Skocz do zawartości

"Złote myśli" forum ;)


Recommended Posts

Gość effendi360

 

 

czas ci w testach maleje temperatura rośnie :rotfl: po prostu pier.... głupoty siedzę w hałasie ? najszybszy wentylator w obudowie 1500rpm - 2 takie , 2 na 1200rpm i jeden 800rpm , hałas jest tak niesamowity że jak zapuszczam kompa pod biurkiem to nie raz się muszę patrzeć czy już działa , w grach słyszę dopiero przy wyłączonym dźwięku ze obroty wentyli na accelero grafy weszły na 2000rpm i nie musiałem do tego zrywać czapki , tracić gwary i budować lc , jak kiedyś będę potrzebował lc to ten proc będzie latał na 5ghz+ skoro teraz wystarczy radiatorek za 120zł > 35$ ps. chyba zapomniałeś że sandy to 32nm a haswell 22nm , taki to postęp z zrywaniem czapki zaoferował nam intel , po prostu kupiłeś shita to teraz trzeba wachlować na forach co by inni smrodu tego g... nie czuli

 

 

:D Cytat dnia. :D

Link to post
Share on other sites

 

Spędzam bardzo dużo czasu przed komputerem więc te kilka zyskanych milisekund na każdej czynności jest dla mnie istotne. Co do mobo to mnie do niego przekonały militarne kondensatory i dławiki. 

To jest dobre :D

 

link do tematu http://forum.benchmark.pl/topic/88160-zestaw-5500z%C5%82-multimediaciszabez-gpuwysoka-jako%C5%9B%C4%87-komponent%C3%B3w/

Edytowane przez wojo12
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

 

 

siemka. kiedys kupilem mirror's edge ale niestety nie moglem nawet skoczyc bo to byl jeden pokaz slajdow ;/ mialem za slaby komp, teraz sobie przypomnialem ze jeszcze nie gralem w to a ze jestem wielkim fanem parkoura(sam nawet trenuje) to to jest dla mnie pozycja obowiaskowa, tyle ze jest problem bo plyta jest tak zarysowana(pudelko nwm. gdzie nawet jest) ze po kilku sekundach instalacji sie zacina i nie da sie zainstalowac. Tak wiec ze jako kupilem to chyba moge sciagnac jak nie dziala i sciagnolem gre, patcha i cracka ale w 3 misji(po gonieniu scyzora) po skoczeniu na drugi dach sie spowalnia wszytko... nie mozna skakac, isc nic robic tylko jak w miejscu sie stoi to dziala normalnie tylko jak sie chociaz ruszy kroka to spowalnia... Jak temu problemowi zaradzic?? Z gory thz i daje plusy
Link to post
Share on other sites

!!UWAGA - MISTRZOSTWO ŚWIATA :D I TO Z DZIŚ!!

 

Slyszalem teraz ostatnio ze po usunieciu folderu system32 internet dziala szybciej

mam win7 64   a net'a wimax 2mb/s

 

jak usune ten folder-co to mi da????

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...