Skocz do zawartości

"Złote myśli" forum ;)


Recommended Posts

https://www.facebook.com/PCLabpl/posts/10151919990089096

 

Tomek Turoń 1800 zł za sprzęt który jest kosmiczny i będzie się na nim grać we wszystko w pełnej płynności i super grafice przez dekadę bez kupowania nowej karty graficznej GTX milon dziewięćset ? Nie uważam że to dużo , zwłaszcza że topowe na dzień dzisiejsze karty graficzne tyle kosztują  ktoś poruszył wyżej kwestie cen gier... owszem są drogie, ale zaraz po premierze, w miesiąc , dwa po niej na allegro grę można dostać za stókę co jest standardem cenowym na pc więc źle nie jest. PS4 pozamiata , bo nowy xone wygląda okrutnie biednie i będzie sporo droższy od nowej czarnulki,poza tym już teraz PS4 ma co najmniej 6 hitowych system sellerów więc szykuje się Wielki Powrót Jedi 

Link to post
Share on other sites

 

Poniewaz na stronie producenta jest dosc ubogie info odnosnie zastosowanych technologii:

http://www.fractal-design.com/home/product/power-supplies/tesla/tesla-r2-500w

+ info

http://www.komputronik.pl/product/176007/Sprzet_komputerowy_/Podzespoly/Fractal_Design_Tesla_R2_500W_80_Plus_Gold.html

 

filtry

  • przeciwprzeciążeniowy
  • przeciwprzepięciowy
  • przeciwzwarciowy

 

 

Juz sama kwestia zabezpieczen jasno pokazuje ze BQ jest sporo lepszy:

 

OCP zabezpieczenie nadmiarowo-pradowe
OVP zabezpieczenie nadmiarowo-napieciowe
UVP zbezpieczenie niedomiarowo-napieciowe
SCP zabezpieczenie zwarciowe
OTP zabezpieczenie temperaturowe
OPP zabezpieczenie przeciazeniowe
 
Nie mam teraz czasu zeby dokladnie sprawdzic ale pytanie czy tesla ma przetwornik napiecie/napiecia?
Jesli nie ma - to znow BQ goruje.
 
 
 
Jesli kolega chce oszczedzic to polecam Fortrona - praktycznie ta sama elektronika co BQ ( BQ wynajmnuje linie produkcyjne w fabryce Fortrona )
 

 

Link to post
Share on other sites

Lubiem placki : (20 październik 2013 - 14:58) Kto mi kupi P157SM za 10500 zł ? XD

Sony156 : (20 październik 2013 - 14:58) major

Lubiem placki : (20 październik 2013 - 14:59) dawać mi go tu

Sony156 : (20 październik 2013 - 15:00) teraz laduje piach do berlingo, bedzie pozniej

Lubiem placki : (20 październik 2013 - 15:01) zawołaj jak przyjdzie

 

 

 

 

andrev96 : (21 październik 2013 - 20:36) w grid 2 gdzie mjest etn benchmark

andrev96 : (21 październik 2013 - 20:36) bo nie mogem znaqleźć

se7enfiy : (21 październik 2013 - 20:36) ejst w ycht chacjop

Edytowane przez rezerwuar
Link to post
Share on other sites
Wolny rynek nie oznacza, że będziemy tolerować takie sposoby dorobienia się kilku groszy na granicy etyki i dobrego smaku jak odsprzedawanie kluczy do gier z charytatywnej zbiórki.

Made my day - takie rzeczy tylko w Polsce :D Treść ostrzeżenia od sida.

Edytowane przez Salem
Link to post
Share on other sites

Nie zmienia to faktu, że akcja jest charytatywna. Producenci/deweloperzy/firmy wchodzące w układ partnerski zawierają go właśnie w celach charytatywnych nie stricte zarobkowych, dlatego te ceny są niższe.
Ty, starając się dorobić na czyjejś niewiedzy/nieuwadze, odsprzedając fanty z charytatywnej zbiórki i to w cenie 20zł, wydajesz sobie wspaniałe świadectwo.

 

Dodam fakt, gdzie to oferowałeś "pomoc w kupnie" kluczy, za "symboliczną złotówkę", gdzie jest to 33% ceny podstawowej paczki (1$), a komentarze o lichej symboliczności tego aktu skrzętnie usuwałeś.

Nie podskakuj więc, bo takim zachowaniem tylko sobie nagrabisz.


 

Link to post
Share on other sites

A firmy zarabiający na humble bundle? Właśnie. Dziwi mnie tylko to, że ktoś może zabronić mi czegokolwiek jeśli mamy wolny rynek - mam możliwość kupić te kody, a jeśli ktoś nie ma dostępu do paypal to przyczyniam się do rozpowszechnienia tematu i motywuję do założenia własnego paypal, tak by już nie płacić za pośrednictwo.
 

Tak samo jak się kupuje w sklepie cokolwiek - powiesz sprzedającemu że w hurtowni jest taniej?

 

@edit

za słaby jesteś na to wszystko i tyle - bo nawet nie masz pojęcia jak ludzie dorabiają się na akcjach charytatywnych - zainteresuj się ile idzie do kieszeni :)

p.s groźby w kieszeń i ucz się pilnie.

Edytowane przez Salem
Link to post
Share on other sites

 

 

Dziwi mnie tylko to, że ktoś może zabronić mi czegokolwiek jeśli mamy wolny rynek

 

Możesz również zesrać się w gacie i jeździć tak przez cały dzień komunikacją miejską. Nie ma przepisów, które by tego zabraniały. Jednak gdy ja po ciężkim dniu trafiam na śmierdzącego żula w MZK, to bez zbędnych ceregieli proszę go o opuszczenie pojazdu, bo psuje atmosferę. Ty się zesrałeś i próbujesz wszystkim wmówić, że plama na twoim tyłku to lody czekoladowe...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...