Skocz do zawartości

"Złote myśli" forum ;)


Recommended Posts

nie masz pw januszu tylko w kazdym temacie musisz spamic?
Nie masz innych zajęć, niż wtrącanie się w nieswoje sprawy, Sromy?
nie mam, atarigimbuke
To znajdź jakieś zajęcie, ew. dziewczynę, chyba że masz z tym problem ;]
i kto to pisze, ksiazki kupione?

 

 

"atarigimbuke"

ATARI ze mną od lat '80, ale o tym modelu (lub jakimś osprzęcie) nie słyszałem. Ciekawe do czego służy.  :rotfl:

Edytowane przez Ute
  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

 

 

po co razer robi takie podkładki

 

Już taki jestm lubie drogie rzeczy nawet jak nie są dobre
 

Sam odpowiedział na swoje pytanie :rotfl:


Dodatkowo:

 

 

Ja kupuje rzeczy żeby na nie patzrec a nie ich używac tym bardziej intensywnie.Moje życie to jedna wielka galeria
 
  • Popieram 7
Link to post
Share on other sites

Czuję się jak podróżnik w czasie - w roku 2014 trafiam na kogoś, kto ma poglądy i stan wiedzy głęboko zakorzeniony gdzieś na przełomie XVIII i XIX wieku.

 

W dodatku jest zabójczo wręcz przewidywalny. To zdanie tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że dyskusja z nim nie ma sensu. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja tam zaglądam bardzo sporadycznie, bo dyskusje z kimś, kto nie ma zielonego pojęcia o czymkolwiek, a przekonany jest o własnej nieomylności, mają mniej sensu niż moje monologi do Janusza.

Link to post
Share on other sites

 

 

dyskusje z kimś, kto nie ma zielonego pojęcia o czymkolwiek, a przekonany jest o własnej nieomylności

 

Dostałem dzisiaj lekcję o tym czym jest nauka i szybko uciekłem żeby oszczędzić sobie czasu i nerwów.  

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jeszcze przez 10 dni jestem słomianym wdowcem, więc nie ma kto mnie uspokajać, ale na szczęście zwalczyłem w sobie chęć brnięcia w dyskusję z intelektualną amebą i zamiast tego umyłem okna.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja tam zaglądam bardzo sporadycznie(...)

Ja nawet tego już nie robię, bo dostaję cholery jak czytam niektóre przemyślenia pewnych użytkowników. Jasne... można mieć swoje teorie... ale to już podchodzi pod głupotę! Jeden chce iść do dżungli, drugi cofać się do średniowiecza, bo chłopom wtedy było lepiej, niż jest obecnie... i wszystko to takie... "alternatywne", że tak to nazwę... A wiedzy? ZERO! Czyste hasła.

Nazwa tego tematu powinna zostać zmieniona na "Fanklub Korwina - wchodzisz na własne ryzyko" lub "Król Korwin w dżungli - by żyło się lepiej". Tragedia...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@2xUP

A ja zakładałem, że zrozumiesz, że nie trzeba być chamem w internetach i durnowaty "prztyczek" można obrócić w żart, zamiast wytknąć komuś, że się myli i szuka tylko zaczepki oraz dołożyć coś obraźliwego na "do widzenia".
Sprawdziłeś moje wypowiedzi w tamtym temacie? Potrafisz przyznać, że się myliłeś? Nie, skoro nadal walisz takimi durnymi postami.

Szukaj chwały gdzie indziej.

@UP
Przepraszam za off, koniec już z mojej strony.

Edytowane przez Karol1701
Link to post
Share on other sites
Mam to samo. Piękny czas. Kiedyś wakacje z dziewczyną to było coś, a teraz tylko czekam aż pojedzie do teściów

 

Mi zona z dzieckiem pojechala do Polski na miesiac. :menda:  Kurde jak czlowiek stary to tak niewiele do szczescia potrzeba. Cisza i spokoj , jakis film wieczorem , moze browar, albo dwa. Zycie znowu jest piekne. :P  

Edytowane przez keczu
Link to post
Share on other sites

 

 

Twierdzenie, że ziemia jest płaska jak najbardziej do poglądów się zalicza, albo mamy odmienne rozumienie słowa "pogląd". Zresztą rozmawiając z astronomami i astrofizykami okazuje się, że ten pogląd ma w sobie sporo prawdy
 

 

Debilizm, nieuctwo, skrajna głupota - ciężko o inne określenie tego, z czym mamy tutaj styczność.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...