Skocz do zawartości

Platformy VOD w Polsce - filmy i seriale, które warto zobaczyć


Którą platformę VOD odwiedzasz najczęściej?  

88 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Którą platformę VOD odwiedzasz najczęściej?



Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

Te koreańskie seriale na Netflixie są coraz lepsze. Wczoraj zacząłem oglądać My Name, nie robiąc sobie większych nadziei. Na trailerach wyglądało zachęcająco więc odpaliłem i tak przepadłem, dzisiaj kończę ostatni odcinek. Niby serial nie jest jakiś oryginalny pod względem fabuły bo jedzie na sprawdzonym schemacie zemsty ale główna bohaterka i prowadzenie akcji sprawiają, że chce się to oglądać. Dodatkowo, świetną robotę robi ścieżka dźwiękowa, szczególnie utwór przewodni serialu.

 

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
W dniu 19.11.2021 o 18:37, rafal12322 napisał:

Jak tam The Wheel of Time, ogląda ktoś?

Pierwsze 3 odcinki dość ciekawe, ale w czwartym zaczyna wiać nudą i te sceny "batalistyczne", ten rozmach, tak (ni)jakość, ta mgła... :rotfl:

Niby serial w UHD, ale dość kiepsko to wygląda, szczególnie przy zbliżeniach na twarze.

Myślałem, że coś u mnie jest nie tak, więc ściągnąłem jeden odcinek z sieci jakość UHD i jest dokładnie tak samo.

W innych serialach na amazonie obraz żyleta.

 

E//

 

"Przybysze", drugi sezon już niebawem na HBO GO :D

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Właśnie skończyłem ostatni odcinek 2 sezonu Wiedźmina i gdybym nie znał książek to bym pewnie powiedział że wyszło całkiem nieźle, w każdym bądź razie lepiej niż pierwszy sezon. Ale właśnie mam to nieszczęście, że znam książki i to był brutalny gwałt na tym co jest w nich zawarte. Ja nie rozumiem jak można zrobić coś takiego mając praktycznie wszystko podane na tacy. Wystarczyło tylko zrobić odpowiednią adaptację a tu wygląda jakby pisali na nowo całą sage... Spodziewałem się, że będzie źle ale nie sądziłem, że aż do tego stopnia...:co:
Jeśli miałbym w tym gąszczu absurdów szukać plusów to zdecydowanie był to pierwszy odcinek i to w całości od początku do końca, gdyby tak zrobili wszystkie odcinki to może by coś z tego wyszło. Tutaj pokazali, że jak się chce to nawet wplatając w to kilka swoich pomysłów może wyjść coś dobrego, szkoda że później się to wszystko totalnie rozjeżdża w różnych kierunkach...

 

Zobaczymy do którego sezonu serial dotrwa i czy przypadkowo nie zostanie skasowany, co by mu wyszło na dobre:wariat: A najlepiej jakby zaczęli pisać swoją opowieść nie związaną z książkami, co już po części zrobili i zmienili przy tym nazwę serialu%-) Nawet nie chcę myśleć co zaserwują w trzecim sezonie i jaka będzie ich wizja Regisa, o Bonharcie nie wspominając....

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
W dniu 29.11.2021 o 22:02, rafal12322 napisał:

Kolejny koreański serial na Netflixie, który może być niezły ;) Trochę mi to Obcym zalatuje :P

 

 

Mi po obejrzeniu 2 odcinków szmirą zalatuje i to taką srogą ;)

Dobry przykład, drugi odcinek 30:03 do końca, czyli około 15 minuty.

Fajny ma kolo "tatuaż" :rotfl:

 

s8rBv5t.png

Netflix trzyma formę :D

Link to post
Share on other sites

Jeszcze nie sprawdzałem ale skoro tak piszesz, pewnie tak jest. Zresztą to by był nie pierwszy serial Netflixa który na trailerach wygląda ciekawie a ostatecznie wychodzi średniak... Ostatnio w internetach wpadłem przypadkowo na serial Joe Pickett, wygląda interesująco ;) Szkoda tylko, że póki co nie jest dostępny na żadnej platformie VoD w naszym kraju...

 

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

The Silent Sea - pomijając mega fabularną głupotę na starcie, że z Ziemi wyparowało ileś tam wody i kilka głupotek po drodze to da się to oglądać. Nawet pomimo mega słabego zakońecznia podobało mi się na tyle, że skończyłem przy jednym posiedzeniu. Patrząc na papkę jaką serwuje nam Hollywood to miło mi się oglądało. No i też cieszy mnie sam fakt, że kino azjatyckie weszło mocno do mainstreamu, bo mam dosyć oglądania lpg powciskanego gdzie się da i opierania na tym prawie głównego problemu w filmie czy serialu. Już zabili tyle IP, że o ile jeszcze z rok temu czy dwa udawałem, że tego nie widzę tak teraz jak jest przesada to od razu albo kończę oglądanie albo po kolejny sezon czy film już nie mam zamiaru nawet sięgać. Ogólnie jak ktoś lubi sci-fi i takie klimaty to takie 6/10, nie jest to na pewno pozycja obowiązkowa ale można dać szansę.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...