Skocz do zawartości

Platformy VOD w Polsce - filmy i seriale, które warto zobaczyć


Którą platformę VOD odwiedzasz najczęściej?  

88 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Którą platformę VOD odwiedzasz najczęściej?



Recommended Posts

W dniu 14.02.2022 o 09:34, marik81 napisał:

Aż się obawiam tego serialu. Już krążą słuchy, że poprawność polityczna pogrąży ten serial. Czarnoskóre elfy, czarnoskóra królowa krasnoludów, czarnoskóre Hobbity?

Chory świat, chorzy ludzie tym sterują.

 

Tutaj więcej;

 

  • Lubię to 2
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Cytat

„Stranger Things 4” – początek sezonu zadebiutuje 27 maja, a zakończenie zobaczymy 1 lipca. Jednocześnie „ Stranger Things 5” będzie wielkim zakończeniem serialu.

Kolejne durne rozwiązanie, dzielenie seriali na dwie części... Przez to muszę czekać, żeby sobie Ozark oglądnąć, bo Stranger, to jak dla mnie stał się mocno przeciętny, więc olać.

Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, jacekgothic napisał:

Kolejne durne rozwiązanie, dzielenie seriali na dwie części...

To samo już zapowiedzieli przy finale BCS... 6 odcinków 6. sezonu od 18. kwietnia (odcinki co tydzień bo to nie produkcja Netflixa) i przerwa do 11. lipca na kolejne 7 odcinków...

Link to post
Share on other sites

Wpadłem dzisiaj na taki serial

 Wygląda ciekawie, ktoś tam od Lost przy nim grzebał ;) Szkoda tylko, że legalnie nie można go u Nas nigdzie obejrzeć ale sprawdziłem pierwszy odcinek z ciekawości i zapowiada się nieźle ;)

Ogólnie to już chyba drugi serial od Epix który prezentuje niezły poziom. Poprzedni był Chapelwaite, który miał świetny klimat. Możliwe, że trafi na Canal+ tak jak właśnie Chapelwaite. A propo samego Canal+ to niedługo chyba wpadnie tam też Yellowjackets, który też jest imo świetny ;) 

Link to post
Share on other sites
11 godzin temu, rafal12322 napisał:

Poprzedni był Chapelwaite, który miał świetny klimat.

Oglądałam pierwszy sezon i boję się, że zepsują go przez rozciąganie fabuły by były kolejne sezony.Warto przed nim przeczytać opowiadania Stephena Kinga "Dola Jeruzalem" na podstawie, którego powstał ten serial by się nie pogubić. 

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Ten nowy też strasznie Kingiem zalatuje, całkiem możliwe że też jest na podstawie jakiegoś opowiadania ale ja tam Kinga aż tak dobrze nie znam. Raptem przeczytane może dwie książki, kiedyś planuję nadrobić zaległości i przeczytać tego więcej ;)

Link to post
Share on other sites

Czy macie już HBO Max? Bo u mnie jak na razie brak, a apka wciąż niedostępna

e//
jednak jest. Miałem apkę z poza Google Play (na inny region).
Pobrałem jak trzeba ze sklepu i jest ok.
Na TV sony też, za wyjątkiem tego, że w menu głównym TV nie ma jej na liście kanałów, tak jak było z HBO go (oraz Netflix, Prime Video itp.)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...