Skocz do zawartości

"Złote myśli" forum ;)


Recommended Posts

:hahaha:  :hahaha:  :hahaha: 


 

 

Pro 4 I grzanie sie? Niemożliwe.
 

 

:rotfl:


 

 

Tam najlepsze są w skali 1:1, miec takiego Vadera w salonie to co innego, niz Batmana na półce.  :D 
 

 

 

 

Jakbym o nim zapomniał i w nocy wszedł do salonu to bym się chyba zesrał ze strachu.
 

 

:rotfl:  :rotfl:  :rotfl: 


 

 

Freso! Ich bin dein fader!! - neeeeinnn... I kupa na dywan... Życie nerda;)
 

 

:hahaha:  :hahaha:  :hahaha: 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

 

 

Genius X-G510 BO MA DOBRE PRZYCISKI TAKIE JAK STEELSERIES co prawda wersja chińska ,TEFLON I MOŻESZ PODKRĘCIĆ POOLING DO 1000HZ (1MS) ale laser ssie , "Jej kształt umożliwia komfortową grę zarówno ..." WIĘC MASZ 3 CHWYTY DOSTĘPNE W TEJ MYSZCE

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Adrenalina, świst pocisków nad głową, niepewność, jazda mocno opancerzonym pojazdem - to jest to czego pragnie prawdziwy mężczyzna. Marzę o wakacjach spędzonych w czołgu podczas wojny :).

  • Popieram 9
Link to post
Share on other sites
przemek2503pl

0  

2014-07-29 08:14

Jestes tak biedny że aż cie szkoda...powaznie żal mi ciebie
:(
dzicko że ciebie najwytrazniej tos skrzywdził to nie znaczy że latanie po forach i obrażanie ludzi to zmieni.masz racje jestem dorosły chociaz jak to dotrosli czasem sie wygłupie ale każdy tak ma.ty natomiast chodzisz , obrażasz , piszesz jak to ludzi ośmieszasz , ustawiasz.ty sie dobrze czujesz ? Co misje życiowa sobie znalazłes ? Po kiego te linki mi wklejasz ? Myslisz że mi to imponuje ? Widzisz tylko rasowy hejter tak postepuje" obrażanie , wyzwiska i link z youtuba".Wiesz na prawde mi cie żal .Trzymaj sie i troche pomysl zanim kogos zaczniesz obrażąć.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem :o

 

Palec cały?      

 

 

Tak  , zdarzyło się to kiedy front mesh był zdjęty w celu wyczyszczenia.  Mały nauczył się, że ciekawość nie popłaca.

  :o  :o  :o

 

Dziecko  HALK... :o

Edytowane przez eVerest
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...