Skocz do zawartości

Recommended Posts

58 minut temu, ODIN85 napisał:

Cena jest taka żebyś nie pomyślał o kupnie.

W skrócie o to chodzi że lepiej utrzymać aukcję niż zrobić nową.

O różnych dziwnych i chorych teoriach spiskowych słyszałem, ale ta pomału wyrasta na mojego faworyta :D

Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, ODIN85 napisał:

 

W skrócie o to chodzi że lepiej utrzymać aukcję niż zrobić nową.

W przypadku aukcji z wieloma sztukami tak, bo korzystasz z nabitego licznika popularności, ale tu jest to zupełnie nieopłacalne. Pracuję w sklepie internetowym i sprzedajemy na allegro i te oferty x-komu nie mają grama logicznego uzasadnienia. 

 

Chyba jedynie na zasadzie: "przyjdzie głupi i to kupi".

Link to post
Share on other sites
9 godzin temu, emilstw napisał:

W przypadku aukcji z wieloma sztukami tak, bo korzystasz z nabitego licznika popularności, ale tu jest to zupełnie nieopłacalne. Pracuję w sklepie internetowym i sprzedajemy na allegro i te oferty x-komu nie mają grama logicznego uzasadnienia. 

 

Chyba jedynie na zasadzie: "przyjdzie głupi i to kupi".

Obstawiam że ktoś zgłosił zwrot i nie pali się z odesłaniem.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Witam.

Czy ktoś z Was posiada lub miał styczność z  kartą  graficzną Gigabyte AORUS XTREME 4090 v1.1 i mógłby się podzielić swoimi doznaniami słuchowymi 

pracy pompki aio tej karty moja terkocze jak transformator, szału można dostać.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Aorus Extreme w wersji z RTX 3090 i RX 6900 XT to były jedne z najbliższej felernych kart w historii, jakie widziałem. W związku z tym totalnie mnie to nie dziwi, że 4090 z tej samej serii to gUano. Jest GPU z Aio to tylko Asus lub Sapphire, Aorus to szrot. 

  • Że co, proszę? 1
Link to post
Share on other sites

Karta poza wadą pompy jest ok cewek jakby nie było. tylko ta pompa aio wyje jakby coś grzechotało w wirniku po obniżeniu napięcia na 9,7V i zmianie wentylatorów

kompletna cisza. Tylko czy karta za prawie 10000 zł nie powinna tak brzmieć od nowości?. Chciałem odesłać na gwarancję ale znalazłem wątki o tej i aorus 3090ti WF.

w której mają podobny problem , dlatego jestem ciekaw jak inni użytkownicy tego sprzętu bo może moja sztuka jest faktycznie felerna.

Link to post
Share on other sites
6 godzin temu, marb1 napisał:

dlatego jestem ciekaw jak inni użytkownicy tego sprzętu bo może moja sztuka jest faktycznie felerna.

Pamiętam, że był taki moment iż w jednej z dużych sieciówek z elektrozłomem, w outlecie pojawiło się z 10+ szt 3080 Aorus Xtr AiO z info "towar po naprawie u producenta". Pamiętam, że widziałem też aukcje na jeden egzemplarz, przy którym to właściciel bujał się z serwisem Gigabyte tam i z powrotem, bo dla u niego pompa wydawała dziwne dźwięki, a w serwisie "nie stwierdzali problemu". 

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Panowie mam na sprzedaż mojego amperka RTX 3080 12GB ASUS TUF Gaming OC z gwarancją ponad 2 lata. Karta kupiona w Media Expert 17.08.2022r., posiadam dowód zakupu, karta w stanie "igła" używana sporadycznie do grania, nigdy nie kopała!

 

Ile mogę za nią REALNIE dostać $$$?

 

Na OLX czy allegro ceny są różne, 2000 - 3000 zł. Jak myślicie 2500 zł jest warta?

 

Mam ją wystawioną na OLX za 2999 zł, ale wiem, że tyle nie dostanę. Nie spieszy mi się ze sprzedażą, bo nową kartę zamierzam kupić dopiero po wakacjach.

 

Co myślicie?

Link to post
Share on other sites

Ja śledzę RTXy 4080 to Ci powiem, że właśnie idą w dół. Tak "tanio" jeszcze nie było, w KR System 4080 Gainward Phantom 5632 zł, a na Morele zdarza się po równe 5600 zł. Dolar leci w dół, więc ceny sprzętu też. Procesory, płyty główne też lekko spadły.

 

210887779_Zrzutekranu2023-06-21065925.png.80a9957936b2618e75f71914d47a9b33.png

 

 

Jakieś Pality itp da się kupić już w okolicach 5500, a teraz jest promocja na gigabyte Eagle w media expert za 5399 zł.

 

1978202868_Zrzutekranu2023-06-21070655.thumb.png.0b791afeb2e194aec93fd1169a6c9fc2.png

 

Edytowane przez soda
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Materiał poświęcony wydajności RTX 3090, RTX 4070 Ti oraz RTX 4090 przy aktywnym Path Tracingu oraz Ray Tracingu w "Cyberpunk 2077". Rozdzielczości 1080p, 1440p oraz 4K. Więcej konkretów w opisie, oraz naturalnie w samym materiale :)

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...