Skocz do zawartości

Temat o kartach graficznych AMD Big Navi / Navi 2 / RDNA2


Recommended Posts

przepraszam pomylilem tematy

 

ale zamawialem rtx 3080 ventus oc w dniu premiery 17.09 i mi teraz x kom przyslal proforme do oplacenia bo zamawialem przez odbior w salonie, ale teraz zamkneli przez pandemie wiec musieli zmienic na paczkomat

i sie zastanawiam czy maja moze juz moja karte czy jeszcze uzbroic sie w cierpliwosc

Edytowane przez Lexus404
Link to post
Share on other sites

przepraszam pomylilem tematy

 

ale zamawialem rtx 3080 ventus oc w dniu premiery 17.09 i mi teraz x kom przyslal proforme do oplacenia bo zamawialem przez odbior w salonie, ale teraz zamkneli przez pandemie wiec musieli zmienic na paczkomat

i sie zastanawiam czy maja moze juz moja karte czy jeszcze uzbroic sie w cierpliwosc

Jak zmieniali dostawę to pewnie kazali zapłacić tylko

Link to post
Share on other sites

Naraz proshop i morele (chociaż morele często albo za wcześnie włącza produkt, albo go ukrywa za długo, ale 5900x zamówiony godziny po premierze mi wysłali wcześniej niż xkom i proshop w których wziąłem w ciągu 2 minut od 15tej).


Zawsze można zamówić z płatnością przy odbiorze i jakby co anulować zamówienie ;)

Oni i tak nie pakują w dniu premiery z tego co się orientuję. A nawet jakby to masz spokojnie z godzinę dwie na pewno na oglądanie recenzji.

Link to post
Share on other sites

Na razie nie ma oficjalnych info "o której"; typ u mnie na lokalnym forum (rzekomo pracownik jednego z dużych sklepów) mówił coś, że "podobnie jak z Ryzen 5000". Podobnież mają od razu pojawić się w ofercie zarówno referenty jak i autorskie, przy czym te drugie jeszcze nie są na magazynie u dostawcy (ale są w drodze).

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...