Skocz do zawartości

Temat o kartach graficznych AMD Navi


Recommended Posts

Jak to dobrze, że sprzedałem moja kartę ^^

To nic nie znaczy, AMD to nie nvidia że uśmierca swoje karty w sterownikach  :D

Mój RX jeszcze trochę mi posłuży. Tak naprawdę sens wymiany abym poczuł przyrost mocy to dopiero widzę na RTX 3080 . Nic słabszego kupować nie ma sensu dla paru FPS ;):menda:

Edytowane przez Kawabonga
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Mnie RT w ogóle nie interesuje , jedyna gra w którą gram gdzie jest RT to CoD Warzone , widziałem filmiki na yt porównujący różnice. Jednym słowem LOL  :rotfl: . Zbędny gadget obniżający mocno fps   :D

Cała ta gra to brzydki gniot, bardzo nieadekwatny do wymagań. Ale czego się spodziewać po tym wydawcy.  :D Wywaliłem po 3h i kumple nie byli mnie w stanie przekonać bym dalej na to patrzył. 

Link to post
Share on other sites

Cała ta gra to brzydki gniot, bardzo nieadekwatny do wymagań. Ale czego się spodziewać po tym wydawcy.  :D Wywaliłem po 3h i kumple nie byli mnie w stanie przekonać bym dalej na to patrzył. 

Na temat gustów nie się nie dyskutuje jak to mówią ;) . Mi się spodobała , nawet Apex Legends u mnie poszedł w kąt . Nie wygląda tak źle a wydajnościowo też u mnie dobrze , detale wysokie i średnio 144fps w 1080p :) 

Link to post
Share on other sites

Na temat gustów nie się nie dyskutuje jak to mówią ;) . Mi się spodobała , nawet Apex Legends u mnie poszedł w kąt . Nie wygląda tak źle a wydajnościowo też u mnie dobrze , detale wysokie i średnio 144fps w 1080p :)

 

Mówię o aspekcie czysto engine'owym, nie gameplayu. Po prostu silnik gry jest bardzo słaby pod wieloma względami. :P 

1080p to żaden problem w 2020 roku. Ogółem przy tej grafice powinno być kilkadziesiąt % więcej fps niezależnie od rozdziałki. Fizyka też woła o pomstę do nieba i żaden RT (nawet wybitnie zaimplementowany, bo nie został tak zaimplementowany oczywiście) nie uratuje czegoś takiego. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Pod względem fizyki CODy są 100 lat za Battlefieldami. COD WW2 to moje największe rozczarowanie ostatnich lat i pieniądze wyrzucone w błoto. Multiplayer to tragedia, kampania za to dość ciekawa choć jak to w FPS stanowczo za krótka. W Warzone trochę popykałem (bo za darmo :D)i choć szału nie ma to dość przyjemnie się gra ze znajomymi.

 

 

Amd kończy z produkcją 5700 i 5700XT

No i git. Ceny nówek w sklepach się raczej utrzymają albo i troszkę wzrosną, można będzie sprzedać Radka w okolicach świąt bez jakiejś dużej straty.

Link to post
Share on other sites

Właśnie dokładnie o to chodzi, o czym wspomina @Reven! Gra sama w sobie, w pierwszej kolejności musi być ciekawa i grywalna, z przyjemnym gameplay'em. Bez tego to nawet najbardziej wypasione fajerwerki nie skłonią mnie do spędzenia dłuższego czasu przy niej.

 

Miałem niedawno okazję pograć pierwszy raz w Control (konkretnie to drugi dodatek). Full rozwinięta postać, gdzieś w okolicach połowy długości dodatku lokacja i... kompletnie mnie nie porwała ta gra, nawet przez moment (a gra akcji TPP z oryginalną fabułą to mój klimat) i RT by tu nic nie pomógł.

Link to post
Share on other sites

Jeśli grasz w gry fps online to warto włączyć Anti-Lag np.

Jeśli chcesz np w łatwy sposób kontrolować parametry pracy karty możesz ściągnąć na androida AMD Link i właczyć to też w adrenalin , wtedy na telefonie albo tablecie masz fajnie pokazane parametry karty . 

Jeśli wciśniesz np shift+ctrl+O np tez fajna funkcja do  kontroli parametrów karty na ekranie monitora.

Jeśli chcesz np szybko sobie nagrać rozgrywkę to wciskać ctrl+shift+E .

To takie gadgety które ja używam na co dzień ;)

Edytowane przez Kawabonga
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@up

Antilag działa tylko w sytuacji gdzie jest pełne obciążenie GPU. Jak GPU nie jest obciążone w pełni to antilag nie spełnia swojej funkcji. Tak drobna uwaga

@up

Antilag działa tylko w sytuacji gdzie jest pełne obciążenie GPU. Jak GPU nie jest obciążone w pełni to antilag nie spełnia swojej funkcji. Tak drobna uwaga

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...