Skocz do zawartości

"Złote myśli" forum ;)


Recommended Posts

Nie możesz się zniżyć niżej niż jesteś,ale pamiętaj jak jesteś już na samym dnie(a widzę że właśnie tak jest) to możesz śmiało się odbijać od dna,bo właśnie twój poziom jest niższy niż macka z serialu ;)

 

Po drugie,nie każdy dba o telefon tak jak ty,gdyż nie muszę zbierać na niego,a w twoim przypadku trwało rok lub na raty ;) ;)

Z tym kolesiem serio coś jest nie tak :roll:

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Mój nowy mistrz.

 

 

 

Witam! Otóż, mam problem. Gry na konsoli (np. AC3,COD BO2) nie działają w 1080p. Kabel jest wystarczająco szybki(menu XMB wyświetlane jest w FHD), próbowałem też ustawić w PS3 zgodność ekranu tylko na 1080p, lecz wtedy gry były upscalowane z 576p,i jakość była jeszcze gorsza. Jeżeli to ma coś do rzeczy, to dodam z gram na monitorze Benq GW2460HM. Proszę o pilną pomoc. Aha, kabel to HDMI
Link to post
Share on other sites

 

 

Twierdzisz, że wentylatory w obudowie schładzają Ci pokój ?
 

 

wiem że to się wydaje śmieszne i niemożliwe ale inaczej nie potrafię tego wytłumaczyć jak to się dzieje że po włączeniu komputera w pokoju jest chłodniej niż przed włączeniem komputera może to po prostu mieszanie się powietrza powoduje że nisko umieszczone chłodne powietrze rozprowadzane jest po całym pokoju
Edytowane przez Nowaj
Link to post
Share on other sites

No nie udało mi się go podpuścić, w poście wcześniej coś wspomniał, że Gigabyte WF3 chłodzi mu nogi, czy coś w tym stylu....

;)

 

jakos nie przypominam sobie tego abym pisał o chłodzeniu nóg przez WF3 jak juz się masz smiac z kogoś to przynajmniej nie zmyślaj

 

podpuszczaj sam siebie widze ze trolowanie to twoja jedyna droga rozmowy z kims szkoda mi ciebie :(

@Up

 

to jest jak najbardziej możliwe...

... o ile chłodzi podzespoły ciekłym azotem :P

niestety ciekłym azotem nie chłodze :P

 

 
Edytowane przez unicorn
Link to post
Share on other sites

Mój błąd, "w gacie" było zimno :P
 

mylisz się przy moich 9 wentylatorach w stresie w pokoju jest zimno więc nie muszę siedzieć przy komputerze na samych gaciach :P jak to bywało w moim poprzednim zestawie...

 

I poluzuj trochę warkocze, taki jest cel tego tematu żeby zamieszczać śmieszne wypowiedzi ;)

Edytowane przez lor3ddr8d
Link to post
Share on other sites

 

 

Ja to przerobiłem i te strony czy inne mnie nie interesują .Nawet ich nie czytam bo nie ma po co .Nie da sie i tyle
 

 

Spec od vcore mówi, że się nie da, to się nie da, a fakt, że innym ze "stron, których nie czyta" udał się flash 7970 na 280X nie ma tu żadnego znaczenia...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...