Skocz do zawartości

Ulepszamy sprzęt benchmarkowców, piąta edycja


Recommended Posts

Nasz wybór padł na użytkownika torture.
Spełnił on wszystkie wymagania dotyczące konkursu. Jest aktywnym użytkownikiem serwisu, biorącym udział w jego rozwoju (aktywny i pomocny na forum, napisał kilka mini recenzji, pisze też często newsy), zawsze skorym do pomocy i życzliwym stosunku do innych osób – co wcale nie bywa powszechne.

A co to ma być jakimś Panem strony jesteś że już wyłoniłeś zwycięzcę ??

Śmieszny jesteś czy coooo !! Ogarnij się ...

 

Ja na torture nie głosowałem i na nikogo nie zagłosowałem oddałem pusty głos :) I czuje się z tym zaje...... ;p

Link to post
Share on other sites

Nasz wybór padł na użytkownika torture.
Spełnił on wszystkie wymagania dotyczące konkursu. Jest aktywnym użytkownikiem serwisu, biorącym udział w jego rozwoju (aktywny i pomocny na forum, napisał kilka mini recenzji, pisze też często newsy), zawsze skorym do pomocy i życzliwym stosunku do innych osób – co wcale nie bywa powszechne.

A co to ma być jakimś Panem strony jesteś że już wyłoniłeś zwycięzcę ??

Śmieszny jesteś czy coooo !! Ogarnij się ...

 

Ja na torture nie głosowałem i na nikogo nie zagłosowałem oddałem pusty głos :) I czuje się z tym zaje...... ;p

Spokojnie spokojnie, GRUPE tylko powiedzmy pilnuje aby nie dochodzilo do oszustw. Tak naprawde to tylko potwierdzenie kandydatury jest :)

Finalny efekt maja glosy uzytkownikow :)

Link to post
Share on other sites

Mogli byście na mnie głosować, mam odpowiedni komputer do rozbudowy o procesor Core i7 (z mocną kartą graficzną i zasilaczem) Jestem też aktywnym użytkownikiem, zawsze staram sie pomóc innym użytkownikom serwisu jeśli piszą że mają jakieś problemy z komputerem, czy też pytają o rady przy wyborze nowych części do swoich komputerów.

 

EDIT: Mało aktywny bo od 2tygodni siedzi i sie uczy niemal bez przerwy... w końu trzeba sie dostać na studia informatyczne :)

Link to post
Share on other sites

Hahah uwielbiam to! :) (szkoda, że moderacja już usunęła tamtego posta)

 

@50Cent - savae zaprezentował tylko wybór "ugrupowania GRUPE", ma do tego prawo. Nie przejmuj się - to nie głos całego Benchmarka.

 

Mój głos tym razem dla Juniora.

 

EDIT:

@savae - o... Nie miałem pojęcia. Ale to nie znaczy, że nie zawalczy o głosy spoza GRUPE (mam nadzieję!)

Link to post
Share on other sites

@game4you - Ale to już i tak za późno, o nasze głosy walczy się przed konkursem to po pierwsze. A po drugie możesz poczekać ze swoim zestawem... intel 3 edycje sponsoruje :)

 

@Qpers - Junior jest w G.R.U.P.E. więc głos trochę stracony...

 

EDIT: nie zawalczy, nie wiem nawet dlaczego zastartował... chyba dla jaj bo zobacz jak mało aktywny w tej edycji - jak nigdy.

Link to post
Share on other sites

Tak zajrzałem tu i dochodzę do wniosku, że tego się nie da czytać.

Konstruktywna propozycja jest taka, żeby podzielić zabawę na 2 etapy:

1) zgłaszanie kandydatów.

2) głosowanie za pomocą SONDY (wybór np. z 10 kandydatów).

Redakcja powinna jakoś zweryfikować kandydatów, zobaczyć, czy nie mieli wcześniej w profilu C2Q9500 a teraz nagle mają E5200 itp.

Ja po prostu nie mam siły czytać tej dyskusji, której poziom czasami skutecznie do tego zniechęca, natomiast chętnie głosuję (aktualnie na TheSpeed)

Akcja bardzo mi się podoba, ale forma sprawdza się coraz mniej.

 

PS: Ja się nie zgłaszam, bo z modernizacjami radzę sobie sam od 18 lat i płakałbym, gdyby ktoś mi odebrał taką przyjemność :)

Link to post
Share on other sites

Gakudini właśnie też juz o tym pisałem, fajnie że nie tylko ja tak myślę. Trzeba by tą propozycję podsunąć Tomkowi Stillerowi :)

 

I dzięki za głosy, nie wiem czy jest jakaś szansa na wygraną przy silnych rządach G.R.U.P.E. ale miłe będzie chociaż wymienienie w TOP5 głosów :)

 

Zapraszam: KLIK :oops:

 

Pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

myślę, że każdy głosujący sprawdza wszystkie zestawy danego usera, więc jeśli widzi, że ktoś ma 2 blaszaki, jeden to dno, drugi to kosmos to raczej nie zagłosuje na tą osobę

pomysł z 2 etapami jest dosyć ciekawy, zobaczymy co na to redakcja, co by nie mówić konkursowi jeszcze dość daleko do ideału bo to dopiero jego początek, także metodą prób i błędów proponuję go rozwijać

to prawda, G.R.U.P.E. ma sporo głosów i z tego co czytałem członkowie głosuję jednomyślnie, więc ja obstawiam, że już wiem kto wygra

nie mniej jednak moja skromna osoba / mój skromny profil ponownie ponawia prośbę o oddawanie głosów na usera zeratul

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Honorovy

 

Szczerze mówiąc to dla jaj wystawiłem ten zestaw. Dobrze o tym wiem że nie wygram. Ale mi to rybka bo i tak jestem w stanie sam zmodernizować swój komputer. Według mnie to nie sprawiedliwe jest to że ty wystawiasz swój komputer nie mając nawet 10-ciu postów na koncie. A nie tylko sprzęt się liczy ale również udzielanie się dla benchmark.pl. No więc sam odpowiedz sobie na to pytanie czy zasługujesz na wygraną ?

 

A ja jak wielu kolegów z forum zagłosowałem na Torture :)

Link to post
Share on other sites

@Gakudini

@TheSpeed

 

G.R.U.P.E. już nad takim podzieleniem myślała, więc nie jesteście odosobnieni, ale odpowiedź redakcji jest taka, że listą kandydatów jest po prostu lista użytkowników benchmarka (bo konkurs ma być dla wszystkich - nawet nie trzeba zgłaszać się w tym temacie).

Link to post
Share on other sites

bd uzywal cenzury bo nie chce dostac ,,bana'' za wyzywanie .

 

twoj avatar i nickmowi wszystko ^ ^. jak mialem lat to tez to ogladalem.Pewnie masz 8 lat , jarasz sie fiftisentem i ogladasz dragonbala :):):)

 

2) ale dopiero jak sie dowiedziales ze jest szansa przykosic spora kase w kompie to zaczoles pisac , i o dziwo tylko w tym temacie jestes ,,aktywny''.

Link to post
Share on other sites

bd uzywal cenzury bo nie chce dostac ,,bana'' za wyzywanie takiego pajaca.

 

twoj avatar mowi wszystko ^ ^. jak mialem lat to tez to ogladalem.

 

2) ale dopiero jak sie dowiedziales ze jest szansa przykosic spora kase w kompie to zaczoles pisac , i o dziwo tylko w tym temacie jestes ,,aktywny''.

Nie masz racji. Zobacz ile ma rozwiązań problemów w poradniku, ile newsów i komentarzy. Więcej od ciebie. Więc to ty się uspokój.
Link to post
Share on other sites

bd uzywal cenzury bo nie chce dostac ,,bana'' za wyzywanie takiego pajaca.

 

twoj avatar i nickmowi wszystko ^ ^. jak mialem lat to tez to ogladalem.Pewnie masz 8 lat , jarasz sie fiftisentem i ogladasz dragonbala :):):)

 

2) ale dopiero jak sie dowiedziales ze jest szansa przykosic spora kase w kompie to zaczoles pisac , i o dziwo tylko w tym temacie jestes ,,aktywny''.

Do tego jakbys nie wiedzial Manga i Anime to zainteresowanie dla kazdej grupy wiekowej.

Link to post
Share on other sites

tak . ale zwyciezcom ma być przynajmniej wedlug GRUPE ten co się TAKZE udziela na forum. zresztą fakt ze jest juz dosc dlugo tutaj , powtarzam , dopiero teraz zaczol pisac NA FORUM.

 

czyli , bylo milion tematow w ktorych ktos tez mial problem i jakos on nie ,,udzielił'' się.

 

@procek : a patrzałes moze na jego wypowiedzi na : rozwiozany problem''.

 

moze jego pomoc polega na tym ze :

 

ktos : ja proponuje e8400 i gtx260 , zestaw bedzie bardzo dobry bo procek nie bedzie spowalnial karty graf

50Cent: tez tak uwazam.

 

 

@2. Ile razy mowiliscie ze ma wygrac ten kto się udziela* na forum?!

 

*_ tak patrze i to czesto powtarzane slowo.

 

bd uzywal cenzury bo nie chce dostac ,,bana'' za wyzywanie takiego pajaca.

 

twoj avatar i nickmowi wszystko ^ ^. jak mialem lat to tez to ogladalem.Pewnie masz 8 lat , jarasz sie fiftisentem i ogladasz dragonbala :):):)

 

2) ale dopiero jak sie dowiedziales ze jest szansa przykosic spora kase w kompie to zaczoles pisac , i o dziwo tylko w tym temacie jestes ,,aktywny''.

Do tego jakbys nie wiedzial Manga i Anime to zainteresowanie dla kazdej grupy wiekowej.

 

co kto lubi. uwazam ze jednak tak nie jest.

Link to post
Share on other sites

bd uzywal cenzury bo nie chce dostac ,,bana'' za wyzywanie takiego pajaca.

 

twoj avatar i nickmowi wszystko ^ ^. jak mialem lat to tez to ogladalem.Pewnie masz 8 lat , jarasz sie fiftisentem i ogladasz dragonbala :):):)

 

2) ale dopiero jak sie dowiedziales ze jest szansa przykosic spora kase w kompie to zaczoles pisac , i o dziwo tylko w tym temacie jestes ,,aktywny''.

Do tego jakbys nie wiedzial Manga i Anime to zainteresowanie dla kazdej grupy wiekowej.

 

co kto lubi. uwazam ze jednak tak nie jest.

Pojedz do Japonii i propaguj taki poglad, wyjedziesz ze zlamanymi konczynami :)

Link to post
Share on other sites

ale zwyciezcom ma być przynajmniej wedlug GRUPE ten co się TAKZE udziela na forum

nie tylko. Nie wnikam tu w przykład 50centa ale spójrz poraz kolejny na przykład choćby firespace760 - ma 30 postów a nie powiesz mi że chłopak nie zasłużył na upgrade. Zobacz ile ma pkt, a ile ma Andrzej, a ile ja itd. Nie tylko forum się liczyc.
Link to post
Share on other sites

No, już spokój. Jakiś czytelnik benchmark postanowi zagłosować i wejść do tematu, to zamiast znaleźć jakieś sensowne propozycje, to widzi tylko kłótnie o głupie anime i to kto jest aktywny, a kto nie :) Buzi na zgodę i już cicho.

Link to post
Share on other sites

tak . ale zwyciezcom ma być przynajmniej wedlug GRUPE ten co się TAKZE udziela na forum. zresztą fakt ze jest juz dosc dlugo tutaj , powtarzam , dopiero teraz zaczol pisac NA FORUM.

 

czyli , bylo milion tematow w ktorych ktos tez mial problem i jakos on nie ,,udzielił'' się.

 

@procek : a patrzałes moze na jego wypowiedzi na : rozwiozany problem''.

 

moze jego pomoc polega na tym ze :

 

ktos : ja proponuje e8400 i gtx260 , zestaw bedzie bardzo dobry bo procek nie bedzie spowalnial karty graf

50Cent: tez tak uwazam.

 

 

@2. Ile razy mowiliscie ze ma wygrac ten kto się udziela* na forum?!

 

*_ tak patrze i to czesto powtarzane slowo.

1.Jeśli tak uważasz to popatrz sobie chłopczyku na "rozwiazanie problemu" i nic takiego nie pisze ...

2.Nie mam 8 lat

3.Jaki w ogóle masz interes jaki mam avatar ...

4.To nie jest temat żeby w tym dziale o twoich wydzimisiach dyskutować. :):)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...