Skocz do zawartości

Ulepszamy sprzęt benchmarkowców, piąta edycja


Recommended Posts

Agresywnie tu :)

 

Podałem tylko spóźnione stanowisko G.R.U.P.E. , kiedyś już pisałem, że wybór może nie być idealny, ale ma zapobiec wygraniu pierwszej lepszej osoby z koziej wólki...

 

Do dyskusji na ten temat jest odpowiednie miejsce. Osoby nie należące do nas, również mogą podać jakieś propozycje co do następnej edycji konkursu, lub też zawalczyć o nasze "kilka" głosów.

 

Pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

Każdy ma prawo do swojego zdania tak kolega 50Cent jak i wszyscy koledzy z G.R.U.P.E.

Z tym że my naradziliśmy sie razem i mamy wspólne zdanie, nie łamie to w żaden sposób regulaminu konkursowego.

Nie widze żadnego powodu do toczenia piany :

 

Cyt. "A co to ma być jakimś Panem strony jesteś że już wyłoniłeś zwycięzcę ??

Śmieszny jesteś czy coooo !! Ogarnij się ..."

 

@50Cent masz w nosie nasze głosowanie ?! masz prawo, żeczywiście jesteś aktywny a do nas wstępować nie musisz ale musisz uszanować nasz wybór i następne zresztą też.

 

Link to post
Share on other sites

Panowie nie drążcie już tego tematu. 50 cent zapewne nie wiedział do końca czym jest GRUPE i z tego nieporozumienia wynikły te nieprzyjemności :> Nie ma po co od razu się wyzywać :)

 

Dajcie sobie na wstrzymanie, ewentualne problemy obgadajcie na PW, a ostatnie godziny głosowania przetrwajmy już bez offtopa w tym temacie :)

 

A ja ostatni raz proszę o głosy na mnie: KLIK 8-)

 

Pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

@sevae

czy do G.R.U.P.E. można jeszcze "wstąpić"?

nie chodzi mi o tylko o zawalczenie o czyjeś głosy, ale o głosowanie na kogoś, kto na to zasłużył

 

no i już bez kłótni na przyszłość, bo to obniża trochę poziom kulturalnej dyskusji na tym forum; każdy ma prawo do swojego zdania, a inni nie muszą go tolerować, ale muszą je uszanować

 

Panowie nie drążcie już tego tematu. 50 cent zapewne nie wiedział do końca czym jest GRUPE i z tego nieporozumienia wynikły te nieprzyjemności :> Nie ma po co od razu się wyzywać :)

 

Dajcie sobie na wstrzymanie, ewentualne problemy obgadajcie na PW, a ostatnie godziny głosowania przetrwajmy już bez offtopa w tym temacie :)

 

A ja ostatni raz proszę o głosy na mnie: KLIK 8-)

 

Pozdrawiam :)

bardzo mądrze mówisz, utwierdzam się w przekonaniu, że warto na Ciebie zagłosować, niestety w tej edycji z tego przywileju nie mogę skorzystać, ale w następnej kto wie?

 

przy okazji pozwolę sobie przypomnieć, że moja skromna osoba / mój skromny profil prosi o głosy

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Zakończyliśmy już przyjmować odpowiedzi w tej ankiecie.

No i nie oddałem głosu! Chciałem zostawić na ostatnią chwilę, myślałem, że będzie do północy. Tzn. że niedługo powinniśmy się wszystkiego dowiedzieć.

 

Ciekawe co to może oznaczać...właśnie to że głosów jest ponad dwa razy więcej ?!

Po prostu konkurs był tym razem reklamowany na stronie głównej, w poprzedniej edycji tego nie było. Zwykli czytelnicy benchmark mieli okazję zauważyć baner konkursowy i zagłosować.
Link to post
Share on other sites

Faktycznie :P też myślałem że zamykamy o północy...

 

Gdzie te wyniki :P szybko...szybko bo ciśnienie mi rośnie :)

Bodajże w temacie GRUPE Tomek Stiller pisał że głosowanie do dziś do północy więc zrobił nas w konia :)

 

A wyniki w ostatniej edycji były we wtorek (bo w weekend oni nie pracują) więc wtedy pewnie poznamy zwycięzce :P

 

PS. Dzięki za wszystkie oddane na mnie głosy, zobaczymy czy to coś da :)

 

Pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

procek ja to myślałem że dzień trwa od 00.00 do 23.59

A ja myślałem, że dzień trwa 24 godziny a nie 23 godziny 59 sekund :)

Godzina 24.00 to koniec dnia, ale jest to jednocześnie godzina 00.00 i początek dnia następnego (a przynajmniej tak mi się wydaje :) )

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...