Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

sam uzywam DRP3 więc:

 

bo ciszej,

bo niezawodnie,

bo osiągi te same, a cena połowę niższa niż rozsądne aio,

bo pochodzi i 10 lat,

bo nie zakłóca przepływu powietrza, a chłodnicą albo wlot albo wylot zapchasz,

bo przy wielogodzinnym użyciu aio wcale dobrze nie wypada.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ciszej, ok ;). Nowe AiO wcale tez nie są jakieś zawodne, bynajmniej na tyle, aby wytykać to jako wadę. Przy większym TDP procesora AiO zacznie odstawiać tradycyjne coolery. Nie wiem natomiast kto kupuje coolery na 10 lat, nigdy przy kupnie czegokolwiek do PC nie myślałem tak perspektywicznie :menda: . Co do przepływu powietrza, bzdura, bo to zależy od wentylatorów i generowanego przez nie ciśnienia powietrza.

 

przy wielogodzinnym użyciu aio wcale dobrze nie wypada.

Źrodło?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Co do przepływu powietrza, bzdura, bo to zależy od wentylatorów i generowanego przez nie ciśnienia powietrza.

 

albo będziesz wpychał ciepłe powietrze do środka, albo będziesz ciepłym chłodził chłodnice na topie. a jak założysz wentyle z wysokim sp to będzie już super głośno, powietrze przepchną przez chłodnice ale dalej słabo pójdzie.

 

Nie pamiętam źródła, gdzieś czytałem a propos testów aio, że powinno się je przeprowadzać w długookresowej perspektywie bo woda ładnie odbiera, ale później gorzej oddaje jak się podgrzeje.

Link to post
Share on other sites
albo będziesz wpychał ciepłe powietrze do środka

 

Chłodnica nie nagrzewa się jakoś specjalnie mocno, żeby powietrze wtłaczane do środka można byłoby nazwać gorącym. Sam posiadam DRP3 i myślę nad zmianą na AiO bo bydlę jest tak cholernie wielkie, że muszę demontować całe chłodzenie, żeby móc wypiąć 8 pinowe zasilanie sekcji CPU czy podpiąć wentyle do górnych wejść 4 pinowych.

Edytowane przez Mixtape
Link to post
Share on other sites

Nie kupiłem, ale dostałem za friko, bo się znajomemu walał bez potrzeby polski router dgt vdsl2. Ponieważ ma świetny firmware na linie z bardzo rozbudowanymi możliwościami nada się jako domowy AP, Bridge i serwer dostępu do macierzy.

 

http://pics.tinypic.pl/i/00920/7ma3p2qch2tj.jpg

 

http://pics.tinypic.pl/i/00920/7fg0jj4t72gu.jpg

 

http://images.tinypic.pl/i/00920/so02r1pi973f.jpg

 

 

Skriny nie moje, wziąłem pierwsze lepsze z neta, aby Wam kilka funkcji formware pokazać.

Link to post
Share on other sites

CRDC 2 x QC 3.0

lCmSkmKxSUeLiBIRkchUhg.png

 

rLs08SkIQKC_pIGngSIyDA.png

 

Tak, to jest długopis od siaomi xDD. Ponoć dobrze się nim pisze jak na tę cenę, a przy ilości notatek, które produkuję może się przydać :).

...I ten fidget spiner co by zobaczyć o co cho w tym całym hypie.

 

+ spora ilość kabli: jacków, usb itp. Trzeba dać sobie z tym spokój, bo tu się wyda złotówkę, tu dwie i się uzbiera sumka :D.

Edytowane przez SebLag
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...