Skocz do zawartości

Dlaczego jak włączę grę i zacznę ruszać myszką to w tym momencie w którym ruszę myszką występuje chwilowe zacięcie się gry ?


Recommended Posts

Kiedy uruchomię grę i w tej grze ruszę myszką to w tym momencie w którym ruszę myszką gra się przycina (to się tyczy wszystkich moich gier) oraz to zaczęło występować 2 dni po zainstalowaniu najnowszych sterowników do karty graficznej. Jeśli to coś pomoże to mój laptop jest od firmy Samsung, procesor to I5 3210m a karta graficzna to Nvidia GeForce GT650m.

Link to post
Share on other sites

Przypuszczam, że myszka ogranicza ci kartę graficzną :P A na serio to sprawdź sobie czy ci tryby zasilania się nie poprzestawiały :P

myszka nie ogranicza karty graficznej bo z touchpadem jest tak samo a poza tym jak sprawdzić czy tryby zasilania się nie poprzestawiały ?

Link to post
Share on other sites

Nie no żartowałem tylko z tą myszką. Wejdź sobie w panel sterowania opcje zasilania i przykładowo posprawdzaj czy w celu oszczędzania energii nie wyłącza ci chwilowo portów usb stąd po wzbudzaniu masz przycięcie. Ewentualnie spróbuj zrobić czystą instalację. W tym celu ściągnij sobie driver sweeper http://www.dobreprogramy.pl/Driver-Sweeper,Program,Windows,33842.html

 zainstaluj go. Odinstaluj sterowniki graficzne. Uruchom ponownie kompa w trybie awaryjnym. Odpal w trybie awaryjnym ten programik i wyczyść pozostałości po sterowniku Nvidia. Potem uruchom ponownie kompa i zainstaluj jeszcze raz.

Link to post
Share on other sites

Nie no żartowałem tylko z tą myszką. Wejdź sobie w panel sterowania opcje zasilania i przykładowo posprawdzaj czy w celu oszczędzania energii nie wyłącza ci chwilowo portów usb stąd po wzbudzaniu masz przycięcie. Ewentualnie spróbuj zrobić czystą instalację. W tym celu ściągnij sobie driver sweeper http://www.dobreprogramy.pl/Driver-Sweeper,Program,Windows,33842.html

 zainstaluj go. Odinstaluj sterowniki graficzne. Uruchom ponownie kompa w trybie awaryjnym. Odpal w trybie awaryjnym ten programik i wyczyść pozostałości po sterowniku Nvidia. Potem uruchom ponownie kompa i zainstaluj jeszcze raz.

A jak sprawdzić czy w celu oszczędzania energii wyłącza mi chwilowo usb po wzbudzeniu, a i jeszcze zapomniałem wspomnieć że takie coś występuje mi tylko w grach.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...