Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • 3 tygodnie później...

Siema, siema! Pytanie mam :-) Jak widać w końcu wiosna nas przywitała i zacząłem sobie biegać! W sumie to od wczoraj, chodzę też regularnie na siłownie w Poniedziałek, Środę, Czwartek oraz Piątek... I Zastanawiam się w jakie dni najlepiej biegać? Czy wystarczy jak początkowo po pół h w Pn, Śro, Pt będę sobie biegał? Czwartek odpada bo robię nogi i nie wyobrażam sobie, żebym miał biegać xd, myślałem też by biegać w dni wolne od siłowni, ale chyba musi być czas na regeneracje, więc lepiej chyba w dni siłowni, co? Diety żadnej nie utrzymuje jem tyle ile trzeba :P Jeśli to ważne mam 185 cm wzrostu i ważę ~89kg.

Edytowane przez polish95
Link to post
Share on other sites

Właśnie pokosiłem się o oficjalne ważenie - 83 kg, a jeszcze po wakacjach było 79 :D Przy wzroście ok. 175 cm to straszna ****nia, ale cóż. Za dzieciaka byłem straszny grubas (163 cm - 95 kg), potem się wziąłem za siebie i w 1.5 r. spadłem do 74 kg, od tamtej pory ( jakieś 3/4 lata) raz sobie schudnę, raz przytyję i tak jakoś leci.

Ale w tym roku trzeba się za siebie ostro wziąć, zrzucić co niepotrzebne i nabrać trochę siły.

Dzięki za rady Sid, na pewno będę się do nich stosował, dietę jakąś sobie ułożę pod siebie.

 

No i bym zapomniał, do tego wszystkiego dołożę sporo roweru, albo stacjonarka co sobie stoi w pokoju i się kurzy, albo na dwór i w plener.

 

To się pochwalę.

Minęły 2 miesiące. Ważyłem się co jakieś 2 tygodnie. Na mojej wadze ostatecznie wyszło 77.5 kg (na tej samej w lutym wyszło mi 83), natomiast na komisji wojskowej jak mnie ważono to wyszło 74. Ciul wie która waga kłamie, tak czy siak pozostaje mi teraz tylko i wyłacznie siłownia.

Link to post
Share on other sites

Czy bieganie po 40 minut da jakieś znacząco większe rezultaty niż bieganie po 25-30 minut? Bo po tyle średnio biegałem zawsze, ale do wakacji coraz mniej czasu, a kaloryfer trzeba uwydatnić :D Ważę 70kg, 182cm wzrostu.

 

chcesz kaloryfer mieć bardzo proszę

 

http://www.madbarz.com/all-routines.html

Link to post
Share on other sites

No kaloryfera nie ma niestety, ale uparcie do tego dążę ;)

Ogólnie rozwijam się cały, mam rozpisany plan, na siłowni jestem co drugi dzień, dlatego rosnę w siłę. A lat mam niespełna 16, więc nie wykształciłem się do końca. 

A biegać już sporo biegałem. Gdy ponad rok temu odłożyło mi się trochę fatu, zacząłem biegać. Z 72kg spadłem do 64,5. Teraz to odrabiam, ale tłuszcz się tak nie odkłada. Stąd te 70kg ;) 

Póki co, jedyne ćwiczenia na brzuch jakie wykonuje to brzuszki na ławce skośnej z obciążeniem 10kg za głową. Serii robię 4 po 20 powtórzeń. Mało ambitnie, ale jestem ograniczony przez sprzęt. Potrzebuję drążka, żeby przy jego pomocy wykonywać ABS II. 

A bieganie przyda się nie tylko na kaloryfer :P

Link to post
Share on other sites
Kontuzja lewego barku.

 

powodzenia, u mnie 2 lata z okładem się to ciągnęło (nawroty)

jak wyżej ciepło dobre (nie pozwolić na zmarznięcie/przewianie 24/7), borowina wszelkie tego typu okłady wskazane

wewnętrznie jakiś preparat na siarczanie glukozaminy z chondroityną i czymś przeciwzapalnym no i oszczędzać barki, ruch do minimum, potem długo-długo nic tylko regenerujące ćwiczonka bez obciążenia

Link to post
Share on other sites

Słyszałem, że glukozamina rozkłada się do cukrów i nic nie daje. :P Po prostu nie będę trenował siłowo przez jakiś czas (ewentualnie plecy, bicki i brzuch), a zacznę męczyć ostro cardio. Pogoda się poprawiła, więc można śmigać na rowerze. Zwaliłem na razie 10 kg smalcu, ale zostało jeszcze co najmniej drugie tyle. :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...