Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Szninkiel.

Jeden z lepszych, jak nie najlepszy, komiks na świecie. Niesamowity duet Van Hamme i Rosińskiego, stworzył tę perłę.

Wyrwałem za bardzo dobre pieniądze: 70zł

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160917/71898fea4ad8a98d1f75dccef25412de.jpg

  • Popieram 8
Link to post
Share on other sites

 

 

Lukson zamiata za 3... 2... 1...
 

 

Nic nie zamiatam bo mnie to już nudzi. Ktoś nie ma pojęcia o sprzęcie, kupi plastigówno a potem wypisuje takie rzeczy:

 

 

 

Z czystym sumieniem polecam! Jakość wykonania wymiata!   Jakość brzmienia - nic dodać nic ująć. 

 

 

Jako że jestem cebularz i w ogóle to zamiast kupić to:

 

https://north.pl/karta/csx1065-joystick-pioneer,734-TV-2107.html

 

Kupiłem sobie taki panel za 50:

 

http://www.jtaudio.net/image/cache/data/Dec14/1417896098image-774x735.jpg

 

posłuży za dawcę joy'a.

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

 

 

Ktoś nie ma pojęcia o sprzęcie, kupi plastigówno a potem wypisuje takie rzeczy:

 

 Ważne aby mi się podobał dźwięk,a nie tobie. Nie wiem z czym masz problem?

 

Ty w ogóle dotykałeś ten sprzęt?

 

 Od naprawianie głośników logitech straciłeś rozum.


Miałem 2000 zł przeznaczyć na głośniki to kupiłem i tyle w temacie. A w używane nie zamierzam się bawić,bo to ryzyko,bo trzeba się znać na głośnikach.

 

 

Zestawy 2.0 też mnie nie interesują.

Link to post
Share on other sites

 

 

Nie wiem z czym masz problem?
 

 

Np. z tym:

 

 

 

Z czystym sumieniem polecam! Jakość wykonania wymiata!

 

 

Jakość brzmienia - nic dodać nic ująć. 
 

 

Wykluczane przez:

 

 

 

bo trzeba się znać na głośnikach.

 

 

 

 

 

 Od naprawianie głośników logitech straciłeś rozum.
 

 

Głośniki tej firmy robię z doskoku jak ktoś je dorzuci do.... palety i nie straciłem rozumu. W ogóle co plastigówno ma wspólnego z utratą rozumu? :D

 

 

 

Choć od razu dostanę odpowiedź  "ty  się nie znasz i dla tego kupiłeś to gó**o".
 

 

Kłamstwem nie będzie stwierdzenie takowego faktu ;)

 

I na koniec:

 

 

 

Ty w ogóle dotykałeś ten sprzęt?

 

Z reguły nie zabieram głosu odnośnie czegoś, czego nie miałem okazji testować na moich warunkach a nie sklepowych :P

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Droid jeśli przejmujesz się tak bardzo wpisami Luksona to nie chwal się takim zakupem w temacie, tylko sobie słuchaj tego zestawu i bądź zadowolony. Poza tym piszesz, że nie chciałeś podejmować podejmować ryzyka mając 2k na głośniki i kupiłeś Bose, które są znane z tego, że są znane... Dla mnie to jednak i tak jest ryzyko.

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites
Droid jeśli przejmujesz się tak bardzo wpisami Luksona to nie chwal się takim zakupem w temacie,

 

 

Sorry.... A kim on jest dla mnie abym się przejmował? :)  Ja nie mam bólu du*y jak ktoś kupuje klawiaturę za 1000 zł albo monitorek za 5000 zł

 

 

Ja się nie chwalę. Ja tylko udowadniam zdjęciem że było kupione realne. Sam post z tekstem "kupiłem Bose Companion 50" można odebrać jako   ;)

 

Dla tego lepiej w tym temacie nie  zamieszczać fajne rzeszy bo "haters gonna hate".

 

 

 

Poza tym piszesz, że nie chciałeś podejmować podejmować ryzyka mając 2k na głośniki i kupiłeś Bose, które są znane z tego, że są znane

 

 

Akurat ten model Companion 50??? Bo reszta asortymentu tego producenta mnie nie interesuje. No może oprócz SoundlinkMini

 

Patrzę na same pozytywne oceny https://www.amazon.co.uk/Bose-Companion-Multimedia-Speaker-System/dp/B00UF6XF2E

Edytowane przez droid
Link to post
Share on other sites

 

 

i jak dla mnie to kozacko grało.
 

 

Jak na chiński sprzęt z nalypką BOSE :D

 

 

 

Patrzę na same pozytywne oceny

 

Większości ludzi, którzy nie majo pojęcia o sprzęcie albo nie słyszeli nic innego (najczęściej lepszego).

Co do opinii o sprzęcie to skądś już to znam :D

http://www.ceneo.pl/8957519#tab=reviews 

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

 

 

Większości ludzi, którzy nie majo pojęcia o sprzęcie albo nie słyszeli nic innego (najczęściej lepszego).

 

Daj proszę cię przykład dobrych głośników 2.1 do 2000 zł,a rozważę jako następny zakup o ile dźwięk będzie się podobał mi. Żadne kolumny stereo czy podobne. Tylko coś zgrabnego  i do burka .


Każdy kto słuchał Companion 50, chciałby  potem je kupić moim zdaniem.

Link to post
Share on other sites

 

 

Za te pieniądze mam zestaw R2600 albo Solo 6C gający znacznie lepiej + jeszcze kasa dźwiękówkę, okablowanie i adaptację pomieszczenia. Jak mi będzie brakować basu to wtedy dopiero pomyślę o subwooferze.... który aby dobrze grać będzie kosztował więcej niż cały zestaw Companion 50.

 

Ja wiem że taki zestaw głośników jak Solo 6C istnieje. Sam go zamawiałem i nadal go ma mój kuzyn. Ale on preferuje własnie zestaw 2.0.

 

http://dymki.com/upload/guests/37/37b1b90d4331d68611c0fe3d12305181/1a7a17d0f76896ba9624ae0289edf5c8.jpg

 

 

 

Żadne kolumny stereo czy podobne. Tylko coś zgrabnego  i do burka
 

 

Chyba o tym zapomniałeś. Nie miałbym miejsca na biurku aby takie wielkie głośniki umieścić.

Link to post
Share on other sites

Za 2k z palcem w d**** można zbudować dobre 2-way a jak się zakręci w świecie DIY to i 3-way. Np do ~~2k można zbudować 3-way na ScanSpeak HDS + Fountek FW146 + Seas L22rn4xp. Otrzymujemy w ten sposób pełno pasmowy zestaw audio na jedwabnej kopułce, aluminiowym średniotonowym i aluminiowym 8" niskotonowym. Taki zestaw gra jak za 2-3 razy tyle. Jak to się mówi dla chcącego nic trudnego, a od biedy można kupić dobre podłogówki 2-way choćby Pylon Audio czy bardzo dobre STX Electrino 150 (które obecnie kosztują 1340 zł za parę)

Edytowane przez Su2nny
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...