Skocz do zawartości

Platformy VOD w Polsce - filmy i seriale, które warto zobaczyć


Którą platformę VOD odwiedzasz najczęściej?  

88 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Którą platformę VOD odwiedzasz najczęściej?



Recommended Posts

The Outsider - serial na podstawie książki Kinga o tym samym tytule, samej książki nie czytałem więc nie wiem jak wypadł serial w stosunku do niej. Ogólnie początek niezły, dosyć mrocznie, klimatycznie ale po 4 czy 5 odcinku jest mocny zjazd. Jak już człowiek wie o co chodzi, bardzo łatwo zresztą się domyśli co będzie dalej to ogląda się już chyba tylko by skończyć i zapomnieć. Sam "zły" biedny jak sik węża, ani straszny ani szokujący. Końcówka to już mega słabizna. Ogólnie nie polecam.

Link to post
Share on other sites
Netflix zmienia ceny, zgodnie z zasadą dowalmy burżujom, dajmy proletariatowi, najdroższy pakiet +15%, najtańszy-15%, środkowy bez zmian.

Wysłane z mojego SM-A526B przy użyciu Tapatalka


No właśnie niby niewiele, tym bardziej, że grom posiadających ten najwyższy pakiet (albo nawet wszyscy) dzielą go z wieloma osobami, jednak przynajmniej dla mnie problem pojawia się z treściami. Ostatnio coraz rzadziej oglądam Netflix bo filmy tam prezentowane są mam wrażenie coraz głupsze. Ostatnio obejrzałem trzy (Czarnobyl, Krwawe niebo, Black&Blue) i ciężko mi było wytrwać na nich do końca, taka papka.
Myślałem że, Viplay będzie jakimś wyjściem no ale niestety tutaj jakość jest tragiczna. Na Samsungu jest niby 1080p i DD5.1 lecz nie ma aplikacji takiej jak Netflix ma na win10, więc pozostaje oglądanie tylko HD i jakieś stereo.
Totalnie bez sensu dla mnie, chciałbym puścić film na projektorze to nie dość, że fatalna jakość obrazu to nie ma dźwięku wielokanałowego już o atmosie nie wspomnę.
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Oby ten HBO Max wprowadzili jak najszybciej bo to co się dzieje z HBO Go to jakaś tragikomedia...

 

Co rusz 'amnezja' listy filmów/seriali, średnio co 3-4 uruchomienia trzeba było uruchamiać na nowo TV - ubijanie samej aplikacji nie pomagało, i nie, nie jest to wina TV bo był przywracany do zera i na innych aplikacjach to nie występuje - bez tego było albo to loadingowe niebieskie koło lub artefakty po uruchomieniu odtwarzania, no i ta jakość... a raczej jej brak.

 

Stąd pożegnałem się z HBO przynajmniej do momentu wejściu Maxa do PL.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...