Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Chleb Baltonowski krojony

Masło czy tam margarynę Banevita

Czteropak Warki Czerwonej

Marlboro czerwone

Dwa barwniki do jajek Speedy Colori

Płaszcz męski wiosenny z Sunset Suits

Płaszcz damski wiosenny z Bialcon

Dwa opakowania skarpet damskich Puma

Gazety: GT, Japan Tuning, Wprost, Focus

Perfumy dla mnie: Paco Rabane 1 Million 100ml, Diesel Only The Brave 75ml. Dla narzeczonej: 2 x Carolina Herrera 212 VIP 80ml.

Listwa zabezpieczająca EVER

Kabel optyczny toslink

PS3 320GB ze starterem Move

Kontroler Move

Gry: GT5, Sports Champion

a i najważniejsze!!! Dwa razy duży KEBAB (dla mnie z podwójnym mięsem) :rotfl::):)

Link to post
Share on other sites

xbox 360 pad - rewelacja do kompa, pelna wibra, triggery do wyscigow - mozna regulowac sile hamowania/gazu ( wczesniej pad od ps2 )

gelid 12 gamer uv blue

gelid 14 gamer uv blue

scythe kama bay

spodnie diesel cuddy dla mojej lalki, rozmiar 24 ( najmniejszy, ciekawe czy sie zmiesci :))

edit/ zmiescila sie, waga 43 kg :rotfl:

kilka ciuchow diesel dla siebie

i co kilka dni kupuje chleb wiejski w lidlu za 4,99 zl. to jedyny chleb ktory nie psuje sie po kilku dniach tylko czerstwieje. ostatnio maja tez tam fajne promocje na piwo - najpierw kasztelan niepasteryzowane za 1,79 zl, a teraz okocim. no i zageszczony sok truskawkowy do wodki, przepis:

-1 zageszczony sok z lidla truskawkowy - niebieska metalowa butelka.

-1l wodki czystej

-2 lub 3 opakowania mrozonych truskawek

-lod

-cukier puder

-blender

wrzucamy truskawki i lod do blendera, potem dodajemy wodke i troche koncentratu truskawkowego do smaku, na koniec troszke cukru pudru. smacznego. uwaga! mocno kopie, nie czuc wodki :)

nie wiem czy piliscie perle niepasteryzowana ale polecam, a i perla bedzie robic piwo miodowe... mmmm :/

Link to post
Share on other sites

xbox 360 pad - rewelacja do kompa, pelna wibra, triggery do wyscigow - mozna regulowac sile hamowania/gazu ( wczesniej pad od ps2 )

gelid 12 gamer uv blue

gelid 14 gamer uv blue

scythe kama bay

spodnie diesel cuddy dla mojej lalki, rozmiar 24 ( najmniejszy, ciekawe czy sie zmiesci ;))

kilka ciuchow diesel dla siebie

i co kilka dni kupuje chleb wiejski w lidlu za 4,99 zl. to jedyny chleb ktory nie psuje sie po kilku dniach tylko czerstwieje. ostatnio maja tez tam fajne promocje na piwo - najpierw kasztelan niepasteryzowane za 1,79 zl, a teraz okocim. no i zageszczony sok truskawkowy do wodki, przepis:

-1 zageszczony sok z lidla truskawkowy - niebieska metalowa butelka.

-1l wodki czystej

-2 lub 3 opakowania mrozonych truskawek

-lod

-cukier puder

-blender

wrzucamy truskawki i lod do blendera, potem dodajemy wodke i troche koncentratu truskawkowego do smaku, na koniec troszke cukru pudru. smacznego. uwaga! mocno kopie, nie czuc wodki :P

nie wiem czy piliscie perle niepasteryzowana ale polecam, a i perla bedzie robic piwo miodowe... mmmm :)

Gdzie kupiłeś te gelidy jeśli można wiedzieć?

Link to post
Share on other sites

bede mial na sprzedaz moze 1 lub 2 sztuki 120mm jesli chcesz. te o ktorych napisalem kupilem od znajomego z pclab-a ale te ktore mam na sprzedaz sa z angeli, to sa juz nowe wersje, uzywane moze miesiac. potrzebowalem stare bo maja inny tyl:

poprzednia wersja:

http://img845.imageshack.us/img845/1996/aa76505a.jpg

nowe:

http://img856.imageshack.us/img856/8228/45a.jpg

sa lekko zaokraglone.

 

sorki za offtop :oops:

 

Nowe swieca?

sa 2 rodzaje nowych - z diodami i bez. oba modele maja lekko wygiety tyl. tych swiecacych u nas nie ma w PL.

strona producenta:

http://www.gelidsolutions.com/products/ ... id=2&id=57

Link to post
Share on other sites

@up

Vobis? Najdroższy ze sklepów u mnie :(

Ja ostatnio zakupiłem

-Płyta główna AM3 ASROCK 880GM-LE AMD 880G

-DDR3 Geil 4 GB 1333 MHz 9-9-9-24

-Gigabyte Radeon HD6850 OC 1024MB DDR5 /256bit

-OCZ StealthXStream2 400W

Podniecony ocz'ekuje :)

Link to post
Share on other sites

A ja sobie kupiłem kurs fotografii + jak te fotki obrabiać w Photoshopie.

Na favore.pl znalazłem ofertę za 450 zł od osoby (widziałem kursy po 1500 zł, no ale bez przesady, tyle to bym nie dał).

http://www.favore.pl/234844_kurs-fotogr ... askie.html

Tylko kurcze wszyscy się uwzięli na tego Photoshopa a ja mam tylko Corela Paint Shop pro X3 i to tylko w podstawowej wersji.

Link to post
Share on other sites

t-shirt ed hardy za bardzo dobra cene :( no i jak zwykle juz - chleb wiejski w lidlu ( pyszny jest ), 3x okocim, mlodej ( dziewczyna ) pianke ( taka do jedzenia, slodka ). padam na pysk, pol nocy robilem logo do nowego jubilera jej ojca, dzisiaj wstalem o 11, w domu bylem na 20.30 bo sprawy trzeba bylo pozalatwiac ( a mam niby wolne w pracy ). cieszy mnie tylko to, ze logo wyszlo zajefajne, a nie jestem z zawodu grafikiem... raczej hobby.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...