
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Gorsza inwigilacja na tym forum niż u ksiedza i policji. Usunąłem bo mi wolno, a ty już wysysasz jakies teorie z palca. Nie podoba ci sie, nie zaglądaj, ktoś cie zmusza? Mi się coś nie podoba to nie zaglądam, nie komentuje, nie drażnie, ale najwidoczniej innych to jara.

Nie narzekam na te reklamy tylko ja, ale przywalacie sie bo ja zalozylem wątek. Chcesz oglądac reklamy, a nie forum to po co tu zaglądasz. 

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...