Skocz do zawartości

Temat o kartach graficznych AMD Big Navi / Navi 2 / RDNA2


Recommended Posts

 

 

kiedy będzie recenzja kart?

 

Premierę masz w połowie przyszłego tygodnia - więc pewnie ze 2-3 dni wcześniej któryś jutuber czymś się pochwali, ale takie oficjalne to wtedy, kiedy mija nda ;)

 

 

 

 

Cholera - kryptowaluty drożeją. Aby nie było, że radki 6000 będą znowu najlepszymi gpu do kopania?

Edytowane przez Succubus
Link to post
Share on other sites

A co mają napisać, jak nadal masa ludzi pakuje do GPU za 3k zł zasilacze SPC albo gorzej. Napiszą 650W, a później całe tabuny ludzi będą  im na forach płakać, że coś nie działa?

A to zasilacze SilentiumPC są jakieś złe?  :roll:  :->

Edytowane przez DjXbeat
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Zasilacze SPC ujdą (złe nie są, ale dobre też...), ale nie do kart typu RTX... do buildów z 1660 itp jak najbardziej są wypas. 

Ale bądźmy szczerzy. Dużo gorsze rzeczy ludzie wsadzają (a raczej sklepy i sprzedawcy) niż SPC. Przy niektórych bombach to SPC wygląda jak Bentley wśród PSU. 

Link to post
Share on other sites

 

 

udzie życzą sobie 2k za wersje bez super nawet xD

 

To już trwa od dłuższego czasu. Nawet średnio-słabe GPU, to wydatek ~1k cebulionów. Jakiś obłęd. Chcąc coś normalnego kupić to właśnie bez tych 2k nie podchodź :facepalm:, a to tylko karta graficzna przecież. 


Radziu 6000 zainstalowany, świeci i chyba działa.

 

na12Glo.jpeg

Źródło

Link to post
Share on other sites

Ja już się wnerwiłem. Mam wolną chwilę mogę pograć, Mam zamiar dokończyć Odyssey. Nowy monitor 2k na r9 390 jest niegrywane o ile zejdę z detalami gdzie oczy bolą.

1080p wygląda na 2k tragicznie. Już wolałem grać na wysokich na starym monitorze full hd o wiele lepsza ulga.

Z drugiej strony dziwne że full hd na 2k wygląda tragicznie a 1600:900 na full hd wyglądało całkiem spoko :/  

Niech te radki będą dostępne. 

Edytowane przez Adek221
Link to post
Share on other sites

Firma produkująca SPC robi takie dobre zasilacze że jeszcze 3 lata temu na swój 750W full modular 80 plus gold dawała CAŁY 1 ROK GWARANCJI :D źródełka:

https://www.reddit.com/r/pcmasterrace/comments/6s1k1c/are_sama_power_supplies_good/

https://www.newegg.com/sama-armor-750-750w/p/N82E16817493002

 

Nie mówię że SPC to złe zasilacze ale stawianie ich w jednym szeregu z seasonic to :rotfl: :rotfl:  :rotfl: 

Link to post
Share on other sites

 

 

jezeli x-kom wyslal mi juz proforme faktury do oplacenia to znaczy ze maja dla mnie karte?

Nie mają, spłonęła w pożarze w Chinach, nie czytałeś? Poza tym to temat o kartach AMD.

 

 

Nie wiem czy planowałeś stworzyć nowego forumowego mema, ale świadomie czy nieświadomie Ci sìę udało

Nie potrafię wyczuć DjXbeat, czasem pisze coś całkiem z sensem a nagle potrafi rzucić taką głupotą że troll 100%. Może ma rozdwojenie jaźni?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...