Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Toner, bo drukarka odmówiła dziś wydrukowania instrukcji do modelu

7NCyflP.png

 

 

eCW22PK.png

 

 

 

Lufę do teciaka, którego dostałem na święta (myślę jeszcze nad elementami fototrawionymi do niego, na tygrysa trochę za późno z tym). Pewnie jeszcze kupię olbrzymie ilości papieru ściernego wraz z szpachlą, aby doprowadzić zvezdę do ładu i składu. Jeszcze tylko poszukać informacji i zdjęć o modelach z fabryki nr.183 i kalkomanie jakieś dobrać, trzeba będzie się dowiedzieć, spróbuję popytać, może ktoś ma zdjęcia, lub informacje, czy nie stacjonowały/przejeżdżały u mnie w okolicach t34/85.

JpiBqHm.png

 

 

Z34fEgj.png

 

 

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

 

 

zaskrońce
Alphacool HF 16/10 .

Widząc w opisie słowo "clear" nie spodziewałem się, że będzie aż tak bardzo satynowy, piaskowany, matowy i w ogóle.

Gdy dotarł do mnie i go pierwszy raz zobaczyłem, to mina mi zrzedła (pierwsza myśl - strzał w kolano)

Wiedziałem, że jeszcze trochę poleży zanim trafi do układu, a rurek nie chciało mi się ciąć i giąć do sesji fotograficznej, więc wziąłem kawałek tego "zaskrońca" i zalałem - Phobya ZuperZero Crystal Blue - od tego momentu nie ma dla mnie piękniejszego węża. Ta satyna jest  boska.


P.S. - sam w sobie ma dość mocny odcień niebieskiego.

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Miałem kiedyś kilka różnych egzemplarzy doków Awei każdy po kilka $, grały nieźle. Znajomy będący oficjalnym dystrybutorem też dobrze się o Awei z BT wypowiadał, szczególnie w kwestiach ich opłacalności względem innych słuchawek tego typu na rynku. Cudów się nie spodziewam, wątpię, że je sobie w ogóle zostawię, ale warto się im przyjrzeć z bliska.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Z tym co ja się spotkałem i wyczytałem są ok, ale baaardzo szybko się rozlatują. Może nie ma co się wiele spodziewać po sprzęcie za kilka dolarów, ale uszkodzenie bez wyraźnej przyczyny po kilkunastu dniach jest jednak nie do przyjęcia. 

 

Sam kupiłem Meizu HD50. Bardzo ładne, hajpowane, w dobrej cenie ;) 

http://www.meizupolska.pl/wp-content/uploads/2015/11/Meizu-HD-50-Headphone.jpg

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites
z żółtym pastelem

 Nie mam żółtego, więc trzeba wziąć poprawkę:

 

 

http://i.imgur.com/vV9Aczc.jpg

 

http://i.imgur.com/Z5gIJ7h.jpg

 

 

 

 

...ale żółty również wygląda bardo ładnie.

 

 

e://

Na dniach powinienem zrobić fotki dwóch chłodnic Alphacool NexXxos XT45 Industry HPC Series 360mm - połączę je wężami i zaleję żółtym transparentnym UV. Zobaczymy, co z tego wyjdzie.

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...