Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ostatecznie taki kompromis udało się uzyskac:

 

Przechwytywanie.jpg

 

Core +160, mem + 360, temp limit 85, wentylatory max 62%. Pod pełnym obciążeniem boostuje w okolicach 1740, czasami podbije do 1795, czasami spadnie do 1695. Wychodzi na to, że PNY się nie popisało. W tym momencie jestem tak w 60% nastawiony na jej zwrot - w tej kwocie jest Strix, który na pewno będzie wydajniejszy. W Time Spy powinno być z 1k więcej od tego co mam

Link to post
Share on other sites

Nieeeee.....chociaż zaglądałem na Allegro, ale tamtejsze ceny mnie krótko mówiąc odstraszały :D Media Markt w Niemczech. Śledziłem niemieckie forum na przemian z holenderskim. Ludki podawali linki i miałeś parę minut, żeby wsio ogarnąć. Akurat miałem kupić i zniknął :D Ale zarejestrowałem się, dodałem kartę do notatnika (podręczny spis, co chcesz kupić w MM) i miałem farta, bo okazało się, że niby jest i mogłem dodać do koszyka. Zapłaciłem i mam :) Tyle że na adres znajomej w Niemczech. Bo inaczej się nie dało.


@marko22 skad go masz? zamowione w sklepie czy prywatnie allegro / olx??

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

http://forum.benchmark.pl/topic/293883-temat-o-kartach-nvidia-rtx-ampere/?view=findpost&p=2732846


Świetnie. A może ktoś ma patent, jak teraz tę kartę wyjąć?  :?:  Za cholerę nie mogę się dostać do zapinki, żeby odpiąć koniec karty....


Edit: Ja p....kto wymyśla takie wielkie karty w dobie miniaturyzacji  :D  Udało się. Podszedłem do tematu nie z tej strony, co trzeba  8-)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

I tyle w temacie czekaj może będzie może nie :/ (X-Kom)

 

Dzień dobry,

 

niestety, nadal nie potrafię wskazać nawet przybliżonego terminu realizacji. Sytuacja od momentu premiery nie uległa poprawie i nadal towar jest słabo dostępny na rynku. Dlatego też otrzymujemy małe, rzadki i nieregularne (brak konkretnych dat). Przed otrzymaniem dostawy nie mamy także informacji nt ilości, która trafi do nas w danej transzy. W związku z tym oszacowanie czasu oczekiwania jest niestety niemożliwe.

Pozdrawiam

Edytowane przez Kamil444
Link to post
Share on other sites

Odpalilem sobię Metro exodus na rozdzialce 2k i wszystko ultra , bez Hairworks .
Mapka Las gdzie najwięcej zjada FPS miałem w okolicach 98-130fps, 

Użycie karty w okolicach 95-97% .
Zegary pracowały na 1900-1950, temperatury max 72 ,

Dziwne bo w testach Time spy miałem w okolicach 2020-2070 zegary . 

A i chciałem dodać że procesor mi pracował nonstop na 40-50% zużycia , gdzie wcześniej na 1070ti pracowało na 8-15% .

Edytowane przez ciomasta
Link to post
Share on other sites

 

 

Odpalilem sobię Metro exodus na rozdzialce 2k i wszystko ultra , bez Hairworks . Mapka Las gdzie najwięcej zjada FPS miałem w okolicach 98-130fps,

No to chyba dobrze? Już ci pisałem, karta ma oficjalny boost 1815mhz, nie przeżywaj.

https://www.purepc.pl/test-karty-graficznej-nvidia-geforce-rtx-3080-premiera-ampere?page=0,9

Link to post
Share on other sites

Odpalilem sobię Metro exodus na rozdzialce 2k i wszystko ultra , bez Hairworks .

Mapka Las gdzie najwięcej zjada FPS miałem w okolicach 98-130fps, 

Użycie karty w okolicach 95-97% .

Zegary pracowały na 1900-1950, temperatury max 72 ,

Dziwne bo w testach Time spy miałem w okolicach 2020-2070 zegary . 

 

A i chciałem dodać że procesor mi pracował nonstop na 40-50% zużycia , gdzie wcześniej na 1070ti pracowało na 8-15% .

Nie dziwne, bo to różne workloady. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...