Skocz do zawartości

Recommended Posts

W dniu 31.07.2023 o 15:00, Artok napisał:

@joker5513prosimy o recenzję 3080 Ti GameRock, miałeś kilka miesięcy w budzie. 

W budzie była kilka tygodni . Szybko sie kasztana pozbyłem. Helikoptyr w łogniu.... Miałem Gamerock OC.

 

Ponad 2500rpm na wentylatorach, pod 80C na rdzeniu podczas gry. Kaszana i nie polecam. Do tego wadliwy bios. Po zwiększaniu power limit obcinał  ilość dostępnego papu dla karty. Właściwie niepodkręcalna. Pisałem do supportu, wysyłałem logi. Podsyłali kilka vbiosów, na żadnym z nich nie było różnicy. Zlali mnie ciepłym moczem "wysyłaj pan kartę na rma".

  • Lubię to 2
  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites

Dzień dobry Panie i Panowie to jednak znowu ja %-)Niestety albo stety obecnie nie dam rady złozyc nowego kompa,dopiero po nowym roku albo w połowie,złozymy coś kozackiego :) Natomiast do tego czasu potrzebuje jakiejś 3080/Ti do grania w 1440p.Moja 1080 nie ogarnia a gram w Hunta i BF2042 ...

 

Dlatego powiedzcie mi jak wypada 3080 od gigabyte VISION ? Albo TUF ?

Link to post
Share on other sites
2 minuty temu, ESKA napisał:

Mam opcję za 100 zł drożej mieć 3080Ti phantom

Phantom to generalnie nie jest żaden rarytas - koło 2000 RPM na śmigach się zakręci. Najlepiej jakbyś po kupnie go przepastował i położył świeże termopady. Mogę Ci podesłać naklejki gwarancyjne nawet. 

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
10 minut temu, Artok napisał:

Phantom to generalnie nie jest żaden rarytas - koło 2000 RPM na śmigach się zakręci. Najlepiej jakbyś po kupnie go przepastował i położył świeże termopady. Mogę Ci podesłać naklejki gwarancyjne nawet. 

Mówisz że ta VISION jest ok ?

Link to post
Share on other sites
22 minuty temu, janek20 napisał:

Ogólnie kto chce obecnie ampere jak jest dostępny 4nm.Nie dziadujmy

Rozumiem że jakbyś miał do wyboru w tej samej cenie 3080 i 4060ti to wybrałbyś to drugie? I jak już to 5nm a nie 4nm, przestań bredzić wreszcie.

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
40 minut temu, janek20 napisał:

Ogólnie kto chce obecnie ampere jak jest dostępny 4nm.Nie dziadujmy

Tydzień temu kupiłem 3 sztuki 3060 12 GB. Teraz te karty mają świetną cenę i w pewnych zastosowaniach, to dalej dają radę. OFC, te karty nie do grania. 
 

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
W dniu 4.08.2023 o 13:20, janek20 napisał:

Ogólnie kto chce obecnie ampere jak jest dostępny 4nm.Nie dziadujmy

Czasami milczenie jest złotem :)Wez sobie ta uwagę do serca ...

W dniu 4.08.2023 o 13:01, ODIN85 napisał:

Tuf będzie lepszy. Wystarczy poczytać recki.

Nie wiem czy czytałes to co pisałem wczesniej,patrze też na stosunek modelu do ceny :)

Ostatecznie wyrwałem Vision za 1800 zł a TUF jakieś 300 zł drożej,więc bez sensu ...

  • Lubię to 1
  • Smutne 1
  • Haha 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
W dniu 1.08.2023 o 18:09, grzech1991 napisał:

nie twierdzę, że ta buda jest przewiewna, ale liczyłem, że 3090 ogarnie bez problemu. Inna kwestia, że seria 3XXX i ich radiatory to padaka. Seria 4 bierze mniej prądu i ma wieksze radiatory.

Jakbym miał kupić 3090ti to  chłodzenie wodne bym założył. 

Stać na buty to i na skarpetki.

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
W dniu 5.08.2023 o 16:07, Lord_Krecitsqa napisał:

Jakbym miał kupić 3090ti to  chłodzenie wodne bym założył. 

Stać na buty to i na skarpetki.

Wiadomo, polak najmądrzejszy:
- 3090,nie ti mam za darmo. Wykopała ponad swoją wartość, więc nic za nią nie zapłaciłem, była tańsza od 1050ti
- mam kupiony blok i składam graty do LC, natomiast wywalenie 10k na kompa (płyta, procesor, ram, obudowa, bloki, chłodnice, pompka, zasilacz) jest na raz poza moim zasięgiem, na ten moment brakuje mi cpu, płyty, pompki i węży i innych pierdół, w przypadku nowych gratów pewnie zamknie się to w 15k

Edytowane przez grzech1991
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
Teraz, joker5513 napisał:

A po cóż ci teraz 3080??

Powrót do przeszłości. 

 

A tak na serio to z racji ograniczonego czasu na granie zastanawiam się nad pogonieniem swojej 4070 Ti za plus minus 3000 zł i zostawieniem tego Gallardo 3080.

Link to post
Share on other sites
4 minuty temu, joker5513 napisał:

A po cóż Ci teraz 3080?? Do jakiegoś innego komputera? Czy 4070ti idzie na sprzedaż i robisz downgrade?

Nie interesuj się Jokero bo kociej.....  a już masz. :-> ;)

 

A tak serio, to cena dobra ale morelowi mnie ostatnio zagotowali, mają bana u mnie.

 

  • Lubię to 1
  • Haha 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...