Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

1 godzinę temu, joker5513 napisał:

Captiva - bardzo niedoceniany samochód. Gratulacje. Bardzo dobrze go wspominam - 3,0 V6 fajnie mruczało :) pewnie gdyby ten samochód miał na masce logo BMW albo VW schodziłby jak ciepłe bułki. 

Cos w tym jest , ja sam też najpierw szukałem BMW X3 ;)  ale potem jakoś zacząłem przychylniej patrzeć na Captive , i koniec końców zamiast kupić X3 z 2003/04 to Kupiłem cos nowszego czyli 2008 co prawda nie z V6 ale.. ;) 2.4 prosty silnik nie wyżyłowany o całkiem przyzwoitej dynamice. Zaskoczyło mnie że przy skrzyni 5  biegowej i prędkości 160km/h silnik się rozkręca raptem do 4000 obrotów . Dodatkowym atutem jest Instalacja LPG ;) .Bardzo fajny komfort jazdy, do tego bardzo cichy, bardziej słychać opony i wiatr jak silnik nawet jadąc 160km/h. a przy przepisowych 90km/h jest po prostu praktycznie bezdźwięczny hehe.. 

Edytowane przez MariuszB35PL
  • Lubię to 2
Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, pendzel_3 napisał:

@up jak obalisz 7kg to będziesz miał Hearts ale po zawale.:->

 

 

Zachowałem się typowo jak baba. Hmm może ten smak? A może jednak ten? A może ten? I cyk w koszyku 10 różnych :rotfl: To stwierdziłem, że to trochę przypał brać 10 kilo kapuczyny i zdredukowałem do 7...

Link to post
Share on other sites

Ja z Bosch'a zrezygnowałem całkowicie, nie wiem czy to była jakaś wadliwa partia ale dwie wycieraczki pod rząd kupiłem i obydwie "pierdziały" i to tylko ta dłuższa od strony kierowcy. Zmieniłem na Valeo i było cichutko, myślałem jeszcze o takiej firmie Oximo bo podobno chwalą ale jakoś nie miałem odwagi :D 

Link to post
Share on other sites

Ja boscha kupiłem  bo i wyboru nie miałem z lepszy i wcześniej nie narzekałem . A teraz albo wezmę takie jak Ty za 70 zeta ewentualnie zobaczę to oximo , nigdy nie miałem , a cena chyba 45 zeta za 2x600  . 

 

2 minuty temu, raiders napisał:

Mam OXIMO  na przedniej  szybie w Cmaxie   jest ok ,a cena nie zabija .

 

O to chyba wypróbuję 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...