Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ogólnie to jeśli chodzi o trening to się nie wypowiem, bo raz, że się nie znam, a dwa póki co nie trenuje na wolnych ciezarach - jak juz to na maszynach.

 

Co do diety.

Innego lnianego i tak nie używam - tylko bez żadnej obróbki.

Diety kolekcjonuje od siebie i znajomych o podobnej budowie i sam trochę eksperymentuje - póki co idzie ładnie w dół wiec się nie martwię.

 

Jeszcze jest kwestia taka, że co dietetyk to ma różne metody i chyba nie ma jednej słusznej szkoły. Pod względem wygody obecna dieta mi się podoba, bo nie trzeba zbyt długo stać w kuchni.

Zobaczę za jakiś czas jak będzie wyglądała moja redukcja.

Link to post
Share on other sites

 

 

jak juz to na maszynach

:o
No to ja już kompletnie nie wiem po co ten/taki trening, bo jedyne co go ratowało to nauka ćwiczeń złożonych na wolnych ciężarach.

Przysiad na suwnicy smitha wymusza nienaturalny tor ruchu ciężaru. Natomiast jak robisz wiosło, martwy czy wyciskanie na maszynach to już wolę nie pytać.

Prośba ode mnie, robiąc te dyrdymały bądź bardzo ostrożny z ciężarami żeby sobie przypadkiem krzywdy nie zrobić (kolejność ćwiczeń to raz, maszyny to zło*, dwa), bo mnie aż wszystko boli na samą myśl. (I te shrugsy mógłbyś sobie przerzucić na koniec treningu, przed lub po barkach bokiem, wyjaśnione powyżej)

*maszyny mają różne przeciążenia, często znacznie odmienne na przestrzeni pełnego ruchu, wymuszają różne tory ruchu od ćwiczeń z wolnymi ciężarami i ogólnie nie wszystkie maszyny są zdrowe czy nawet bezpieczne dla ich użytkownika.
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Przysiad na suwnicy smitha wymusza nienaturalny tor ruchu ciężaru. Natomiast jak robisz wiosło, martwy czy wyciskanie na maszynach to już wolę nie pytać.

Bzdura. Mam znajomego co bawi się zawodowo w kulturystyke z sukcesami zresztą i robi nogi między innymi na suwnicy smitha. Akurat nogi to też jego najmocniejsza i najlepiej rozbudowana partia.

Nie umiesz sobie wyobrazić wyciskania na SS ? ( bary/klata)..... nawet nie komentuje.....

Link to post
Share on other sites
Ryż z kurczakiem i warzywami ugotowany. Jest dobry, ale trochę za dużo oliwy wlałem

 

No i widzisz, a tak się ryżu bałeś :D

Oliwy to tak z łyżeczkę do herbaty, bo to +-5g jest ;)

 

A co do ćwiczeń na maszynach.

Trener na siłowni, do której chodzę to jest wyrobiony ostro, szerszy 2 razy ode mnie, a też co widzę, to robi większość na maszynach - więc raczej to takie zło wcielone nie jest. 

Edytowane przez Johny3
Link to post
Share on other sites

Nie mam nic do dodania. 

Wcale mnie to nie dziwi. Jeszcze nie słyszałem byś miał sensowny kontrargument.

Podałem przykład znajomego bo sam akurat robie zwykłe przysiady a pod względem wyglądu mu do pięt nie dorastam :) i podejrzewam, ze nikt z tego forum przez długie lata nie będzie.

Takie są fakty a czy w to wierzysz to mi zwisa....

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Trener na siłowni, do której chodzę to jest wyrobiony ostro, szerszy 2 razy ode mnie, a też co widzę, to robi większość na maszynach - więc raczej to takie zło wcielone nie jest. 

Po pierwsze, nie wiesz, czy wyrobił się ostro właśnie na maszynach, po drugie, on ma doświadczenie i sobie krzywdy nie zrobi - Ty dopiero zaczynasz. To dwa różne światy. Nie porównuj się do takich osób, bo osoby z dużym stażem trenują inaczej.

Ja tylko mówię, żebyś uważał bo wystarczy odrobina brawury i można się zepsuć, zwłaszcza jeśli ma się kiepsko dobrany trening, albo źle wykonuje się jakieś ćwiczenie (generalizuję).

 

Jeszcze nie słyszałem byś miał sensowny kontrargument

I nie usłyszysz, bo nie mam zamiaru tracić czasu na edukowanie kałmuków bez zielonego pojęcia o czymkolwiek. 
Link to post
Share on other sites
Moja soczewica miala 6,2%, bulka tez ma bialko. Ze zboża najprawdopodobniej robi sie wiekszosc BCAA na rynku. Ryszard Recko tak chyba mowil..

Na mojej zielonej jest napisane 21g/100g Ciekawe ktore opakowanie mowi prawde, bo watpie by rosliny az tak sie miedzy soba roznily :)

Edytowane przez verul
Link to post
Share on other sites

Moja z puszki, moze wyprana ze skladnikow odzywczych. Ty masz taka w paczce? ile ja trzeba gotowac?

 

edit, a faktycznie, po nasiaknieciu woda, to  bialka jest proporcjonalnie mniej w produkcie..

Na mojej zielonej jest napisane 21g/100g Ciekawe ktore opakowanie mowi prawde, bo watpie by rosliny az tak sie miedzy soba roznily :)

Edytowane przez leto87
Link to post
Share on other sites

Siemanko ! 

Chcę kupić sobie liny takie grube na które się można wspinać (oko 4-5m) gdzie można coś takiego znaleźć? Przymierzam się do zakupu sprzętu do robienia wytrzymałości tzw. crossfity i muszę zakupić sobie do tego potrzebny sprzęt bo moja siłownia jest słabo wyposażona do tego typu zabaw :/ 

Link to post
Share on other sites

Siemka panowie, wyłapałem po znajomości za 30zł kilogram białka Trec Nutrition Whey Pump X-treme i 54 tabletki creatyny ( firma olimp). Z tego co przeczytałem w dziennej porcji to białko zawiera 7,5g kreatyny, czy wystarczy jak będę brał białko w dni treningowe (pon sr pt) a kretyne w dni nie treninngowe? 54 tabletki rozłożyłbym na 3 tabletki na czczo + 3 po obiedzie w okolicach godziny skończonego treningu.

Link to post
Share on other sites

Witam ! 

To znów ja, powoli zaczynam masowanie cel to oko 69kg żeby do zawodów nie zrzucać jak głupi tej masy zależy mi na czystej masie mięśniowej i obwodach, wiadomo jak zrzucę do zawodów to pewnie spadnie.

 

Dla ciekawych moja dieta (aktualnie reverse) :

 

 

http://images64.fotosik.pl/1100/829604cde269278cgen.png

 

 

Treningi 

Poniedziałek :

-siłownia oko godziny 9-10:

~Klata, biceps + brzuch

-bieganie oko godziny 18:00

Wtorek :

-Bieganie godzina 9-10 rano.(rozruch po przebudzeniu)

-Muay Thai 18~19:20

Środa: 

-Siłownia;

~plecy + barki +tricpes+brzuch 

-bieganie oko godziny 18:00 (bardziej rozbieganie)

Czwartek:

-bieganie oko godziny 9 rano (8km wolnym tempem)

-Interwał 15x1min i 30 sekund przerwy (oko godziny 18:00)

Piątek :

-Siłownia oko godziny 10:00:

~Nogi + brzuch 

-Muay Thai godzina 18~19:20

Sobota :

-Rozbieganie (8km) 9:00

-Co 2 tygodnie godzinna sesja w saunie od 16 do 17 :D

-Basen od 11 do zamknięcia

Niedziela :

-Interwał 15x1min 30 sekund przerwy 

-Basen od 14 do zamknięcia

 

Mam nadzieję że wytrwam w takim planie bo stosowany jest do 15 sierpnia później zobaczymy czy ulegnie zmianie czy też zostanie. jakieś poprawki to chętnie wysłucham i zmienię ;) 

Edytowane przez dentor23
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...