Skocz do zawartości

"Złote myśli" forum ;)


Recommended Posts

wrzucam tą "mądrość" zanim zniknie. Adresatem był bodajże dodo :)

 

 

 

 

Skorzystali by najbardziej jakby przedstawiciel ala "rentgen portfeli" opuścił forum nikt nie lubi gdy się ludziom w życiu szpera. Uważasz że pracujesz ciężej od innych, że jesteś tak bardzo zapracowanym człowiekiem a potem w dziale "Co ostatnio kupiliście" tylko widać twój ból du*y ? Czepiasz się ludzi o pirackie gry/programy/oprogramowanie a pewnikiem sam masz wszystko z neta zerżnięte, widzę że nie tylko mnie próbujesz wkurzyć, niestety nie uda ci się Mogę sobie kupić co mi się podoba, może być to nawet dmuchana lala, nie masz prawa się do tego wcinać. Dlaczego innym nie wypominasz jak Audi wstawiają na forum ? przecież z twoim zaangażowaniem w pracę pewnikiem już Jaguarem jeździsz. Idź irytuj ludzi gdzie indziej, nie chcą znów dostać bana przez twoją nędzną osóbkę 
 
Link to post
Share on other sites

 

 

slyszalem ogulnie ze mozna zwiekszyc moc zasilacza jak sie dolutuje kabel drugi do pradu i sie dwa naraz podlaczy, czy to prawda? 

 

bo jak testowalem na mojim mierniku elektrycznym to pokazywalo przez chwile chyba 15 amper i potem sie bezpiecznik popsul, a tata wraca za 2 godziny z pracy 

no i ja nie iwem co teraz zrobic 

 

prosze szanownych forumowiczuw o pomoc

 

wiesz co kolego, musisz zmierzyć napięcie na linii 12V, bo podłączając dwa kable wyjdzie ci 24V (np. takie jest w tirach w akumulatorach), i żebyś za dużych skoków tam nie miał 

oczywiście dobrze jakbyś wszystkie podzespoły w komputerze miał podwójnie 

np.: 

- dwa razy procesor xeon (xeony to takie serwerowe procesory co dobrze współpracują jak jest ich więcej) 

- dwie karty graficzne w CLI albo Xfire 

- dwa dyski twarde 

- itd. itp. 

bo zrozum, jak będziesz miał dwa kable to będzie 24v a taka jedna karta 12v potrzeubje

 

http://www.zasilacze.fora.pl/inne-problemy,3/prosze-o-pomoc,74.html

ta stronka, to dla jaj, tak? 

Edytowane przez iDaft
Link to post
Share on other sites

 

 

 Musisz zainstalować specjalne sterowniki do obsługi takich zasilaczy. Nie każdy bezpiecznik ma takie sterowniki, dlatego musisz zwrócić uwagę, żeby zakupić odpowiedni sprzęt. U nas w ministerstwie stosuje się tego rodzaju nowoczesne zasilacze, ale ze względu na przetarg ciągle trwa procedura wymiany bezpieczników. Przez to ciągle pojawiają się błędy w dzienniku ustaw. Muszę dopilnować, żeby u każdego urzędnika znajdowały się odpowiednie sterowniki. Nie jest to proste i czasem muszę je sam napisać w asemblerze. Być może ty też będziesz musiał to zrobić. Mam nadzieję, że znasz asemblera. 
 

 

:hahaha:  :hahaha:  :hahaha: 

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...