Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Raz do roku warto wydać kasę na oryginalną grę więc i ja zakupiłem tego alana chociaż nigdy w to nie grałem :P

Zobaczymy co to za klimacik czekam na przesyłkę.

A tak na serio myślicie że zamówienia będą zrealizowane??? Wg mnie to jakiś błąd...

Zbyt piękne by było prawdziwe

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

Raz do roku warto wydać kasę na oryginalną grę więc i ja zakupiłem tego alana chociaż nigdy w to nie grałem :P

Zobaczymy co to za klimacik czekam na przesyłkę.

A tak na serio myślicie że zamówienia będą zrealizowane??? Wg mnie to jakiś błąd...

Zbyt piękne by było prawdziwe

 

Wczoraj kliknąłem. Dziś dostałem info, że w magazynie czeka na odbiór kuriera. Ta edycja była już po 39zł.

Zapewne teraz wyprzedają już ostatnie egzemplarze. To jest edycja po Polsku, więc aby wyprzedać wszystko muszą dać dobrą cenę.

Link to post
Share on other sites

Alphacool adapter 90° G1/4" na IG1/4" - Deep Black
Alphacool adapter G1/4" na G1/4" - Deep Black
Koolance złączka kątowa 90° SK 10/16 G1/4" czarna  X2
Phobya thermalpad XT 120x20x0.5mm  X2
PrimoChill PrimoFlex Advanced LRT 10/16 przeźroczysty  X2

Dopiero zamówione, ale jeszcze mi się nie zdarzyło anulować  ;)
Teraz tylko pozostało (nie)cierpliwie czekać na pompkę.

Edytowane przez Karol1701
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

A tak na serio myślicie że zamówienia będą zrealizowane??? Wg mnie to jakiś błąd...

Zbyt piękne by było prawdziwe

Muve to nie morele, które zaraz by to podpisało jako błąd systemowy i anulowało wszystkie zamówienia :P

Jeszcze się na nich nie zawiodłem, choć z Alieniem trochę mnie wyrolowali bo miałem dostać artbook anie dostałem bo się skończyły ale za to dali mi zniżkę 40% na zakup wybranej przez siebie gry. ;)

Link to post
Share on other sites

Zachciało się powrotu do WoW i trzeba znowu sprzęt odpowiedni zakupić ....

http://www.techspot.com/images/products/keyboards/org/2011-12-16-product-3.jpghttp://assets.razerzone.com/eeimages/products/12/razer-naga-hex-gallery-1.png

Myszka raczej do wymiany pójdzie na nową Nagę z 12 przyciskami, ale to pod koniec roku zapewne - HEX jednak nie jest dla mnie, a stara "naga" znacznie lepiej mi pasowała pod względem dodatkowych guziczków.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...