Skocz do zawartości

"Złote myśli" forum ;)


Recommended Posts

,,W odpowiedzi na doniesienia o aktualizacji mikrokodów (mającej zablokować możliwość przyspieszania procesorów na płytach bez chipsetu Z87), producent uspokaja swoich klientów i zaleca częste uaktualnienia BIOS-u – podobno będą one stale oferować nową funkcjonalność.''

http://www.benchmark.pl/aktualnosci/msi-b85-h87-uefi-aktualizacja-intel-haswell-podkrecanie.html

Fajnie by było.

Link to post
Share on other sites

Nikt Cię nie zmusza ale pojawiały się nawet doniesienia że update będzie mimowolny. Dla mnie bezpieczniej postawić na pewne rozwiązanie. Troszkę już im schodzi z tą poprawką więc pewnie intel porzucił ten pomysł pod presją poirytowanych userów ale cytat pochodzi z czasu kiedy niewiele jeszcze na ten temat było wiadomo. Dlatego w owym czasie takie polecanie było dość ryzykowne. Dlatego też uważam że wyciąganie tego do złotych bez poznania kontekstu (i pewnie nawet bez pojęcia o intelowskich planach) jest conajmniej głupie. Arogancki styl w jakim ta korekta została przywołana tylko tego dowodzi. A sam dostałem zgłoszenia na ten post z linkami do podobnych artykułów. 

Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o styl wypowiedzi, to w żadnym wypadku nie miała ona zabrzmieć arogancko. Jeśli w jakikolwiek sposób Ciebie uraziła, to najmocniej przepraszam.  

Z drugiej strony. Jeśli dla Ciebie bezpieczniej jest postawić na pewne rozwiązanie, nie oznacza to, że konieczne jest kreślenie posta i pisanie pod nim "NIEKOMPETENCJA" osoby uważającej inaczej. 

I nie, nie jestem w stanie zagwarantować tego, za ta funkcja tam zostanie. Tak samo nie jestem w stanie zagwarantować, że zasilacz, który autor tematu zakupi nie padnie i nie uszkodzi przy tym reszty podzespołów. ;)

 

Nikt Cię nie zmusza ale pojawiały się nawet doniesienia że update będzie mimowolny. 

 

Pojawiały się doniesienia, że FX'y wraz z premierą nowych generacji konsol zmiotą Intel'e I5 w kwestii gier.  :P

 

Myślę, że oboje powinniśmy dać sobie spokój, kłótnia o coś takiego nie ma sensu.  :)

Link to post
Share on other sites

 

 

Skalowanie a co to w ogóle znaczy, jak gra ci zajedzie proca to zużycie gpu spada, a często spada zużycie gpu i cpu i lecą klatki w dół, czasem leci w dół zużycie gpu a cpu leci w górę i też klatki leca w dół, najrzadziej leci zużycie cpu w dół a gpu w górę i też klatki leca w dół.

 

Deszyfrator potrzebny :)


To nie koniec...

 

 

Wiedźmin 2 potrafi zajechac gpu nawet na 30% obciążenia przy mocnym procesorze bo wielu ludzi walczy, macha łapami ale to obciąża cepa i zużycie gpu leci w dół ludzie to nazywaja ograniczeniem gpu przez cpu czaisz jak nie to nie pisz do mnie więcej.

 

Dlatego nie machajcie łapami w Wiedźminie bo wam GPU nie wyrobi :D

Link to post
Share on other sites

 

 

Siemanko ziomeczki, szukam głośników dla prawdziwego maniaka muzycznego, który wręcz od rana do wieczora rozpier*** swój pokój i psychikę sąsiadów dubstepem i dźwiękami trapo podobnymi. Szukam czegoś *****istego,
 

 

A później się dowiadujemy:

 

 

 

Preferuje coś pokroju 5.1,
 
Link to post
Share on other sites

Dalej nie czaje o co wam chodzi, mój komentarz dotyczył postów ze strony 262:

 

 

Napisano wczoraj, 21:53

FPS FAN, dnia 15 Paź 2013 - 22:41, napisał: snapback.png

Skalowanie a co to w ogóle znaczy, jak gra ci zajedzie proca to zużycie gpu spada, a często spada zużycie gpu i cpu i lecą klatki w dół, czasem leci w dół zużycie gpu a cpu leci w górę i też klatki leca w dół, najrzadziej leci zużycie cpu w dół a gpu w górę i też klatki leca w dół.

 

Deszyfrator potrzebny :)


To nie koniec...

FPS FAN, dnia 15 Paź 2013 - 22:49, napisał: snapback.png

Wiedźmin 2 potrafi zajechac gpu nawet na 30% obciążenia przy mocnym procesorze bo wielu ludzi walczy, macha łapami ale to obciąża cepa i zużycie gpu leci w dół ludzie to nazywaja ograniczeniem gpu przez cpu czaisz jak nie to nie pisz do mnie więcej.

 

Dlatego nie machajcie łapami w Wiedźminie bo wam GPU nie wyrobi :D"

Edytowane przez lor3ddr8d
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...