Skocz do zawartości

Recommended Posts

Sprzedałem wszystko co miałem no prawie został tylko aune s6 dt990 250 i takstary najbardziej boli brak głośników :(

a co cie tak naszło na wyprzedaż?

 

Ja obecnie napaliłem się na zestaw Questyle CMA400i + hd600, więc pewnie po przeprowadzce, meblowaniu itd pozbędę się któryś DT na rzecz hd 600. Na questyle trzeba będzie poczekać.

Link to post
Share on other sites

Hmm wiosna panie sierżancie. Docelowo presonus eris e8 i wstępnie już dogaduje ath x70r

 

HD 600 fajnie grały z dac 80 i espressivo ale se już espressivo nie nam

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Dla mnie palacze to śmierdziuchy, brudasy i egoiści bo palą wszędzie gdzie popadnie i mają gdzieś tych co nie palą. Dodatkowo jeszcze wszędzie kiepy po nich się walają.  

 

 

 

A tak zmienię temat.. gdzie Magdalenkę wcięło? Znowu rozmontowuje coś ciekawego? :)

Edytowane przez Michaelz
Link to post
Share on other sites

Kupiłem Unitek Y-247A w promo za 20 zł (w celu poprawienia działania zalmana mic1)

Sprawdziłem przy okazji jaki jest dźwięk. Generalnie za 20 zł jestem miło, ale to na prawdę miło zaskoczony. Oczywiście porównałem to do realteka 1150 z ampem (który niby posiada, ale hehe, każdy wie jak jest).

Co do mikrofonu, to poprawa jest OGROMNA, nawet porównując z audiotrakiem cubem, gdzie także wypada lepiej. Po przez wypada lepiej mam na myśli ilość szumów :) Cube oczywiście ma większe pole do popisu z głośnością i skalibrowaniem mikrofonu.

Szkopuł jest taki, że nie ma poprawy w głośności. Więcej o tym pisać nie trzeba. 

Co do odtwarzania. Neutralne źródło z fajną przestrzenią. Dźwięk jest bardziej przejrzysty i nie tak spłaszczony jak na integrze.

PS Co do dźwięku. Mam wrażenie, że karta okraja z niskich dźwięków.

Jak za 20 zł dla kogoś kto chce poprawić jakość mikrofonu to dobry interes. Normalnie można dorwać chyba za nieco ponad 30 zł. 20 zł za mikro + 30 zł za kartę to dalej dobra cena.

Edytowane przez neckol
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja dojrzewam do tego żeby w końcu wzmacniacz dokończyć bo formalnie to z kompa gram teraz końcówką mocy zmontowaną na kawałku sklejki. Pre lampowe i zabezpieczenie głośników leży sobie na półce :D

 

ehh... a mi po nocach śni się ten CMA400i i  w dodatku dali dobrą cenę w pre-orderze. Ehhh gdyby nie ta przeprowadzka to bym już to zamawiał.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...