Skocz do zawartości

Ulepszamy sprzęt benchmarkowców, piąta edycja


Recommended Posts

Jeżeli już wdajemy się w szczegóły, to nie ma godziny 24:00 i wzorem matematycznym wyglądałoby to tak:

00:00<=dzień<00:00

 

Nie wiem czy rano miałem jeszcze możliwość głosu, nie spojrzałem dokładnie. Mimo wszystko ta edycja przebiegła jak na razie bez większych skandali. Trochę mało było fajnych prezentacji, z kolorowymi zdjęciami i śmiesznymi podpisami, ostatnio było więcej. No i prawie nikt się nie przyznał na kogo oddał głos, więc wyniki będą niespodzianką. Ja stawiam na użytkownika: bunio :)

Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie to ta edycja jest bez sensu już drugi raz jest sponsoring i w dodatku tylko dla posiadaczy intela. No sory, ale mam takie wrażenie, że serwisz schodzi na psy niestety. Bo co ktoś miał AMD to już nie ma szans. Super normalnie, a może zrobicie edycję jak za pieniądze, które wypierdzielacie na monopol intela można się pobawic w airsoft. Za takie pieniądze można mieć systemę PTW! Mnie na takie coś nie stać mi wystarcza zwykły chinol. Wystarczy kupić amunicję i naładować akumulator. Wtedy zabawę macie gwarantowaną do tego dawkę adrenaliny. Może trza skończyć ze strzelankami? Lepiej pobiegać na świeżym powietrzy niż niszczyć siebie przed kompem.

Link to post
Share on other sites

@decigner12

Ale w tym przypadku totalnie nie było znaczenia czy ktoś ma AMD czy Intela, bo praktycznie nikt nie ma X58 (a jak już to nie brał udziału w konkursie). Czy masz np. Phenoma na AM2 czy Core2Duo na 775 - wychodzi na to samo. Benchmark musi wymienić płytę, procesor i RAM. Poza tym - Intel daje 3000zł - dlaczego tego nie wziąć? :) AMD tez już było sponsorem przecież i majkel ( :) ) dostał naprawdę fajny sprzęt.

Link to post
Share on other sites

decigner12 to że ktoś nie ma Intela nie znaczy że jest wykluczony. Ma szanse jak każdy. A to że Intel został sponsorem i wyłożył tyle kasy to trzeba się cieszyć, może AMD było bardziej skąpe :>

 

I w ogóle nie musisz brać udziału jeśli zasady ci się nie podobają :)

 

I jeszcze: nie każdy człowiek z dobrym kompem który czasem przy nim posiedzi nie jest no-lifem który nie wychodzi z domu :>

 

Pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

decigner12 to że ktoś nie ma Intela nie znaczy że jest wykluczony. Ma szanse jak każdy. A to że Intel został sponsorem i wyłożył tyle kasy to trzeba się cieszyć, może AMD było bardziej skąpe :>

 

I w ogóle nie musisz brać udziału jeśli zasady ci się nie podobają :)

 

I jeszcze: nie każdy człowiek z dobrym kompem który czasem przy nim posiedzi nie jest no-lifem który nie wychodzi z domu :>

 

Pozdrawiam :)

A właściwie po co mam brać skoro i tak nikt na mnie nie głosuje. To jest oczywiste.
Link to post
Share on other sites

Ja również kończę z tym serwisem jeżeli wygra ktoś nieznany - jeszcze pewnie na dokładkę redakcja nie poda dokładnych wyników tylko jakieś "działanie logiczne" -> ten miał tyle więcej od tego a ten miał 1/3 wszystkich głosów inny miał o połowę mniej od pierwszego ble bleble... zamiast walnąć konkret...

Link to post
Share on other sites

może AMD było bardziej skąpe :>

ja wiem czy skąpe?

mich@el'owi sypnęli całył "dragonem" i to nie za bardzo cięte koszty były z tego co pamiętam, więc ze 3 tys. z kawałkiem należałoby liczyć

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

A szczerze ja bym się śmiał przynajmniej trochę byłoby wesoło.Znów zaczęły by się komentarze że nieznany użytkownik, że niektórzy zablokują sobie konta jak ktoś nieznany wygra.

To się nazywa cyrk,ludzie nie potrafią się cieszyć ze szczęścia kogoś innego,tylko muszą od razu zbojkotować całą sprawę.

 

Pozdrawiam all :)

Link to post
Share on other sites

aleks tu nie chodzi o zazdrość. Po prostu wygrać powinna osoba, która zasłużyła się w serwisie: pisaniem recek, pomaganiem innym, rozmową na forum. A nie że przyjdzie ktoś z dwoma newsami na krzyż, nawet porządnego przedstawienia w tym wątku nie napisze, porozsyła link do ankiety do 150 osób na GG, te zagłosują i taka osoba ni z gruchy ni z pietruchy wygrywa :)

 

Pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

aleks tu nie chodzi o zazdrość. Po prostu wygrać powinna osoba, która zasłużyła się w serwisie: pisaniem recek, pomaganiem innym, rozmową na forum. A nie że przyjdzie ktoś z dwoma newsami na krzyż, nawet porządnego przedstawienia w tym wątku nie napisze, porozsyła link do ankiety do 150 osób na GG, te zagłosują i taka osoba ni z gruchy ni z pietruchy wygrywa :)

 

Pozdrawiam :)

Jest też w tym trochę racji ale zauważ że życie nie jest piękne i łatwe i może się okazać że czasami dostaniesz po du**e a czasami wyjdziesz na najwyższy szczebel kariery.Podam ci przykład facet bardzo dobrze uczący się w szkole dostający wyróżnienia,zdał maturę na 80-90%.Napisał prace magisterską idealnie i wydaje się że ma otwarte wejście na dobrze płatna prace i co się okazuje że jest bezrobotnym przez ponad pól roku i dalej szuka pracy a taki na przykład pół główek który nie zdał matury,ciągle leci na farcie jest potem w przyszłości prezesem jakieś renomowanej firmy.Mówię nie wszystko zależy od tego jak się jest wykształconym ale jakiego też się ma farta.I takiego farta miał użytkownik runio czy zasłużony Mich@el:)

Link to post
Share on other sites
Fartowi trzeba jednak trochę pomóc... samo nic się nie dzieje. Ten półgłówek o którym piszesz, mógł skończyć pod budką z piwem, ale albo on sam dopomógł swojemu "fartowi" albo ktoś to zrobił - a czy życie jest sprawiedliwe to inna kwestia (a nie jest :) ).
Link to post
Share on other sites

No właśnie, czemu niektórzy mają takie podejście "albo mi, albo nikomu"?

Trudno akurat mnie podejrzewać o takie poglądy...ja tylko chce żeby zwycięzca był kimś kogo znam z działalności na forum a nie wspomniany "bunio" anonim...

A szczerze ja bym się śmiał przynajmniej trochę byłoby wesoło.Znów zaczęły by się komentarze że nieznany użytkownik, że niektórzy zablokują sobie konta jak ktoś nieznany wygra.

Wybacz nie chce cie obrazić ale to troche chore podejście, na forum są koledzy którzy ciężko pracują na wizerunek benchmark.pl a Ty mówisz że byłoby śmiesznie...

Możesz powiedzieć co tak by cie rozbawiło ?!...

 

Link to post
Share on other sites

Dokładnie przychylam się do pytania multijumper'a nie wiem co w tym by było śmiesznie jednak jest spora grupa użytkowników która bardziej zasługuje na tytułowy "upgrade" niż użytkownik runio który po wygranej nie zalogował się pewnie ani razu na forum ;/

Link to post
Share on other sites

"Wybacz nie chce cie obrazić ale to troche chore podejście, na forum są koledzy którzy ciężko pracują na wizerunek benchmark.pl a Ty mówisz że byłoby śmiesznie...

Możesz powiedzieć co tak by cie rozbawiło ?!..."

 

 

Wiesz co by mnie rozbawiło to że ludzie piszą głupoty przykładu:miał wygrać ****,przecież to on miał wygrać,dlaczego tamten nie ten,jakby miało to coś zmienić w wynikach.Zaczęły by się sprzeczki na forum że benchmark jest mało wiarygodny że sfałszowali wyniki itp itp.Można wymieniać przykładów sto

 

Ap ropo kończmy to bo się zaczyna robić off top

Link to post
Share on other sites

Wiesz co by mnie rozbawiło to że ludzie piszą głupoty przykładu:miał wygrać ****,przecież to on miał wygrać,dlaczego tamten nie ten,jakby miało to coś zmienić w wynikach.Zaczęły by się sprzeczki na forum że benchmark jest mało wiarygodny że sfałszowali wyniki itp itp.Można wymieniać przykładów sto

Tak to już było i to całkiem niedawno tyle że mnie to nie śmieszy nic a nic.

Uważam to za niesprawiedliwe że wygrywa "cwaniak" a nie ktoś z dorobkiem.

 

Link to post
Share on other sites

Dokładnie przychylam się do pytania multijumper'a nie wiem co w tym by było śmiesznie jednak jest spora grupa użytkowników która bardziej zasługuje na tytułowy "upgrade" niż użytkownik runio który po wygranej nie zalogował się pewnie ani razu na forum ;/

też się do tych pytań przychylam

prawdą jest najpewniej również, że ww user się ani razu nie zalogował po wygranej

dowód?

http://www.benchmark.pl/uzytkownik/runio-4891.html

nie myślicie, że powinien był chociaż zmienić konfig kompa?

okazuje się że nawet na to nie ma czasu

przepraszam za rozgrzebywanie "starych brudów"

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Dokładnie przychylam się do pytania multijumper'a nie wiem co w tym by było śmiesznie jednak jest spora grupa użytkowników która bardziej zasługuje na tytułowy "upgrade" niż użytkownik runio który po wygranej nie zalogował się pewnie ani razu na forum ;/

Też się z wami zgadzam. Może nie byłoby to takie chamskie jeśli po wygraniu tej IV edycji udzielałby się na forum, ale żeby się nawet nie zalogować to o czymś to świadczy :)

Ja sam chętnie bym się zgłosił do tego konkursu, ale uważam że to jeszcze nie ten czas i chcę się zachować fair względem osób, które bardziej zasługują na wygraną.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...