Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

3 godziny temu, worm napisał:

nie osiada, wszystko strzepuje :D

:facepalm:

 

3 godziny temu, droid napisał:

Z tego co pamiętam jesteś chemikiem, nie da się stworzyć mocny afrodyzjak oraz viagrę w warunkach laboratoryjnych?? :D

Mylisz aseksualizm z oziębłością. 

  • Że co, proszę? 1
Link to post
Share on other sites
13 godzin temu, droid napisał:

Z tego co pamiętam jesteś chemikiem, nie da się stworzyć mocny afrodyzjak oraz viagrę w warunkach laboratoryjnych?? :D

Buszi regularnie wkleja taki afrodyzjak, który można swobodnie robić w warunkach laboratoryjnych, nawet, a może przede wszystkim, w czystej postaci.

14 godzin temu, pendzel_3 napisał:

Czarna świat się zmienia, nawet taka owłosiona małpa jak ja reguluje zarost w miejscach intymnych i pod pachami - to dla utrzymania higieny. :->

Ja myślałem, że to normalne a nie nawet. 

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
14 godzin temu, BlackCoffe napisał:

to co kiedyś osiadało na włosach teraz osiada bezpośrednio na miejscach intymnych. 

Ja Cię Czarna przepraszam ale nie latam nagi po jaskini żeby mi tam coś miało osiadać.:roll: Wystarczy, że mam klatę i brzuch owłosione, czasem jak już za bardzo to jest taka fajna końcówka do trymera, ta z prawej - polecam.

 

i-remington-graphite-pg5000.jpg

 

Poza tym jeśli chodzi o miejsca intymne trzeba postawić się w rolę partnera....

 

1792369_print-trimmed-1.png?resize=max_s

 

 

Edytowane przez pendzel_3
Link to post
Share on other sites

Co ja pacze!!! :o Growlery hodujo!! 

 

Ja tam lekką brodę mam zawsze - nie golę na gładko tylko przycinam. A w rejonach dolnych również przycięte ale inna maszynką :p

 

Natomiast pachy, klata i nogi ??!!?? No come on ... Zostają tak jak Bozia stworzyła :) Myć się trzeba regularnie i jest ok :) 

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
8 minut temu, joker5513 napisał:

Natomiast pachy, klata i nogi ??!!?? No come on ... Zostają tak jak Bozia stworzyła :) Myć się trzeba regularnie i jest ok :) 

Nie wyobrażam sobie biegania w tank topie z dredami wystającymi spod obu pach.

  • Haha 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, Szarik napisał:

Nie wyobrażam sobie biegania w tank topie z dredami wystającymi spod obu pach.

Czy ja pisałam o pachach? :P

 

******

@pendzel_3 chodziło mi bakterie, które zawsze się znajdą. A Ty o czym myślałeś? :P

******

Ciekawe, że jak jest temat męskiej depilacji to zawsze znajdą się faceci co się pochwalą, że golą nabiał. 

*****

@buszijesteś gorszym postrachem Lidla niż ludzie walczący o karpia :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...