Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

 

 

w przypadku gry, np. bardziej cenimy sobie przynależność do grupy która ma do niej dostęp od samego początku (co ma niebagatelne pozytywne znaczenie psychologiczne, dla wielu osób). 

 

Trzeba mieć coś nie po kolei w głowie poustawiane. Jeszcze zrozumiem kwestię gier MMO gdzie dla niektórych każdy dzień bez wbijania expa to dzień stracony ale zwykłe gry singleplayer? Kretynizm

 

 

 

Kwestia kupowania w cenie pierwotnej, często zawyżonej, dotyczy nie tylko tego rynku. Jest ona dostosowana do konsumentów którzy chcą mieć produkt "na już", gdyż bardziej cenią sobie np. wygodę, modę, użyteczność danego rozwiązania czy produktu niż różnicę w cenie.
 

 

Wygoda? Wygodą dla mnie jest zagrać w produkt skończony, w pełni połatany, ze wszystkimi DLC i cieszyć się rozgrywką a nie czekać na kolejnego patcha. Przykład: Unity. Zagrałem 3 miesiące po premierze i nie mogę złego słowa o tej grze powiedzieć. Cały szum związany z problemami technicznymi mnie ominął a teraz śmieje się z tych wszystkich typów co chcieli grę "na już". Czy przez te opóźnienie mnie coś ominęło? Nie sądzę.

 

Moda? To co modne nie zawsze jest dobre a czasami zgubne.

 

 

 

nie widzę aby w jakikolwiek sposób system pre-order podbudowywał brak konieczności dopracowywania produktu finalnego
 

 

Najpierw praca, potem płaca. 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

Najpierw praca, potem płaca. 

Pre-Ordery nie są głównym źródłem dochodu. Nawet bardziej badaniem, jaka będzie prawdopodobna sprzedaż. Łatwiej się określić ile warto wydać na reklamę, dołożyć na dalsze prace itd. Co więcej może być taka sytuacja , że jeśli pre-ordery rozejdą się mocno poniżej oczekiwań może okazać się , że nie warto śpieszyć się z doszlifowywaniem produktu dla wąskiej grupy odbiorców. 

Link to post
Share on other sites

@ viscaelbarca

 

Z ciekawości, jakie jezyki są w Halo? Bo gdzieś przeczytałem, że MS przy swoich grach tłoczy na każdy region te same pliki.

Kurczę, nie wiem czy można zmieniać język w grze, ja mam polskie menu, cele w grze itp ale już w samej grze dialogi po angielsku ( mówię o 1-3 częsci) , czwarta część ma dubing polski i nie wiem czy można go zmienić np na napisy tylko polskie.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...