Skocz do zawartości

Recommended Posts

Bardzo nieładnie z ich strony, szczególnie, że mój gtx970 dosłownie przed momentem włączył się w hype oczekiwania na kolejną generację. 

 

EDIT: Oczywiście nie ogarnąłem, że na screenie artefakty się nie zapiszą, więc medal dla mnie. Na szczęście po wyjęciu i wpięciu przewodu jest ok, może jeszcze trochę pociągnie.

Edytowane przez wojciechu15
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

Róznica miedzy nami jest taka ze to testowałem a ty nie, wiec również tak w moich oczach wyglądasz ;)



No nie ,wcale nie .jeśli kubatura szafy ma 2 metry sześcienne + to wymiana gazowa wcale nie musi być zaburzona i rpm i temp wacle jakoś dużo wyższe nie jest a mój pc ma tdp do 300wat czyli raczej górna półka z 1 gpu ;)



Oczywiście pc zladował tam z braku miejsca a nie braku zajęcia :)

eb40a5d74b283bb8.jpg



Moje zamówienie z dnia premiery.Kto dał po pół roku 7 k rece w góre ;)

 

 

O rzesz kurczę Janku, też nie mam wielkich przestrzeni ale na coś takiego to bym nie wpadł.... to tam grzybki możesz suszyć (akurat wysyp), albo pranie na wieszaki prosto z wirowania. Daj tylko kratkę wentylacyjną od góry. Ty to masz łeb. 

 

Coś mi się wydaje Panowie i Panie że te ceny "sklepowe" to wcale nie jest prima-aprilis. 

 

ten gościu z YT co tak naprawiał pokoparkowe 1070tki będzie miał w uj roboty

On już i tak nie wie w co ręce włożyć...  ;)

Edytowane przez pendzel_3
Link to post
Share on other sites

To się zapowiada drugi Fermi.

Wydaje sie ze pamięci osiągnęły swój maks, powinni juz pójść w HBM ale nie chcą bo widocznie kasa się lepiej zgadza  z GGR6X

 

 

Chyba jednak lepiej będzie brać EVGA niż FE

 

na fe masz pewność ze palić sie nie bedzie .

Pewnie tam wszystko co sie grzej połączone na radiator  a w niektórych referentach pamięci po 100 plus

Edytowane przez janek20
Link to post
Share on other sites
Jaką niby? Pewność to masz, że umrzesz i zapłacisz podatki.

 

Bo zawsze tak było ,tym sie różnił więcej decybeli bo chłodzenie wątlejsze ale wszystko co mocniej sie grzeje wrzucone na chłodzenie.

 

Mamy rok 2020 a nie rzadkośc ze w niereferentach pamieci sa niechłodzone i to w topie ;)

Edytowane przez janek20
Link to post
Share on other sites

W piątek czy w sobote już o tym trąbili przy powiadomieniu kiedy odbędzie się premiera 3070.

 

Co gorsze testy AiB dopiero w czwartek.


Na casekingu pojawiły się ceny AIB.

 

XC3 ~3.5k + shipp. Choć ceny nie są jeszcze ostateczne.

Link to post
Share on other sites

Z ciekawości spoglądam sobie a RTX 2080 TI (ceny używek)  Chyba sprzedający wpadli w limbo :D nie widziałem nić w cenie 2500 zł

Raczej nikt więcej nie da jak 2000-2200 za tą kartą w tej chwili. Sprzedający szukają przygłupa, kupujący wolą przeczekać. Koniec końców będą chodziły jeszcze za 1800 zł  Myślę że następna fala paniki będzie przy zbliżających się testach 3070. 

Link to post
Share on other sites
Z ciekawości spoglądam sobie a RTX 2080 TI (ceny używek) Chyba sprzedający wpadli w limbo :D nie widziałem nić w cenie 2500 zł

Raczej nikt więcej nie da jak 2000-2200 za tą kartą w tej chwili. Sprzedający szukają przygłupa, kupujący wolą przeczekać. Koniec końców będą chodziły jeszcze za 1800 zł Myślę że następna fala paniki będzie przy zbliżających się testach 3070.

Jeśli 3070 będzie porównywalne z 2080ti a lepsze w grach z RT, to wybór będzie oczywisty.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...