Skocz do zawartości

Recommended Posts

@@janek20, że ty jeszcze bana nie dostałeś, to aż się dziwię.

Róznica miedzy nami jest taka ze to  testowałem a ty nie, wiec również tak w moich oczach wyglądasz ;)

 

Jak jest w szafie to ma 2500 nie ważne jakie ma chlodzenie

No nie ,wcale nie .jeśli kubatura szafy ma 2 metry sześcienne + to wymiana gazowa wcale nie musi być zaburzona i rpm i temp wacle jakoś dużo wyższe nie jest a mój pc ma tdp do 300wat czyli raczej górna półka z 1 gpu ;)

 

Oczywiście pc zladował tam z braku miejsca a nie  braku zajęcia :)

eb40a5d74b283bb8.jpg

 

Prawie 9000 zł za Gigabajta :o

 

Moje zamówienie z dnia premiery.Kto dał po pół roku 7 k rece w góre ;)

 

950834a075887859.jpg

Edytowane przez janek20
Link to post
Share on other sites

No nie ,wcale nie .jeśli kubatura szafy ma 2 metry sześcienne + to wymiana gazowa wcale nie musi być zaburzona i rpm i temp wacle jakoś dużo wyższe nie jest a mój pc ma tdp do 300wat czyli raczej górna półka z 1 gpu

Widzę że lubisz wciskać kit pytanie tylko czy z głupoty, swojej nie wiedzy czy z przyjemności.

Zestaw pobierający ~300W jest wstanie podgrzać pomieszczenie o powierzchni 20m kwadratowych a Ty masz w szafie o powierzchni 2m sześciennych dobrą wymiane gazową.v

Głupotą fizyki nie obalisz!

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

No nie ,wcale nie .jeśli kubatura szafy ma 2 metry sześcienne + to wymiana gazowa wcale nie musi być zaburzona i rpm i temp wacle jakoś dużo wyższe nie jest a mój pc ma tdp do 300wat czyli raczej górna półka z 1 gpu ;)

 

 

Janek Ty znowu swoje brednie piszesz. mam pokoj 4 na 5 czyli 20m2 i po godzinie grania mam już 1 stopien albo wiecej(2080+9900k). po paru godzinach to bedzie bez roznicy czy w szafie czy w ciasnej budzie bedzie komp. W obu przypadkach dobra wymiana powietrza.

Edytowane przez danieloslaw1
Link to post
Share on other sites

Dawać już te testy, bo człowiek ciśnienia nie trzyma :) Mnie najbardziej ciekawi czy 3070 da radę w nowych grach w 1440p. Jeśli tak to 1000 zł w kieszeni :)

Da radę spokojnie wpasuje się pomiędzy 2080S i 2080Ti lub będzie rywalizować z 2080ti.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Da radę spokojnie wpasuje się pomiędzy 2080S i 2080Ti lub będzie rywalizować z 2080ti.

 

Właśnie oglądałem testy 2080Ti 1440p w różnych grach i min 100 fps w każdej grze było. Oczywiście zdarzają się wyjątki gdzie jest mniej, no ale tragedii nie ma :) Ja to i tak niedzielny gracz jestem, więc tego tysiaczka lepiej na coś innego przeznaczyć, np na procesor. Właśnie, jak myślicie i5 10600 wystarczy do 3070 w 1440p?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...