Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Z tego co wiem, to, któreś głośniki też mi syczały, ale to była wina jedynie źródła dźwięku. Jak ustawiłem za duże wzmocnienie na Xonarku na przykład.

Serio? Co masz na myśli wzmocnienie? Bo na głośności windowsowej 0, youtube max i one tak bardzo lekko podglosnione grają tak, że w całym pokoju (4x5 slychac), nie donosnie ale calkiem dobrze, aż sam się zdziwiłem. Może serio coś w karcie trzeba poprzestawiac? Tylko co :D

Link to post
Share on other sites

 

 

ale za innych autorów uniwersum się nie brałem.

 

2033 strasznie mi się podobało, 2034 - już tak średnio. Kilka dni temu skończyłem "Korzenie niebios" i ją polecam z całego serca - najlepsze post-apo, jakie czytałem. Obecnie jestem trochę za połową "Otchłani", czyli drugiej polskiej powieści w uniwersum Metro 2033 i jak do tej pory nie mogę o niej złego słowa powiedzieć.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Kiedy poleciłem na sb, kilka osób kupiło. Trzeba było wziąć samemu :P Przyszedł wczoraj i muszę powiedzieć, że wykonanie na poziomie. Na chińskim jeszcze prądzie wprost z pudełka przy ok. 30% szacuje, naładował 1,2 telefonu :P

 

https://images.tapatalk-cdn.com/15/10/20/cb1fcaeb247423642c8c45994e2db3a4.jpg

Edytowane przez FeX
  • Popieram 7
Link to post
Share on other sites

Kiedy poleciłem na sb, kilka osób kupiło. Trzeba było wziąć samemu :P Przyszedł wczoraj i muszę powiedzieć, że wykonanie na poziomie. Na chińskim jeszcze prądzie wprost z pudełka przy ok. 30% szacuje, naładował 1,2 telefonu :P

 

 

Fex.. a oryginał przypadkiem nie powinien mieć 10400mAh? :)

Link to post
Share on other sites

Do Euro Trucka szybsza raczej nie będzie potrzebna ;)

 

BTW, masz jakieś potencjometry do pedałów "w razie w" :x ?

Jak do ETS'a to spoko.

Potencjometry zależy jakie są u Ciebie. Małych nie mam a takie występowały w DFP. Duże znajdą się.

Link to post
Share on other sites

Już zamówiona odbieram w piątek Model to URage ILLUMINATED za 115 lub 119 - nie wiem czy mi policzą w sklepie - przy odbiorze osobistym cenę promocyjną, która wynosi 115 czy 119. Ale i tak w miarę tania. Napiszę w piątek ile zapłaciłem dokładnie. Link do klawiatury dla chętnych http://proline.pl/?p=44113729

 

Układy jest QWERTY, Tylko mają zdjęcia z QWERTZ , jeszcze sprawdzę przed zakupem i jak działa podświetlenie. 

 

 

 

http://proline.pl/pic_big/44113729_1.jpg

Edytowane przez karai
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...