Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Leesiu - Niezły downgrade :P

Nawet jakbym przechodził z powrotem na szóstkę to dla mnie i tak upgrade :D

 

 

Ja w sumie mam dylemat bo zarówno podoba mi się SE jak i 6S i nie wiem na co się zdecydować  :wariat:

6 esa! ze względu na baterię :D

Edytowane przez Leesiuu
Link to post
Share on other sites

@Nowaju za "Szczęki" zawsze repa! jedyna słuszna część. Stary dobry Spielberg.

http://i.imgur.com/T3xwOQI.gif

PS. "będziesz potrzebował większej łodzi"

 

na filmy :). Ładnie rośnie twoja kolekcja, graty

 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Thx :)

 

W grudniu zamawiam trzecią półkę, później będzie już jednak problem, tym większy, że spodobały mi się czołgi od Heng-Longa i miejsce na komodzie zaklepałem już w głowie na Tygrysa 1/16, który ma ponad pół metra :P

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

 

 

Mam go

 

Jakie wersje? Jak wrażenia?

 

Jako entry-level rozważam tego:

 

http://allegro.pl/3818-1c-czolg-german-tiger-i-asg-dzwiek-dym-1-16-i5367991018.html

 

Jak się spodoba to za jakiś czas wleci drugi, pewnie coś z metalowymi gąsienicami - ceny takowych podchodzą już w okolice klocka.

Link to post
Share on other sites

Ja sobie go rozbudowywałem i dopakowałem co się dało, metalowe przekładnie, gąsienice, wytwornicę dymu głośnik, aparaturę 2.4ghz, nie mam kamuflażu oraz myślę nad nowymi silniczkami bo te co są nie mają tej mocy a widziałem takie które przy takim samym prądzie są wstanie więcej z siebie dać. 
Ogółem fajna zabawka, pojeździ w śniegu w piasku, lekkim błotku, trawie na troszkę większym pakiecie nawet i z półtorej godzinki sobie pojeździ.
Pokona różne przeszkody i podjedzie pod wzniesienia tak do hmm 45-55C zależy czy jest przyczepność. Pompka od wytwornicy dymu strasznie hałasuje i dymu daje malutko, więc tego gadżetu nie polecam :P ale głośniczek jak najbardziej.

Fajna jest opcja by dodać podczerwień do niego, wtedy np. dwa czołgi strzelają się kulkami i jak dostanie to imituje uszkodzenia :P

 

Drugi jest biedniejszy, tylko jeździ i strzela :P oraz plastikowe gąsienice jak i przekładnia.

Edytowane przez Ragnar Lothbrok
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Nie chce wszczynać kolejnej wojny nie o to chodzi bo każdy korzysta z czego chce ale porównanie iP6 do SGS7 Edge jest troche głupie. iP6 to staruszek z 2k14 roku a sgs7 to flagowiec z tego roku. Rozumiałbym porównywanie iP7 i sgs7 ew iP6 z sgs5 wtedy do ma jakiś sens.

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

 

 

o ponoć Android potrafi pokazać swoje prawdziwe oblicze po jakimś czasie, czyt. lag
 Lagi w Androidzie skończyły się wraz z premierą Androida 5.0. Miałem wszystkie S'ki w przerywach LG G3, iPhone 5S i ostatnim razem kiedy miałem jakiegoś laga to było przy modelu Galaxy S5 na Androidzie 4.4 ;) Teraz mam SGS7E i dla porównania iPada Air 2. Na iPadzie miałem już wiele sytuacji gdzie tablet w ogóle nie reagował na polecenia. Wywalało aplikacje, blokowała się opcja obracania ekranu itp. Także lagi, crashe i inne bzdety na Androidzie już daawno minęły :)
  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...