Skocz do zawartości

REKLAMA, REKLAMA, REKLAMA, REKLAMA. Mimo blokera teraz musze 5x więcej krecić kólkiem myszki, zeby podyskutować!!!!!


Recommended Posts

REKLAMA, REKLAMA, REKLAMA, REKLAMA. Mimo blokera teraz musze 5x więcej krecić kólkiem myszki, zeby podyskutować!!!!!

 

Czy wy w tym Benchmarku szanujecie ludzi czy tylko na kasie wam zalezy i na niczym więcej?! Nie dośc, że na stronie głównej takie bzdury co raz, że człowiek się zastanawia czy jakikolwiek poziom inteligencji w tej redakcji jest to teraz pokazujecie, że dla kasy zrobicie wszystko!!!!!

1155160903_Zrzutekranu2023-01-31o17_12_48.thumb.png.24178e023b129f685d316915ad01e3f2.png283621_Zrzutekranu2023-01-31o17_13_15.thumb.png.0108aed282e78fdadfbdbb1e58a1ff01.png

 

  • Lubię to 2
Link to post
Share on other sites

Zakładam... bo oczywiście, że informacji nie dostałem żadnej, że to już nowi włodarze z WP się przywitali i powtykali te reklamy. 
Zakładam także, drogą dedukcji, że od teraz to będzie równia pochyła w dół i będzie syfu więcej i więcej. 

 

Wszystkim nam i sobie także, spułczuje. 

  • Smutne 1
  • Haha 1
  • Dzięki 5
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, BlackCoffe napisał:

Jaki WP ma pomysł na forum? Nawpierdzielać reklam i odstraszyć resztę userów jaką tu została.

Ja słyszałem, czytałem nie powiem gdzie, że TVN z Onetem mają chrapkę na WP całe. :D a tam reklamy lecą jak woda z kranu :D 

Link to post
Share on other sites

Jest benchmarkowy discord - który sam w sobie nie jest jakoś mocno popularny ani nawet moderowany, prowadzony, zarządzany czy cokolwiek. Zrobiliśmy byle był, stoi, jest. Nic więcej. 

 

Obawiam się, że strategia jest taka jak w przypadku całej reszty kontentu onetowego/wpowego - będzie stos reklam, klikbejty, bo skoro na dużą skale się sprawdza to będą wchłaniać kolejne rynki/firmy. Z naszej perspektywy, tj. użytkowników, nie za bardzo mam co zrobić poza adblokiem i opędzaniem się od tego dziadostwa aby korzystać z żywej resztki forumka. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
3 minuty temu, sid vicious napisał:

Z naszej perspektywy, tj. użytkowników, nie za bardzo mam co zrobić poza adblokiem i opędzaniem się od tego dziadostwa aby korzystać z żywej resztki forumka. 

Ale nawet uBlock wymięka :( 

Suchość pochwy przeszłą na WP, teraz mają prostatę.  :D 

Zrzut ekranu 2023-01-31 o 18.53.32.png

Link to post
Share on other sites
21 minut temu, Arnold napisał:

Zostaje tylko to :P 

 

https://www.forumpc.pl/

Znam Cię i z ForumPC :D

 

10 minut temu, Arnold napisał:

Ale nawet uBlock wymięka :( 

Suchość pochwy przeszłą na WP, teraz mają prostatę.  :D 

Zrzut ekranu 2023-01-31 o 18.53.32.png

Dostałeś bardziej pasującą do Ciebie reklamę :rotfl:

(W sensie płeć)

Link to post
Share on other sites
Teraz, BlackCoffe napisał:

Dostałeś bardziej pasującą do Ciebie reklamę :rotfl:

(W sensie płeć)

Ma nie dopasowywać google, wyłączyłem to dlatego miałem Suchpść pochwy :P 

1 minutę temu, BlackCoffe napisał:

Znam Cię i z ForumPC :D

Dawno tam nie byłem. Na dłużej utknąłem tu i tu z @BlackCofferomansuje :D 

Link to post
Share on other sites

Już myślałem, że mi się AdGuard zepsuł a tu widać ogólny problem xD Dobrze, że przynajmniej blokuje samą reklamę i jedyne co się pojawia to logo WP ale i tak zajmuje ono miejsce jednego posta a gdy na jednej stronie takich pozycji jest kilkanaście to wpływa to koszmarnie na czytelność... Ehh a jeszcze wczoraj było ok...:facepalm:

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites
11 minut temu, adivxv napisał:

Kiedyś na skargę się pisało listy do prezesa komputronika, a teraz gdzie? Oj, ciężki nasz los.

Teraz do samego siebie mozesz :D 

38 minut temu, BlackCoffe napisał:

Jeżeli ktoś nie jest moderatorem i nie zależy mu na dawaniu reakcji do postów oraz na edytorze w polu szybkiej odpowiedzi to wyłączenie JavaScript zabija reklamy.

Łatwiej wyłączyć benchmark.pl :D 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...