Skocz do zawartości

Recommended Posts

 

 

Nikt nie śledzi Twoich poczynań, zmian konfiguracji, ogarnij się człowieku
 

Skąd wiesz że nikt nie śledzi , przepytałeś wszystkich ? Wracając do tematu , skoro nie wiem , nie jestem pewny to głupio nie komentuje , prosta zasada :)A ogarnianie zacznijcie od siebie samych  :->

Link to post
Share on other sites

Szkoda, że my nie wiemy, co masz, a czego nie, ale o tym już nie pomyślałeś. Nikt nie śledzi Twoich poczynań, zmian konfiguracji, ogarnij się człowieku :D

Mają ludzie rację @Szy3ki i zamiast napisać sorry rzeczywiście wprowadziłem was w błąd nie aktualną sygnaturą to się nie potrzebnie rzucasz.

Link to post
Share on other sites

 

 

Zmień sygnaturę i nie pajacuj. 

Chciałeś zabłysnąć ale nie wyszło , a pajacowania poszukaj w swoim zachowaniu :) 


 

 

Mają ludzie rację @Szy3ki i zamiast napisać sorry rzeczywiście wprowadziłem was w błąd nie aktualną sygnaturą to się nie potrzebnie rzucasz.
 

"Sorry rzeczywiście wprowadziłem was w błąd" Tak , bardzo wszystkich przepraszam , przepraszam również waszych rodziców , braci i siostry  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm: Zmień dilera albo zmniejsz dawki  :wariat:

Link to post
Share on other sites
Chciałeś zabłysnąć ale nie wyszło , a pajacowania poszukaj w swoim zachowaniu :)

 

Delikatnie mówiąc dziwny jesteś. Wprowadzasz w błąd nie aktualną sygnaturą i jeszcze masz do kogoś o to pretensje.

 

Polecam trochę kultury.

 

 

 

"Sorry rzeczywiście wprowadziłem was w błąd"

 

Tak powinien się zachować normalny dorosły człowiek - jednak chyba zbyt wiele wymagam.

Edytowane przez Pankracy666
Link to post
Share on other sites

Ja myślę,że czas zamknąć temat,który moim zdaniem nic nie wnosi i nie ma żadnego wpływu na ceny kart graficznych. Ja osobiście nie znalazłem tu żadnej informacji,która mogła by wpłynąć na ewentualną decyzję,tzn. kupić teraz czy za pół roku. Może to jest podejście starego zgreda,ale ja po prostu kupuję coś,jeśli jest mi potrzebne i mnie na to stać...:)

Link to post
Share on other sites

Ja myślę,że czas zamknąć temat,który moim zdaniem nic nie wnosi i nie ma żadnego wpływu na ceny kart graficznych. Ja osobiście nie znalazłem tu żadnej informacji,która mogła by wpłynąć na ewentualną decyzję,tzn. kupić teraz czy za pół roku. Może to jest podejście starego zgreda,ale ja po prostu kupuję coś,jeśli jest mi potrzebne i mnie na to stać... :)

Ja czekam aż będzie mnie stać na 1080 Ti ;) Ale z tym muszę poczekać aż te karty spadną do 2500 za nową kartę więc jeszcze trochę.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja myślę,że czas zamknąć temat,który moim zdaniem nic nie wnosi i nie ma żadnego wpływu na ceny kart graficznych. Ja osobiście nie znalazłem tu żadnej informacji,która mogła by wpłynąć na ewentualną decyzję,tzn. kupić teraz czy za pół roku. Może to jest podejście starego zgreda,ale ja po prostu kupuję coś,jeśli jest mi potrzebne i mnie na to stać... :)

Fajny temat, :pokey:  nie zamykać.

To kiedy stanieją :wariat: ...?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Spokój mi tu. Założenie tematu jest jasne, wszelkie wycieczki osobiste uskuteczniajcie proszę na PW  :->

 

Ja tam nie mam zamiaru się z nikim przepychać ;)

 

Napisałem co miałem do dodania i zamykam temat.

 

Dodam, że udało mi się kupić w fajnych cenach GTX 970 oraz GTX 1060 6gb :), teraz tylko czekam aż do mnie dotrą. Troszkę się pobawię.

Link to post
Share on other sites

Tak tak, czekaj aż 1080ti nowa będzie po 2500... Możesz się nie doczekać. Nawet za 1080 referencyjną NV wołała ponad 3400 na premierę, a możliwe że nowa generacja zgodnie z trendem będzie znowu droższa od poprzedniej. Jedyne czego możesz się doczekać to 2070 o wydajności powyżej 1080 za +-2500. Ja was ludzie na serio nie rozumiem czasami - z jednej strony wam drogi i czekacie, a z drugiej nastawiacie się na topowe modele o z zasady zawyżonych cenach. Serio wam do szczęścia 1080ti potrzebne?

Link to post
Share on other sites

Zakładając, że to co tu (https://www.tomshardware.com/news/nvidia-turing-faq,37067.html) piszą jest prawdą, że Gtx 1180 FE będzie w lipcu -> 1180 Ti pół roku później (Styczeń 2019?) to na 1080 ti po ~2500 poczekasz jeszcze z 9-10 miesięcy :D (przy sprzyjających wiatrach)

Link to post
Share on other sites

Jakby kogoś ciekawilo / potrzebował:

 

Gtxy 1060 6 GB (msi gaming X) "mining edition", 2.5 roku gw w X-kom, paragon - 800 cebulionów/szt

 

https://m.olx.pl/oferta/gtx-1060-6gb-msi-gaming-x-14-sztuk-CID99-IDtJ22P.html

Edytowane przez Rebelmind
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...