Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

2 godziny temu, sid vicious napisał:

Przecież SPC to...

Kupujedzie dziadostwo bez robienia riserczu i się dziwicie.

Razer deathadder 3.5g here, since 2012, #lowsens #tluk


Logitech MX 518 here 2009r? Działa wzorowo xD Ślizgi tylko raz wymieniałem w domu do PC kupiłem taką samą tylko w nowej rewizji

 

Link to post
Share on other sites

@up pasowało mi do wypowiedzi ;) to darkplatesy od dbranda, najdroższy kawałek plastiku jaki w życiu kupiłem. Ciekawe ze kolor jest tak zbliżony do moich frontów meblowych że tak jak PS5 wcześniej straszyło swoją brzydotą (teściowa myślała ze to grzejnik) tak teraz zlewa się wizualnie tak, że jest prawie niewidoczne. A z PS5 historia taka ze wróciło właśnie z serwisu gwarancyjnego (wywalało do menu przy grach z PS5 - myśle ze może niestabilne zegary CPU albo GPU lub coś w tym stylu, przy grach z PS4 nie było tego problemu) jako nówka albo jakiś refurbish bo na nowym numerze seryjnym i bez śladów użycia.

Link to post
Share on other sites
20 godzin temu, Kubuś73 napisał:

Nareszcie koniec z tradycyjną depilacją, polecam wszystkim serdecznie

 

kurcze od 2 lat się waham nad zakupem tego, i z roku na rok Amazon mi o tym przypomina w reklamach..... :) Co możesz o tym powiedzieć? Ty albo Partner/ka... co jaki czas trzeba sie laserować, i jak długo trwa taka sesja naświetlania? 

 

Edytowane przez Gregu82
Link to post
Share on other sites
34 minuty temu, BlackCoffe napisał:

Widok faceta depilującego sobie nogi i klatę jest straszny i obrzydliwy dla mnie. W bardzo złym kierunku idzie ta moda.

 

Depilacja intymna oraz pachy to obwiązek u mnie. Nie wiem w jakich facetach gustujesz. :D Klatę i nogi nie depiluję, nie ma potrzeby.

21 godzin temu, Kubuś73 napisał:

Nareszcie koniec z tradycyjną depilacją, polecam wszystkim serdecznie

 

jak z depilacją intymną u facetów? bezpiecznie?  nie zabija plemniki? :D pytam serio 

Edytowane przez droid
Link to post
Share on other sites
32 minuty temu, worm napisał:

@up - hmm... powiedz to pływakom, kolarzom, kulturystom... ;)

Cóż, u nich to związane jest ze sportem. 

21 minut temu, droid napisał:

 

Depilacja intymna oraz pachy to obwiązek u mnie. Nie wiem w jakich facetach gustujesz. :D 

Kiedyś byłam heteroseksualna, aktualnie, od wielu już lat, mogę się przyznać do bycia osobą aseksualną. 

11 minut temu, pendzel_3 napisał:

Czarna świat się zmienia, nawet taka owłosiona małpa jak ja reguluje zarost w miejscach intymnych i pod pachami - to dla utrzymania higieny. :->

Z tą higieną to śmieszne, to co kiedyś osiadało na włosach teraz osiada bezpośrednio na miejscach intymnych. 

  • Lubię to 1
  • Haha 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...