Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Drugą ładowarkę do Lightning-a

nanrobot-lightning-electric-scooter-char

Z 20 godzin ładowania dwóch baterii 40Ah jednocześnie czas ładowania spadł do około 10, teraz jest bardzo ok. Chociaż zastanawiam się czemu druga ładowarka kończy 30 minut później niż pierwsza. Kolega, który się mocno trzyma w temacie uto twierdzi, że te dodatkowe minuty to proces modelowania dwóch baterii ale sam nie wiem.

  • Lubię to 4
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, Szarik napisał:

Drugą ładowarkę do Lightning-a

nanrobot-lightning-electric-scooter-char

Z 20 godzin ładowania dwóch baterii 40Ah jednocześnie czas ładowania spadł do około 10, teraz jest bardzo ok. Chociaż zastanawiam się czemu druga ładowarka kończy 30 minut później niż pierwsza. Kolega, który się mocno trzyma w temacie uto twierdzi, że te dodatkowe minuty to proces modelowania dwóch baterii ale sam nie wiem.

Powerbank do laptopa zakupiony przeze mnie.

Link to post
Share on other sites

Niby fajnie wyposażona mobo na s478, ale nie sprawdziłem i ta płyta ma AGI (pseudo AGP po linii PCI) porażka żadnego GPU nie uruchomiłem, które działa na platformie s462.

wDPemZ5.jpg

120ME6i.jpg

Edytowane przez CrisPell
  • Lubię to 6
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
2 minuty temu, Andrew napisał:

A to jakieś muzeum masz założone? Czy skąd te zakupy vintage już sprzętu? :D

Zdaje się lubię grzebać w przeszłości. Pobawić się sprzętem, którego niegdyś dotknąć nie mogłem. Jakieś pojedyncze graty trafiły do mnie to dokupiłem za złamany grosz to co brakowało i tak się bawię w stare windy gierki programy.

  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...